piątek, 12 sierpnia 2016

Memowarka w Raiffeisen czyli konkurs dla wkurzonych


Głupie durne banki pytam się nie potraficie dać lokaty na 3%?!! Pytam takie PKO, PeKaO, ING, BPH, Alior.... na cholerę u was konta trzymać, po co ludzie tam trzymają na 1% z wielką łachą, masakra jakaś i robienie durnia z klienta i za wszystko płać!!!!

Komentarz anonimowego z tego tygodnia świetnie podsumowuje frustrację większości czytelników. Można to tłumaczyć nowym podatkiem bankowym, wyższą składką na BFG czy spadającymi zyskami z opłat interchange.

Z drugiej strony jednak stopy procentowe stoją od dawna w miejscu to raz. A dwa dla banku nie istnieje pojęcie lojalnego klienta, liczy się tylko nowy klient. Jest więc okazja by uwypuklić tę absurdalną sytuację. Jak?

Korzystając z nowej akcji w Raiffeisenie zwanej Memowarka. Czym są memy wie chyba każdy. Po każdej imprezie na necie można znaleźć mnóstwo memów wyśmiewających bieżące wydarzenia.

Tutaj możesz wyżyć się na bankach używając Memowarki

Raifek prowadzi obecnie kampanię pod hasłem A obiecywali, że... i tutaj można podać cokolwiek, obietnic bankowych bowiem nie brakowało, zaś różnie było z ich realizacją. W efekcie praktycznie każdy z nas pisał już reklamację do banku.

Tu możesz skonstruować swojego mema

Ja swoich reklamacji już nie zliczę, bo nierzadko pisałem je na pęczki, wystarczy zajrzeć chociażby do artykułu Przepraszamy za usterki czyli kliencie walcz o swoje prawa. Połowa z nich została rozpatrzona pozytywnie i taki Meritum w ramach przeprosin przysłał nawet kubek firmowy, niemniej jednak druga połowa, z ING na czele, została odrzucona. 

Teraz mamy okazję przepuścić własne rozczarowanie przez memowarkę. Czy to tylko sztuka dla sztuki? Co z tego będziemy mieć, oprócz rozładowania złości i być może satysfakcji z dobrze wykonanej roboty?Raiffeisen ma zamiar nagradzać naszą złość:) Co tydzień można wygrać 5 kuponów prezentowych WizzAir o wartości 210 zł ważnych przez rok. W sumie Raiffeisen przewidział tylko 4 tygodnie zabawy:
I - do dnia 14 sierpnia 2016
II - 15 sierpnia - 21 sierpnia 2016
III - 22 sierpnia - 28 sierpnia 2016
IV - 29 sierpnia - 4 września 2016
Mimo że ostatni etap przypada na koniec sierpnia oraz początek września, to sam konkurs kończy się 28 sierpnia 2016. Na każdym etapie można dokonać tylko jednego zgłoszenia, więc poskarżyć się można na więcej anomalii bankowych.

Link dla chętnych do zaprezentowania własnego Mema

Jeżeli chodzi o szczegóły samej pracy: zdjęcie w formacie jpg, jpeg lub png nie powinno zawierać więcej niż 3 MB. Opis zawarty na pracy nie może zawierać więcej niż 60 znaków, przy czym spacje też należy policzyć jako znaki.

Łącznie zostanie wybranych 20 zwycięzców. Pierwsze prace już są na powyższej stronie i można oddawać głosy na swoje ulubione memy. W sumie możemy oddać 5 memów. Póki co bankowych jeszcze nie ma... 

Raiff jest pewny, że tutaj tak będzie na zawsze

Co ciekawe Raiffeisen w powyższy sposób reklamuje swoje Wymarzone konto. Zdaniem przedstawiciela banku Małgorzaty Wasiuk: Raiffeisen Polbank, w przeciwieństwie do takich nieuczciwych dostawców - jak obiecuje, tak robi. Na naszym Wymarzonym Koncie Osobistym warunki są cały czas tak samo dobre. Dokładnie tak, jak obiecaliśmy.

Tutaj założysz konto Wymarzone w Raiffeisen które nigdy nie zmieni opłat

Fajna akcja i ciekawy pomysł na promocję konta:) Cóż można założyć sobie znów to konto i powołać się na akcję z Memowarką, gdyby w przyszłości Raiffeisen spróbuje zmajstrować coś na Wymarzonym koncie.

Regulamin konkursu dla wkurzonych Memowarka

3 komentarze:

 1. Dwa nowe ko lew i eurobank

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro Was interesuje konto oszczędnościowe u lwa, to wstawiłem w prawej kolumnie dla chętnych pionowy baner informujący o Rachunku jak Lokata o nazwie Lion's Excellence do 2,70% bez limitu.

   Usuń
  2. @Anonimowy 13:20
   Dzięki za info o Eurobanku. Trochę zakręcone warunki, ale może się to przydać w przyszłości od 8 września.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...