czwartek, 17 grudnia 2015

Bilet do kina za wykonanie jednego przelewu na telefon w Millennium


Kinomani mają się dziś dobrze, bowiem o darmowe bilety do kina dziś łatwiej niż kiedykolwiek dotąd. Dokładnie tydzień temu pisałem o tym jak za proste doładowanie telefonu w Inteligo dostać dwa bilety do kina.

Nie minął tydzień, a już mamy kolejną promocję dla kinomaniaków. Tym razem jest nawet jeszcze prościej, bo nie każdy doładowuje telefon. Łatwiej, bowiem wystarczy jeden zwykły przelew, a to robi praktycznie każdy z nas:)

Tym razem nie chodzi o Inteligo, lecz o Millennium, który wyrasta na najaktywniejszy bank na arenie licznych promocji rynkowych. Przecież jeszcze we wtorek pisałem o rozszerzonej rzeczywistości, a tu kolejna nowość.
Tym razem chodzi o promocji nowego sposobu na przelew. Jest nim przelew na telefon, będący nowością w aplikacji mobilnej. Najpierw trzeba powiązać nr telefonu z kontem w banku Millennium. Jak?

Bank wyjaśnia go w następujący sposób:
 1. Uruchom naszą aplikację mobilną.
 2. Wejdź w Ustawienia > Przelew na telefon
 3. Zweryfikuj wprowadzony numer telefonu i wybierz konto do przelewów na telefon.
 4. Potwierdź operację PIN-em i gotowe!

Mając już zweryfikowany numer telefonu można przelać dokonać przelewów. Aby zdobyć bilet wystarczy przelać jedynie 10 zł, w końcu chodzi zapewne o przekonanie klientów do nowego sposobu transakcji, a nie kwotę.


Także cztery kroki wystarczą by dokonać przelewu:
 1. Uruchom aplikację mobilną.
 2. Wybierz w menu opcję Przelewy > Przelew na telefon
 3. Wprowadź nazwę i numer telefonu (możesz pobrać go z kontaktów telefonu) 
 4. Zatwierdź przelew i gotowe!
Warto więc przetestować to samemu i zgarnąć bilety do kina. Jak zwykle ich liczba jest ograniczona, więc choć promocja ma potrwać do 31 stycznia 2016, to pula 7000 sztuk może wyczerpać się wcześniej.

Oczywiście osoby które chciałyby założyć konto w Millennium by skorzystać z powyższej czy też wtorkowej promocji podnoszenia oprocentowania lokat dzięki wykorzystaniu rzeczywistości rozszerzonej, powinny najpierw skorzystać z trwających jeszcze promocji na start dla nowych klientów, nie posiadających tu konta od 1 kwietnia 2015.

Tutaj założysz konto 360 stopni z 360 zł cashback
Do wyboru masz też wersję konta 360 stopni z 150 zł cashback

Osoby które skorzystały z założenia konta w jednej akcji specjalnych z bonusem opisywanych na tym blogu, a miały jakiś problem, mogą zajrzeć dziś na PP1, gdzie publikuję komunikat jaki dostałem od organizatora.

Na zakończenie regulamin promocji Odkryj moc przelewów na telefon

3 komentarze:

 1. Aplikacja niby jedna a na każdym urządzeniu wygląda "inaczej".Na tablecie jest pasek boczny na telefonie już go nie ma(samsung galaxy s mini).Telefon dopisany do rachunku a jakieś dodatkowe hasła trzeba wpisywać jak przez to przeszedłem to nie dało się wpisać nr rachunku po godzinie walki poległem.A na koniec dodam że prawdopodobnie jest podatek za te bilety cytat z regulaminu
  :Wydanie nagród nastąpi po pobraniu przez
  Bank Millennium podatku od laureata.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za namiary

  OdpowiedzUsuń
 3. wg regulaminu niezbędna jest zgoda na marketing uslug banku inaczej biletu nie dostaniemy. :(

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...