wtorek, 15 grudnia 2015

Rzeczywistość Rozszerzona podnosi stawkę lokaty mobilnej do 3,50%


W ubiegły piątek w poszukiwaniu lokat przyjrzałem się bliżej lokatom promocyjnym w Powszechna SKOK , gdzie stawki zaczynają się od 3,00% w zależności od wkładu. Niestety tutaj mamy już nieszczęsnego zarządcę komisarycznego, którego działania pozostawiają wiele do życzenia.

Wystawia na ryzyko obowiązkowy wkład wymagany od nowego członka.  BFG niestety nie gwarantuje zwrotu za wpisowe, udziały i inne opłaty typowe dla SKOKów. Na domiar złego ten SKOK ma mało oddziałów.

Dalej więc jesteśmy skazani na banki komercyjne. A tutaj pojawiła się nowość, a raczej podrasowanie lokaty mobilnej, która od dłuższego czasu w rankingu oferowała 3,25% co plasowało ją w drugiej lidze. Teraz jednak awansowała do pierwszej:)




Pojawiła się tu bowiem stawka 3,50% niczym prezent na gwiazdkę, co sugeruje choinka na powyższej reklamie. W dalszym ciągu jest to lokata na trzy miesiące z maksymalną stawką wabikową czyli 10.000 zł.

Jeśli wejdziemy w szczegóły tej lokaty, okaże się, że w dalszym ciągu mamy stawki:
 • 3,25% - dla posiadaczy konta 360 stopni
 • 2,75% - dla posiadaczy innego konta
Tutaj masz możliwość założenia typowej lokaty mobilnej w Millennium
 
Nie opłaca się jednak zakładać lokaty z powyższego linku. Nowa oferta polega na podniesieniu oprocentowania o 0,25 pp w obu przypadkach, jeśli klient skorzysta z funkcjonalności Rozszerzona Rzeczywistość.



Na czym to polega prezentuje powyższy ciąg obrazków.  Wystarczy po prostu w menu aplikacji mobilnej wejść w zakładkę Rozszerzona Rzeczywistość i skierować go na baner ze strony Millennium. Dzięki temu nowe stawki będą wynosić
 • 3,50% - dla posiadaczy konta 360 stopni
 • 3,00% - dla posiadaczy innego konta
Jak widać opłaca się mieć konto 360 stopni, daje bowiem więcej o 0,50 punktów procentowych. Ba, ponadto w dalszym ciągu trwają tutaj promocje tego konta z cashback na poziomie 360 zł lub 150 zł.

Tutaj założysz konto 360 stopni z 360 zł cashback

Do wyboru masz też wersję konta 360 stopni z 150 zł cashback

Należy jednak pamiętać, że dwie ostatnie promocje są dedykowane dla nowych klientów. Przy czym w tym przypadku nowy oznacza takiego, co nie posiadał konta od 1 kwietnia 2015. Dopiero ając konto 360 stopni możemy zdobyć opisaną wyżej lokatę na 3,50% oraz konto oszczędnościowe na 3,00% do kwoty 100 tysięcy złotych.  

11 komentarzy:

 1. Nowych tzn.nie majacych konta 360 czy wogóle konta?

  OdpowiedzUsuń
 2. No niestety ta opcja jest możliwa opcja w aplikacjach na iOS od wersji 4.3.0 i na Androida od wersji 4.3.76 (z wyłączeniem telefonów z procesorami w architekturach x86 i mips).
  Ja próbowałem z tableta z androidem 4.4.## i się nie udało.

  OdpowiedzUsuń
 3. lokata założona miły dodatek do konta. Dzięki za namiary

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzis dostałem; )

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy dostał już ktoś potwierdzenie spełnienia warunków w promocji TOYOTA BABK Termin upływa 23.12.2015 ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Też czekam a wypowiedzenie konta już poszło...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe. Założyłem dzisiaj tą lokatę na 10k, bo skończyła mi się jedna na idea i ciekawa rzecz.
  Lokata rozszerzona rzeczywistość nie ma (?) górnej granicy chyba. Bo dałoby radę na wyższą kwotę założyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to wygląda, jednak przy wprowadzeniu większej niż 10 000 zł kwoty, niby przechodzi dalej, ale przy zatwierdzaniu wyskakuje komunikat, że podany okres jest nieprawidłowy. Przy 10 000 zł wszystko gra, także tylko jaki błąd, ale i tak nie da się założyć na większą kwotę.

   Usuń
  2. Też się nad tym zastanawiałem. Skoro okres nieprawidłowy, to może da radę większą kwotę, ale np. na 2 m-ce.

   Usuń
 8. a ja mam pytanie trochę z innej beczki-od niedawna dopiero mam telefon z androidem i nie wiem jak to jest z bezpieczeństwem przy wchodzeniu na strony banku-czy powinnam zainstalować w telefonie jakiś antywirus itp. żeby mi ktoś przy okazji nie ukradł danych i pieniędzy bankowych,jeszcze nigdy nie korzystałam przy zakładaniu lokat z telefonu i przyznam że trochę się obawiam o bezpieczeństwo środków

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...