czwartek, 3 grudnia 2015

Nowe terminy przy 55 zł gwarantowanej premii oraz 4% na koncie w Alior banku


Znów nowa i miła niespodzianka w przypadku akcji specjalnej. Podobnie jak w przypadku oferty banku WBK, który wydłużył promocję o cztery dni, tak i wydłużeniu ulega promocja Aliora z lokatą na 4% i bonusem 55 zł. Niżej więc aktualizacja artykułu sprzed miesiąca.

Do akcji wkracza bank, po którym najmniej bym się tego spodziewał - melonik. To wydarzenie na skalę historyczną, bo od początku istnienia bloga bank ten wręcz pokazywał środkowy palec wisienkowiczom wszem i wobec informując, że klient nowy to klient jednorazowy.

A jednak na dedykowanej stronie poświęconej nowej akcji widzimy, że teraz w promocji mogą brać udział nawet osoby powracające. Alior uległ więc magii akcji specjalnych, a teraz wydłuża swoją promocję o 6 dni:)

Robimy więc pierwszy ukłon w stronę Aliora, bowiem zmiana szkodliwych nawyków jest mile widziana. Z akcji są jednak wyłączeni ci którzy posiadali konto po 1 stycznia 2015. Dłużej niż wymagają inne banki ale i tak jest ok.


55 zł gwarantowanej premii + lokata na 4%
Jak w przypadku większości akcji w Comperii do zgarnięcia jest 55 zł premii. A warunkiem zdobycia tej premii jest... założenie lokaty wabika na 4%. Już sama lokata jest godna uwagi, bowiem oprocentowanie wyróżnia ją na rynku. A tu dodatkowo mamy jeszcze prezent pieniężny.

Tutaj złożysz wniosek o lokatę na 4% z gwarantowaną premią 55 zł

Nowa akcja potrwa do 8 14 grudnia 2015, więc do tego terminu mamy czas na rejestrację z powyższego linku. Podajemy swój mail i z linku jaki dostaniemy na swoją pocztę składamy wniosek o konto ror do 9 15 grudnia 2015 czyli o dzień dłużej.

Nowe terminy w promocji Aliora

Konto na szczęście jest z tych darmowych: 0 zł za wszystko co ważne czyli za konto, za bankomaty, przelewy i kartę. Karta jest konieczna, bowiem jednym z warunków jest dokonanie płatności. Ale spokojnie, nie trzeba szaleć. Wystarczy tylko jedna jedyna transakcja bezgotówkowa i po sprawie. Na dowolną kwotę, żeby było jasne.

  Co trzeba zrobić tym razem? Nic trudnego, bo w sumie dwie banalne czynności:
 • założyć lokatę dwumiesięczną na 4%
 • zrobić zaledwie jedną płatność kartą
Zrobienie jednej płatności na dowolną kwotę, to żaden kłopot. A lokata na 4% nawet jeśli jest to wabik jest korzyścią:) Oczywiście jak na wabik przystało można ulokować tylko na 10.000 zł. Swoją drogą warto pamiętać, że na założenie tej lokaty mamy 30 dni od daty otwarcia konta, to może być bardzo cenna uwaga dla optymalizatorów:)

A więc mamy znów kolejną świetną ofertę bo do fajnej lokaty mamy dodatek w postaci gwarantowanej premii 55 zł. Dostaniemy je do końca stycznia czyli do 31.01.2015 na konto w Alior banku.


30 zł Premii dodatkowej
Nowością w akcji specjalnej jest gwarancja wypłaty premii dodatkowej w wysokości 30 zł. To prawdopodobnie odpowiedź na dotychczasowe reklamacje, jakie czasami się zdarzają w tego typu akcjach. 

Dostaną je osoby, które spełnią wszystkie opisane wyżej warunki, ale z różnych powodów nie dostaną 55 zł i napiszą reklamację. Do tej pory moje reklamacje były rozpatrywane negatywnie, choć winę ewidentnie ponosił kurier. Jak widać Comperia stara się jakoś zrekompensować takie krytyczne przypadki.


