czwartek, 3 grudnia 2015

Powrót promocji 100 zł za założenie konta w ING oraz koniec darmowych bankomatów


Jak było do przewidzenia akcja specjalna z 50 zł bonusem za założenie lokata w Optimie skończyła się grubo przed czasem. Oferta miała potrwać aż do 17 grudnia, a już 2 grudnia, czyli nawet pół miesiąca wcześniej, limit 1000 wniosków się wyczerpał.

Jak widać akcje specjalne są coraz bardziej popularne, niestety nie wiadomo kiedy będzie kolejna. Za to na osłodę, po dłuższej przerwie wraca dość popularna promocja konta w ING, w której jak zwykle do zdobycia jest znów 100 zł.

Jak zwykle nowa promocja potrwa 2 miesiące, a ściślej do 31 stycznia 2016. Do tego dnia zatem można składać wniosek o nowe konto na dedykowanej stronie. Kto może brać udział tym razem?
Powrót z wydłużeniem odsiadki...

ING niestety nie należy do przyjaznych banków, mało tego, jest tutaj coraz gorzej. Żeby nie być gołosłownym możecie sobie zajrzeć do artykułu sprzed roku. Napisałem tam:
Czy ING też zmienił tak bardzo swój stosunek do nowych klientów, ze pozwala wszystkim, kto nie ma konta z lwem, powrót do jaskini króla  zwierząt? Nie do końca, ING nową promocję przeznacza dla klientów, którzy nie mieli tutaj konta od początku tego (czyli 2014) roku.

A dziś? Nic się nie zmieniło, w dalszym ciągu wykluczeni wszyscy ci, co mieli tutaj konto w tym lub ubiegłym roku czyli wstecz aż do początku 2014. A więc wzorem Citi, karencja ulega tu ciągłemu wydłużeniu. I za pół roku też będzie to samo bo w czerwcu 2016 dalej będzie trwać ta promocja. 

Tutaj otworzysz konto w ING w promocji ze 100 zł

Kto nie jest wykluczony z promocji, może do końca stycznia 2016 złożyć wniosek z powyższego linka, zaś umowę rachunku o konto z Lwem Direct lub Komfort założyć do końca lutego 2016.

A co trzeba zrobić by zgarnąć stówkę? To co zwykle, a więc do końca czerwca 2016 zapłacić kartą lub BLIKiem 1000 zł. Konto zaś ma być aktywne do dnia 29 lipca, by móc odebrać nagrodę w wysokości 10% cashback.

Mając na uwadze, że karta do konta jest płatna, warto sobie płatności kartą rozłożyć w czasie. Sama karta kosztuje 7 zł, dopiero płatność na kwotę 300 zł zwalnia z opłatę za kartę. Czyli nie jest łatwo, bowiem aby uniknąć opłaty za kartę, trzeba będzie nieco więcej wydać niż wymagany tysiąc złotych.

Można oczywiście kombinować z zastrzeżeniem karty. W końcu musimy mieć konto, a te w przypadku konta z Lwem Direct będzie bezpłatne nawet po wprowadzeniu zmiany w nowej tabeli opłat i prowizji od 28 grudnia.  

UWAGA: 
Warto zwrócić uwagę na niekorzystną nowość w ING. Nie od dziś wiadomo, że to bank, który ewidentnie chce nam utrudnić życie. Od 29 stycznia 2016 nie będzie już tutaj darmowych wypłat w każdym bankomacie, będzie to możliwe tylko w bankomatach ING oraz sieci Planet Cash. Warto o tym pamiętać, by nie nadziać się na nieoczekiwane dodatkowe opłaty. Więcej na ten tematu tutaj.

Na koniec zwyczajowo regulamin 100 zł za otwarcie konta dla zainteresowanych

4 komentarze:

 1. Wydali tyle pieniędzy na reklamy ze znanym aktorem, że teraz musza sobie to odbic na klientach. Dziękuję, NIE SKORZYSTAM. Pełno jest lepszych kont i lokat.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz co Alan Roig ja też nie skorzystam. Zawsze łapię wisienki ale tym razem spasuję. Więcej, napiszę e-meila do ING, że nie będę brał udziału w promocji ponieważ inne banki dają lepsze warunki. Niech wiedzą. Może/ ????/ zaczną myśleć.......
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze kilka miesięcy i zobaczycie jak wiele bedzie was kosztowało utrzymanie waszych kart z portfela. Ile będzie % na lokacie, jakie nowe opłaty pojawią sie w regulaminach. Nowy podatek tzw. bankowy musi ktoś opłacić. Część polityków twierdzi, że to z kasy banków i mają rację, ale w tek kasie, kasa jest nasza i to my to opłacać będziemy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Idea Cloud - nie działa logowanie za pomocą klawiaturki ekranowej. Dwa różne konta. Czy ktoś też ta ma w ten weekend?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...