poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Premia za płatności telefonem w Eurobanku oraz 5% cashback


Eurobank nie szaleje z promocjami, jak już coś ma, to raczej niszowego. Do takich promocji można z pewnością zaliczyć rozdawanie biletów do kina za płatności kartą. Część ludzi pewnie jednak wybiera nawet takie premie, skoro mamy obecnie drugą edycję.

Potrwa ona dość długo, bo aż do końca września. Do zgarnięcia są dwa bilety do Multikina, ale warto podkreślić, że nie są to pewne bilety, bowiem promocja jest ograniczona. Bank przewidział tylko 1000 podwójnych wejściówek.

Co trzeba zrobić by je dostać?

W zasadzie niewiele - wystarczy bowiem aktywować płatności mobilne Visa w aplikacji mobilnej i dokonywać nią płatności. Jest ich jednak dość sporo, musi ich być bowiem 10, więc pewnie chodzi o wyrobienie sobie nawyku płacenia telefonem.

Tutaj otworzysz konto w Eurobanku ze zwrotem 720 zł

Na szczęście wymagana kwota nie jest zbyt wygórowana. Bank wymaga, by do końca września wydać 200 zł, więc na jedną płatność przypada 20 zł. Kto lubi prezenty w postaci darmowych wejściówek do kina za płacenie telefonem może skorzystać.

Kody jakie bank przyśle smsem będą ważne do 23 grudnia 2016 i można je wykorzystać na dowolne seanse 2D. Do tego jest możliwość pójścia do Silver Screen w Łodzi.Warto przypomnieć, że Eurobank też premiuje płatności kartą i to w kwocie nawet 720 zł w skali roku. Miesięcznie do zgarnięcia jest 60 zł, tyle że cashback dotyczy wybranych płatności. Dotyczą one podróży, rozrywki, jedzenia i sportu, więc dla kogoś, kto dużo wydaje na to stosunkowo dużo kasy, propozycja może być atrakcyjna.

 
Za powyżysze płatności dostaniesz 5% cashback


Szczegółowy wykaz za co Eurobank daje 5% zwrotu macie wyżej. Propozycja może nie dla każdego, ale dla aktywnych, podróżników i rozrywkowiczów jak najbardziej.

 

Regulamin promocji Płać telefonem w Eurobanku

4 komentarze:

 1. À propos Eurobanku.
  Dzisiaj miało być podniesione oprocentowanie rachunku Ekstra Zysk dla "starych" klientów przelewających dochód na konto.
  Na razie żadnej zmiany nie widzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z innej beczki.W Bosiu na koncie więcej za mniej mam już oprocentowanie 2,25% chociaż spełniłem warunki promocji w lipcu.Powinno być 4 % do 9-ego włącznie podobno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam, przed chwilą sprawdziłem jak jest u mnie i jest dokładnie tak jak piszesz:( Trzeba przestrzec innych, więc jutro na PP3 będzie osobny artykuł o tym.

   Usuń
 3. To czy będzie zależy od czytelników.
  Tak w nowej promocji Ekoprofit jesteśmy wykluczeni, jest o tym wzmianka w przedostatnim akapicie:
  https://www.bosbank.pl/ekoprofit

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...