wtorek, 23 sierpnia 2016

Zapowiedź nowej promocji w akcji specjalnej lokaty z bonusem w Toyota bank


Pamiętacie akcje specjalne z Toyotą bank? Już za tydzień możemy się spodziewać kolejnej tego typu akcji. Jeszcze nie są znane szczegóły, ale wiadomo wstępnie czego można się już spodziewać. 

Sytuacja jest podobna do tej z początku roku. Wtedy też mieliśmy zapowiedź akcji o nazwie Rok Korzyści, czy faktycznie 2016 będzie Rokiem Korzyści ze strony Toyota bank jeszcze za wcześnie mówić. Wrócimy do tego pod koniec roku.

Na pewno nie była korzystna wiosenna akcja z Money Manii, w której wykluczeni zostali posiadacze konta w Toyota. Teraz jednak bank rehabilituje się i znów do swojej akcji specjalnej zaprasza nie tylko nowych, ale i obecnych klientów.

Dalszy ciąg roku korzyści będzie na blogu już niebawem

Czego można się spodziewać? Jak zwykle tego co zwykle, a więc lokaty z premią. I ciągle wydłuża nam się czas trwania promocyjnych lokat. Początkowo były to lokaty 70 dniowe, ostatnio mieliśmy lokaty 100 dniowe, w nowej promocji termin znów wydłużono o 30 dni.

Możemy zatem spodziewać się lokaty 130 dniowej z bonusem. Premia zapewne będzie większa dla nowych, a nieco mniejsza dla obecnych klientów. Możemy podpatrzeć jak to było w poprzedni przypadku.

Wiadomo, że będzie między innymi znów bonus za lokatę:)

Oferta właściwa pojawiła się po tygodniu od zapowiedzi. Jak pamiętamy nowy klient dostał bonus w wysokości 100 zł, zaś obecny klient mógł zgarnąć 50 zł, więc możliwe iż tym razem będzie podobnie. Czy tak będzie, przekonamy się już za tydzień.

>> Tutaj możesz zostawić swojego maila dedykowanego nowej akcji specjalnej Toyoty

Podobnie jak poprzednio, zapisy można składać już teraz. Wystarczy wejść na stronę na której można dokonać rejestracji.

Nowością w nowej akcji będzie popularny w innych bankach system poleceń. Aż dziw bierze, że do tej pory Toyota tego nie stosowała, bowiem większość banków ma to w swojej ofercie.
 
Tym razem Toyota stawia także na pomoc

Będzie więc można zarobić nie tylko bonus za samo założenie lokaty 130 dniowej, ale także dodatkowo zgarnąć kasę za polecanie. Moim zdaniem to ciekawsza propozycja od poprzedniej, gdy bank promował akcję z tankuj korzyści. Niby można było zgarnąć od 5% do 10% za paliwo, ale warunki były zbyt zakręcone, by uznać to za ciekawe.

Za tydzień przyjrzymy się uważniej nowej akcji Toyoty bank, gdy ruszy ona już pełną parą. Przyjrzymy się wówczas jej bliżej i zobaczymy, czy warto było czekać na kolejną promocję.

20 komentarzy:

 1. Jak to dobrze ,że wróciłeś.Bałem się o Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Artykuł był napisany przed wyjazdem i czekał na publikację do momentu startu akcji wstępnej.
   Wróciłem dopiero dziś i wracam do pisania:)

   Usuń
 2. a Toyota Bank to nadal taki nowoczesny bank , że np wypowiedzenie konta pocztą należy posłać, czy też poszli z duchem czasu i są nowocześniejsi?

