wtorek, 8 grudnia 2015

50 zł gwarantowanej premii oraz nagroda główna 500 zł za pożyczkę w Kredito24


Szaleństwo zakupowe w pełni. Mikołaj już co prawda za nami, ale przygotowania do świąt oraz związanych z nimi prezentów idą pełną parą. Sylwester też  powoli zarysowuje się na horyzoncie, a więc wydatków co niemiara. 

Firmy pożyczkowe zaostrzają więc w grudniu bardziej niż kiedykolwiek indziej swoje akcje. Jedne zbierają kasę na kampanie reklamową, co daje szanse inwestorom na zarobek, inne zaś biorą udział w akcjach specjalnych, co albo zmniejszy koszta pożyczki, albo pozwala na szukanie tricku.

Najnowsza akcja ma miejsce w Kredito24, a do zgarnięcia jest gwarantowana premia w wysokości 50 zł. Dodatkowo do zgarnięcia jest nagroda główna w wysokości 500 zł. Co trzeba zrobić?


50 zł za udział w promocji
Oczywiście jak to bywa w tego typu akcjach, rejestracja odbywa się za pomocą dedykowanego linka, na którym podajemy swój mail. Ale uwaga: akcja dedykowana jest tylko dla nowych klientów. Z tym chyba jednak nie będzie problemu, skoro czytelnikami bloga są raczej wisienkowicze:)

Tutaj zgarniesz gwarantowane 50 zł za pożyczkę w Kredito

Z linka jaki przyjdzie na naszego maila składamy wniosek o pożyczkę do 31 grudnia. Te terminy są w zasadzie podane na powyższym obrazku, więc jak widzimy na podpisanie umowy mamy czas do 7 stycznia 2016

Nas tutaj oczywiście interesują najmniejsze wymagania stawiane przez firmę Kredito24. Firma co prawda udziela pożyczek od 300 zł, ale jak widzimy w tej promocji minimalna kwota to 500 zł. Maksymalna to 3000 zł, ale ta zapewne nas nie interesuje.

Ciekawy jest czwarty punkt: na spłatę owych 500 zł mamy czas do 30 dni. A skoro widzimy tutaj słowo DO, to równie dobrze pożyczkę można spłacić następnego dnia. Tak przecież robiliśmy kiedyś w akcji z wonga, gdzie do zgarnięcia było 75 zł.

Pytanie czy tak się da i tym razem? Bierzemy dziś pożyczkę na 500 zł, jutro oddajemy kasę i czekamy na 50 zł. Premii nie dostaniemy szybko. Informację o bonusie w wysokości dostaniemy, jak to bywa w akcjach specjalnych, na swojego maila do 10 marca 2015. A przelew najpóźniej do końca marca.

Czy to się opłaca, innymi słowy czy można wyjść na tym na plus? To już zależy od tego jakie są koszta udzielenia pożyczki. Z regulaminu o nazwie Warunki Umowy Ramowej Pożyczki wynika, że koszt opłaty rejestracyjnej waha się od jednego grosza do 0,50 zł. Ale i tak nawet tej malutkiej opłaty można uniknąć (punkt 3.3) jeśli skorzysta się z aplikacji KontoConnect:)

Pożyczkodawca pokrywa też koszta przesyłki, wysyła bowiem zaadresowaną kopertę zwrotną, która jest zwolniona z opłaty pocztowej. Pożyczkobiorca ma także prawo do bezpłatnego projektu umowy ramowej.

Jakie więc koszta ponosi osoba, która zdecyduje się na spłatę po dniu? Z analizy Umowy wynika, że przy spłacie całości jednorazowo, zapłacimy dwie opłaty
 • prowizję 1% na dzień czyli 5 zł
 • odsetki na 10% co dla kwoty 500 zł po dniu daje jakieś 14 groszy
Czyli jeśli czegoś nie przeoczyłem, można tutaj wyjść na plus, biorąc skrajny przypadek. Ciekaw zresztą jestem, czy ktoś brał już udział w tego typu akcji specjalnej.

Przy rozkładzie na raty prowizja dla jednego miesiąca rośnie już nawet do 30%, ale też tak działają firmy pożyczkowe. I dzięki takim zapisom prosperują dobrze od dłuższego czasu.500 zł za konkurs
Osoby lubujące się w wymyślaniu haseł konkursowych mogą także pokombinować jakie może być ciekawe hasło reklamowe dotyczące pożyczki i uwzględniające motyw zimy. Kto lubi takie zabawy i wpadnie na fajny i zarazem oryginalny pomysł, może takie hasło wysłać na maila kontakt@zgarnijpremie.pl w terminie do 31 grudnia 2015.

 
Pożyczki nie są tematem głównym bloga, ale być może niektórym z Was, którzy rozważają pomoc finansową, przyda się informacja o akcji, która wyróżnia się dziś na rynku. A być może znajdą się także testerzy, którzy lubią tego typu wyzwania?

Na koniec regulamin promocji dla zainteresowanych
Warunki Umowy Ramowej Pożyczki

4 komentarze:

 1. W taki sposób wonga dała mi 50 zł na świętą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pożyczki są udzielane na okres od 7 do 30 pełnych dni, określony przez Pożyczkobior
  cę we wniosku o
  udzielnie pożyczki
  z uwzględnieniem zapisów § 2.4.

  OdpowiedzUsuń
 3. Minimalna prowizja na kalkulatorze na stronie oferty to 35 zł (16% przy 7 dniach). Skórka nie warta wyprawki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wg kalkulatora na stronie oferty, prowizja przy 7 dniach i 500 zl to 35 zł. Skórka nie warta wyprawki tym razem.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...