Samsung Galaxy oraz Smartwatch Sony
Od razu do akcji specjalnej dodawany jest konkurs, w którym do wygrania jest
 • 4 telefony Samsung Galaxy 6
 • 55 zegarków Smartwatch Sony SV2
Jak zwykle w tego typu konkursie należy wypowiedzieć się na pewien temat nie przekraczając 1000 znaków wliczając w to także spacje. Pracę należy sporządzić do końca grudnia i wysłać na adres konkurs@comperiabonus.pl

A jaki to temat? No właśnie:) Akcja dotyczy banku z melonikiem, który szumnie nazywa swoją działalność wyższą kulturą bankowości, co często jest przedmiotem drwin, bowiem abstrahując od tej dobrej oferty, melonikowi daleko do tak dumnej nazwy.

Praca konkursowa ma dotyczyć odpowiedzi na pytanie: Jak powinna wyglądać Wyższa Kultura Bankowości. Jest jednak okazja by otworzyć oczy melonikowi na to hasło, bo jak dotąd to wyższe kultury można spotkać raczej w kilku innych bankach.

Mamy jednak nadzieję, że opisana wyżej akcja specjalna będzie powrotem na właściwe tory. Wrota dla byłych klientów znów zostają otwarte. Oby nie zamknęły się z hukiem, bo chcemy korzystać z ofert banków, ale na zasadzie wzajemnego szanowania a nie szykanowania lojalnych klientów.

 Regulamin promocji Comperia Bonus 5

12 komentarzy:

 1. Polcan czy już można uzupełnić dane w promocji wbk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informacje o tym każdy uczestnik dostaje na maila od organizatora. Ja jeszcze czegoś takiego nie dostałem.

   Usuń
 2. Od nowego ma być -19% od bonusa ???

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy po wszystkim są problemy z zamknięciem konta? Jak długo należy je utrzymać?

  OdpowiedzUsuń
 4. czy lokatę można założyć i zaraz zerwać? Liczy się sam fakt założenia lokaty?

  OdpowiedzUsuń
 5. polcan możesz sprawdzić czy działa funkcja "Szukaj w tym blogu"
  od kilku dni coś szwankuje nie wyszukuje tematu np. city

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zauważyłem to i niestety nie wiem co znów Google namieszał, że to nie działa jak zwykle. Jeśli jest wśród Was jakiś informatyk i wie co z tym zrobić, proszę o kontakt.

   Usuń
 6. Alior śmieć i jego "wyrzsza kóltóra bankowości" (SIC!) konto otwarte z linku, aktywowane przelewem, otrzymany przelew zwrotny zawiera login do systemu lecz!!! "Kanał użytkownika jest nieaktywny" - telefon infolinia WTF?! Mamy tylko informację że kanał można aktywować tylko w oddziale banku. Po prostu ALIOR - leave now and never come back!

  OdpowiedzUsuń
 7. Polcan czy lokatę w promocji Aliora trzeba założyć w tym roku,żeby skorzystać z promocji?Bo zapłacic kartą to chyba trzeba w tym roku?Daj znać bo zastanawiam sie czy założyć to konto bo kasę na lokate będę miał 5 stycznia.Z góry dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, raczej się nie załapiesz, ze względu na trzeci myślnik w punkcie 2b regulaminu:
   2. Spełnić łącznie następujące warunki wypłaty Premii:
   a) od 9 listopada 2015 r. do 14 grudnia 2015 r. złożyć Wniosek Internetowy, do którego link będzie udostępniony na stronie https://comperiabonus.pl/ ,
   b) do 31 grudnia 2015 r., po złożeniu ww. Wniosku Internetowego:
   - zawrzeć Umowę o Konto Internetowe wraz z kartą debetową do tego rachunku,
   - dokonać co najmniej jednej płatności kartą wydaną do Konta Internetowego,
   - założyć lokatę 2-miesięczną na kwotę minimum 1 000 zł (słownie: tysiąc złotych), a maksimum 10 000 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych) w systemie bankowości internetowej Banku.

   Usuń
 8. *Opłata będzie obowiązywać od 1 stycznia 2016. Opłata nie jest pobierana w miesiącu w którym została wydana Karta lub pod warunkiem, że w danym miesiącu na rachunku zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe wykonane Kartą na łączną kwotę minimum 100 zł, liczone dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidualnie. Opłata jest pobierana od Kart ze statusem 'Do aktywacji', 'Aktywna', 'Zablokowana’.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawe czy karta zdąży dojść jeżeli konto zostało założone 14 grudnia.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...