  OdpowiedzUsuń
 3. B. Smart też taki sprzed potopu. Wypowiedzenie pocztą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z innej beczki :) cieszyłem się tabletem tab3 w promocji citihandlowego cale 2 tygodnie i nawalił dotyk - jak mam teraz reklamować towar - czy wchodzi w gre tylko gwarancja producenta??? bo jak widze to lenovo ma bardzo a to bardzo slabo rozwinieta siatke serwisowa :(:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Informacja z ostatniej chwili: Idea Bank wprowadziła, "Lokata Tylko Teraz" na 45 dni - 2.40%, oraz na 5 m-cy - 2,25%. Szukają idiotów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to było do przewidzenia, w pierwszej kolejności wyłapią łosi :), a około 10 września możemy się spodziewać normalnych lokat min. 3%, inaczej poczują ciężki oddech lokatowiczów :)

   Usuń
 6. Do Anonimowy25 sierpnia 2016 17:46 - a nie mówiłem, że będą w IB ciąć lokaty na potęgę, w tym banku mają teraz nadmiar gotówki ...
  Mogę Cię zapewnić, że naiwniacy - prędzej czy później się znajdą .
  Jak myślicie skąd finansują 500+ ? oczywiście z oszczędności deponujących na złodziejskie oprocentowanie w różnych instytucjach bankowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przesadzaj z takimi spiskowymi teoriami...

   Usuń
  2. Oczywistym jest, że 500+ finansowane jest przez społeczeństwo. Podatek bankowy, handlowy, ubezpieczeniowy itp. Naiwni tylko myślą, że Rząd wyjmuje pieniądze z kapelusza.

   Usuń
  3. Moj komentarz odnosnie spiskowej teorii dotyczyl wpisu :"Anonimowy 26 sierpnia 2016 08:17".
   Dlaczego jego publikacja ma wczesniejsza date ?

   Usuń
 7. IB juz nowa lokata na 2,75%, bo strach zaglada w oczy, gdyz szybko zbliza sie polowa wrzesnia i spory odplyw kasy ze starych lokat na 3%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Wniosek ważny tylko 2 dni.

   Usuń
 8. O 3% we wrześniu w IB to możecie zapomnieć, skoro teraz na Lokacie HAPPY PLUS jest tylko 3% , a nie tak dawno było 3,25% .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no to IB może zapomnieć o naszej kasie :-) Przecież miesiąc temu ludzie już pokazali co myślą o 2,75, Kiedy IB się zreflektowała i dała 3/45 nagle znalazł się wysyp wolnej kasy (sam opróżniłem materac :-)) Tym razem będzie podobnie, to pokerowe zagrywki by wyłapać najpierw łosi :) My lokatowcy, przy tak marnych odsetkach niewiele mamy do stracenia, w przeciwieństwie do banksterów.

   Usuń
 9. Sami daja (IB )na k. oszcz. Zosce pro 2,73% po spelnieniu warunku (podzial kasy na oszcz i biez), to jaki sens lokowac na 2,75%. Dolna stawke wyznacza Optima 2,5%, ale to jest bardzo plynna i wygodna forma, takze jak lokowac to musi byc wiecej.

  OdpowiedzUsuń
 10. No to zaszaleli 2,5% na 130 dni, kwota do 100 000 zł. Jednak opłacało się zamknąć konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem jeżeli bank jest bezproblemowy, a na dodatek daje trochę zarobić, choćby niewiele, to warto posiadać konto i korzystać z bonusów. A to nie jest pierwsza premia, którą dają.
   Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie to jeden z najmniej problemowych banków.

   Usuń
  2. Tego nie neguje, ale wydatek 400 zł kartą (choć nie duży) jak dla mnie jest zbędny. Wolę wydać to inną kartą, na której mam możliwość zbierania punktów - karta Wizzair. Wydatek 400 zł daje mi 8 zł na bilety - w skali roku robi się już 96 zł.
   Owszem w przypadku innych bonusów warto skorzystać.

   Usuń
  3. Wiadomo, że jednemu się to opłaca innemu nie. Ważne by mieć furtkę otwartą, bo nie wiadomo z czym Toyota wyskoczy. Być może uda się coś ugrać na programie poleceń, a wtedy staje się to już o wiele bardziej opłacalne.
   Kto zamknął konto, jest całkowicie wykluczony tak z tej, jak i z przyszłych promocji. Gdyby to był mBank czy ING, to nie miałbym skrupułów i zamykałbym konto czym prędzej. Ale w takich bankach jak BOŚ, Toyota czy Millennium konta szkoda zamykać.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...