czwartek, 18 sierpnia 2016

Promocje FpG - wersja beta aktualizowanej listy promocji w jednym miejscu


Dziś na PP3 przedstawiam odświeżoną promocję Money Manii 8, na której zaszło bardzo dużo zmian. Od teraz na pewno na obu promocjach mogą skorzystać także wracający, bank bowiem zmienił znacznie ofertę. 

Ponieważ na blogu szykuje się dłuższa przerwa, dziś zamiast nowości przedstawiam powstały niedawno blog o nazwie Promocje FpG. Jak sama nazwa wskazuje jest to blog grupujący ciekawsze promocje w jednym miejscu omawiane tak tutaj jak i na PP3, chociaż nie tylko.

Powód powstania bloga jest prosty: pojawiające się często nowe oferty szybko giną w natłoku kolejnych. Nie każdemu się chce przeglądać oba blogi wstecz, inni kodują, że jakaś oferta jest ciekawa, ale zwykle skorzystanie z niej odkładają na ostatni moment. Zaś w natłoku codziennych obowiązków łatwo o niej zapomnieć.

W przypadku akcji specjalnych stosuję co prawda zasadę przypominajki w ostatnich dniach promocji i co było premierą na FpG jest żegnane na PP3. Ale przecież nie tylko akcje specjalne dodające do zwykłej promocji dodatkowy bonus są godne uwagi. Warto więc je zebrać w jednym miejscu.

Pierwsza wersja grupowania promocji
 
Na początku starałem się zebrać co ciekawsze w górnej części lewej kolumny na każdym blogu. Ich lista jednak zaczęła na tyle rosnąć, że zdecydowałem się uruchomić w końcu specjalną zakładkę o nazwie promocje. Tam jest więcej miejsca i oprócz linku do promocji mogłem też przedstawić pokrótce ofertę z podaniem terminu oraz linku do artykułu omawiającego promocję.

Drugie podejście - zakładka Promocje

Ze statystyk wynika jednak, że mało kto zagląda na zakładkę promocje. Z tego powodu zdecydowałem się na jeszcze jedno rozwiązanie - bloga Promocje FpG, na którym na początek będą pojawiać się tylko banery do najciekawszych promocji na rynku.

Trzecia, testowa wersja blogu z promocjami w wersji beta

Strona nie jest jeszcze dopracowana i będzie rozwijana, znajduje się niejako w wersji beta, jednak ze względu na dłuższą przerwę we wpisach na blogu, możecie już zajrzeć i zapoznać się z jej funkcjonowaniem.

>>Wersja beta strony Promocje FpG

Zasada jest prosta i podobna do tego co stosowałem w zakładce promocje: zebrać w jednym miejscu większość najciekawsze oferty kont, lokat, kart kredytowych oraz ofert pozabankowych jak np. niezwykle popularne na PP3 rankingi OC. Ma to wam ułatwić pamiętanie o tym z czego warto skorzystać na dany moment.


Archiwum bloga widoczne w lewym górnym rogu stanowi zarazem menu nawigacyjne. Po kliknięciu na 
  • konta osobiste zobaczycie listę ciekawych kont
  • lokaty zobaczycie listę lokat które można założyć
  • konta oszczędnościowe
  • itd...
Lista dostępnych promocji jeszcze nie jest kompletna, ale będzie rozwijana tak, by docelowo zawierać większość dostępnych ofert na dany moment.

Blog będzie prowadzić osobny dział promocyjny, więc tam też możecie zostawiać swoje sugestie i propozycje. Osoba prowadząca bloga Promocje FpG, będzie też mnie zastępowała podczas nieobecności i publikowała wasze komentarze, mam więc nadzieję, że w razie pytań inni będą sobie wzajemnie pomagać tak jak to czyniliście do tej pory.

1 komentarz:

  1. To miłego urlopu Marcinie ! A do kiedy potrwa ta przerwa wakacyjna ?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...