wtorek, 9 sierpnia 2016

100 zł dla wracających do mBanku + 500 zł w nowej akcji specjalnej Money Mania 8


Nie skończyła się jeszcze akcja specjalna w Millennium z 200 zł premią oraz bonusami na koncie i lokacie, a już rusza kolejna. Tym razem dotyczy to ósmej edycji Money Mania, w której wraca mBank. 

W ubiegłym tygodniu omawiałem trwającą właśnie III edycję zarabiaj z eKontem, ciągle jednak nie wiadomo jak interpretować tam definicję nowego klienta. W nowej edycji MM8 nie ma tego dylematu, gdyż napisano to jasno i jednoznacznie.

Kto zatem może korzystać z dedykowanej strony do założenia konta i zgarnięcia więcej o 100 zł za dokładnie to samo co opisywałem w ubiegłą środę? Skorzystać z promocji mogą osoby, które nie miały tu konta od 1 października 2015.

100 zł za MM8 oraz 500 zł od mBank


Nie więc aż tak źle, karencja wynosi nieco ponad 10 miesięcy. To lepiej od Millennium, gdzie od dawna granica została ustawiona na 1 kwietnia 2015. I być może to ta data będzie w mBanku obowiązywać przez długi czas.

Tutaj założysz konto w mBanku w promocji 100 zł + 500 zł

Powyższy link rejestracyjny będzie czynny do 28 sierpnia 2016, a więc przez równo trzy tygodnie. Jak zwykle w akcjach specjalnych zostawiamy swojego maila na dedykowanej stronie do rejestracji w promocji. Na podany mail przyjdzie link, z którego należy założyć konto.

1. Premia 100 zł za 5 płatności kartą
Konto zaś należy założyć do 11 września 2016. Po wstępnych formalnościach można przystąpić do zgarnięcia premii, a to nie jest wcale trudne. Wystarczy wykonać tylko 5 płatności kartą do 2 października 2016, by dostać za to 100 zł:)


Terminy akcji Money Mania 8

To wszystko, a więc za jedną płatność w sklepie dostajemy 20 zł - nieźle:)


2. Premia 500 zł za zwykłą akcję mBanku
Podobnie jak w MoneyMania 5 akcja jest podzielona na dwie części 100 zł od MM8 oraz 500 zł od mBanku, a jak pamiętamy z ubiegłej środy, akcja mBanku trwa do 17 sierpnia! A więc mamy tutaj dwie daty dla dwóch różnych akcji.

Tutaj założysz konto w mBanku w promocji 100 zł + 500 zł

Innymi słowy, jak chcesz zgarnąć tylko 100 zł, możesz skorzystać z powyższego linku do 28 sierpnia. Jeżeli chcesz zgarnąć podwójną premię: 100 zł + 500 zł, musisz skorzystać z linku wcześniej, a więc do 17 sierpnia 2016. Podsumowując:
 • 100 zł - zgłoszenia do 28.08.2016
 • 100 zł + 500 zł - zgłoszenia do 17.08.2016
Warto więc zdążyć przed 17 sierpnia, mimo że akcja potrwa do 28 sierpnia. O ile tyle potrwa, bowiem według regulaminu organizator może zamknąć akcję wcześniej i to bez podania przyczyny. 

Co trzeba zrobić dla kolejnej 500 zł premii? Opisałem to już w środę, więc po szczegóły warto zajrzeć do artykułu tutaj. W skrócie przypomnę, że trzeba:
 • raz się zalogować do bankowości mobilnej w ciągu 24h od otwarcia konta - premia 10 zł
 • płacić kartą po minimum 250 zł na miesiąc - premia max 50 zł na miesiąc
 • za spełnienie powyższych dwóch warunków przez 5 kolejnych miesięcy - bonus 240 zł
Słowem fajna akcja. Szkoda, że w poprzedniej Money Manii z mBankiem nie było to tak klarownie wyjaśnione, bo skorzystałem tylko z łatwej do zgarnięcia stówy i zamknąłem konto...

Regulamin nowej promocji Money Mania 8

7 komentarzy:

 1. Polcan, a co z Toyotą? Gdy kończyły się nam ostatnie lokaty z wcześniejszych akcji promocyjnych, pisałeś, że nie zamykasz jeszcze konta, bo spodziewasz się w sierpniu nowej akcji premiującej także obecnych klientów. Wiesz coś nowego na ten temat, bo za chwilę połowa miesiąca i nic nie słychać..., a zaraz potem ;) kolejne 2,49 za niepotrzebny rachunek...
  Zamknąłeś czy nadal czekasz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, dalej mam rachunek w Toyocie i czekam na zapowiadaną ofertę. Jak tylko dowiem się, że jest to od razu pojawi się na tym blogu.
   Chyba że oferta pojawi się w planowanym niebawem urlopie. Właśnie myślę jak rozegrać sprawę, bo nie wiem czy w miejscu gdzie będę przebywać, będzie dostęp do internetu.

   Usuń
  2. Na marginesie, zastanów się czy warto czekać. Dla mnie te 2,49 zł to żaden problem, bo wakacje to czas większych wydatków niż zwykle, więc i tak opłata jest anulowana bo zrobię te 400 zł kartą. Więc dla mnie to praktycznie darmowe konto.
   Inna sprawa, to fakt, że premia będzie pewnie 50 zł jak zwykle w tego typu akcjach. Więc skalkuluj sobie czy warto będzie czekać.

   Usuń
 2. "100 zł + 500 zł dla wracających do mBanku w nowej akcji specjalnej Money Mania 8" Polcan taki tytuł sugeruje, że powracający mogą dostać 500 zł co nie jest prawdą. Może najwyżej 100.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy Money Mania 5 było podobnie i analizowałem wraz z pracownikiem banku umowę. Efekt był taki, że mogłem brać udział w akcji z 500 zł, ale ze względu na to, że zapytałem o to po tygodniu już nie mogłem brać udziału, bo kluczowe jest logowanie w 1 dniu do bankowości mobilnej.

   Usuń
  2. Na wszystkich blogach piszą że stary/były nie może brać udziału w promocji do 500zł...
   W sumie mógłbym sobie założyć, fajna premia.

   Usuń
  3. Przesłałem zapytanie w tej sprawi i przed chwilą dostałem oficjalną informację od organizatora promocji, że niestety Anonimowy 9:02 ma rację. Tytuł oczywiście z automatu jest zmieniony.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...