czwartek, 11 sierpnia 2016

150 zł do podziału w V edycji programu poleceń PKO


Wahadełko Inteligo-PKO rozhuśtało się na dobre. Raz mamy program poleceń w Inteligo raz w PKO, raz w Inteligo raz w PKO. I nawet nie jest tak, że jak w jednym się skończyło, to w drugim dopiero się zaczyna.

W Inteligo właśnie się kończy, bo program poleceń trwa do 13 sierpnia 2016. A już trzy dni przed tym terminem rozpoczął się program poleceń w PKO. Program o którym warto przypominać, bowiem łatwo tutaj zdobyć 150 zł do podziału.

Ściślej osoba która założy konto w PKO z polecenia zarobi większą część tortu dostanie bowiem od banku 100 zł. Polecający dostanie zaś 50 zł. I dobrze, bo większą część roboty musi odwalić polecony.

Łatwa do zgarnięcia

Co musi zrobić polecony by dostać stówkę?
Oczywiście zdobyć najpierw kod polecający. Możecie jak zwykle pisać po niego na marszr1@gmail.com, a wyślę wam kod. Jedyny warunek to albo być nowym klientem, albo klientem, który od 3 lat nie posiadał tutaj konta. Jak się załapujesz na te warunki, możesz czytać dalej.

Jak zwykle mamy tutaj 3 etapy:
10 sierpnia - 8 września 2016
9 września - 8 października 2016
9 października - 7 listopada 2016
Konto można zakładać nawet ostatniego dnia o czym jest wzmianka w regulaminie. Nie zdziwię się jak na początku listopada pojawi się promocja w Inteligo.

Zasady na szczęście się nie zmieniły, bank niczego nie utrudnił w zgarnięciu stówki. Należy spełnić tylko dwa warunki w ciągu 30 dni od daty otwarcia konta:
 • zrobić zakupy kartą do konta na minimum 200 zł
 • dokonać transakcji aplikacją IKO powiązaną z kontem na minimum 10 zł
To wszystko, czyli niewiele w zamian za blisko 10% cashback. Należy jednak pamiętać, że wyłączone z uznania są płatności internetowe.

To wszystko. Po zgarnięciu premii można albo zamknąć konto, albo polecać je dalej. Najwytrwalsi mają szansę na zgarnięcie dodatkowej premii jeśli znajdą się wśród trzech najbardziej aktywnych polecających.

PKO można nie lubić co jest zrozumiałe. Niemniej jednak konto warto tutaj założyć choćby po to by zgarnąć w łatwy sposób 100 zł. W dużo prostszy sposób niż na przykład w promocjach w ING. 

Poza bonusem dodatkowa premia:)
Skoro jesteśmy przy PKO warto przypomnieć artykuł sprzed tygodnia Premia za aktywację IKO. Można zdobyć dodatkowe 15 zł za wykonanie zaledwie... 3 przelewów. Jeden przelew ma być na minimum 5 zł, ale łącznie trzeba wykonać przelew na 100 zł. Jak widać zadanie banalne, że dziw bierze iż oferentem jest właśnie PKO.

Regulamin V edycji programu Mam PKO

9 komentarzy:

 1. Miałeś/masz tu konto? Tradycyjnie. jak otworzyć (kurier?)jak zamknąć (oddział, listownie?) Apka IKO to to samo co w Inteligo? Nieco denerwująca jest weryfikacja tejże apki (dzwonią i sto pytań do... nigdzie indziej tego nie spotkałem) jak też używanie jej (nie podchodzi mi w innych bankach nawet je lubię) Chyba też trzeba 300 na karcie żeby była darmowa to więcej niż w Inteligo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W PKO mam konto od dawna, ale zmieniłem je na darmowe Aurum. Nie muszę nic wydawać ani posiadać karty, wystarczy tylko jeden przelew lub wpłata w kasie, więc konto samo się napędza. Do tego dość fajnie idzie program poleceń, bo warunki są łatwe do spełnienia.

   Co do twoich pytań:
   - otworzyć dziś musisz kurierem, bo zniesiono możliwość otwarcia przelewem.
   - za kartę nie zapłacisz nic w pierwszym miesiącu, więc warto zrobić zakupy już pierwszego dnia i zamknąć kartę.
   - IKO nie używałem bo dla mnie 15 zł to trochę za mało by instalować.

   Usuń
 2. Rozumiem że po wydaniu 200 zł kartę można unieszkodliwi poprzez system?
  Może ktoś inny wypowie się o tej pace?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Inteligo można było unieszkodliwić kartę przez system, w PKO nie testowałem, bo nigdy tu karty nie miałem, ale sądzę że tak - w końcu oba banki są z jednej stajni.

   Usuń
 3. *apce chyba byka strzeliłem...

  OdpowiedzUsuń
 4. polcan, lepiej zobacz jak IB ścięła stawki na lokatach :( w tym momencie robi się nieciekawie, złotówka się umacnia wobec dolara, a banki tną oprocentowanie, ktoś to rozumie ?! bo ja nie ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idea często skacze z lokatami. Ważne by pojawiło się znów coś ciekawego w pierwszej dekadzie września z wiadomych powodów.

   Usuń
  2. Umocnienie PLN jest czasowe, za pare miesiecy bedziemy znow pisac o oslabieniu, nasz rynek jest maly wiec kapitl latwo moze na nim grac. IB wystrzeli z lepszymi ofertami dopiero we wrzesniu a z pewnoscia sondowanie zacznie sie od lokat malo atrakcyjnych, jak ostatnio. Masowy odplyw depozytow z IB to ok 15. wrzesnia i wtedy nalezy oczekiwac tej najlepszej oferty.

   Usuń
  3. Dokładnie tak jak napisał Anonimowy 11 sierpnia 2016 13:18 - IB do połowy września ma kasy po uszy, dopiero jak po ok 10.09 zaczną się odpływy kapitału wskutek zakończenia lokat, pojawia się ciekawsze oferty. Oczywiście te początkowe, typu 2,3% 2,6% najlepiej ignorować

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...