środa, 17 sierpnia 2016

150 zł na dzień dobry za 5 płatności czy 300 zł za 7


Jak wyglądają lokaty w połowie sierpnia 2016 każdy miał okazję się przekonać wczoraj z aktualizacji rankingu. Banki zdecydowanie stawiają na konta, a nie depozyty, więc liczba kont na głowę znów zaczyna przyrastać.

Prekursorem nowego trendu jest bez wątpienia BZ WBK, który pozwala na posiadanie 6 kont z promocyjnym oprocentowaniem 4%. I choć wydaje się, że już każdy Polak ma konto w WBK, ciągle pojawiają się nowi, którzy o dziwo konta tu jeszcze nie mają.

A jeśli wśród Was jest ktoś taki, to ma okazję dodatkowo zarobić na start. Bank bowiem na dzień dobry poza 4% zaoferuje dodatkowo bonus w postaci 150 zł. Brzmi bardzo ciekawie, chociaż w tym przypadku bonus jest dość nietypowy.

Nietypowość polega na tym, że premia zostanie przyznana osobom, które poza założeniem konta zdecydują się na założenie jednocześnie karty kredytowej. I warunek zdobycia premii jest banalny wystarczy bowiem jedynie 5 płatności kartą:)


Bank wyraźnie informuje, że najpierw powinno się założyć konto, które samo w sobie jest faktycznie godne polecenia ze względu na oprocentowanie 4%. W następnej kolejności zaś należy założyć kartę kredytową. Ta promocja potrwa aż do 31 października 2016.

Tutaj założysz konto w WBK na 4% jako warunek wstępny dla bonusu 150 zł

Czasu na dokonanie wymaganych 5 płatności jest aż nadto. Można zrobić to w jeden dzień, ba nawet w minutę, lecz bank daje nam na to aż 3 miesiące. Warunek więc to żaden, a 150 zł jak widać jest do zgarnięcia praktycznie za nic.

Jedyne warunki co do karty kredytowej to fakt, że nie może to być karta MasterCard Payback oraz to, że klient ubiegający się o kartę nie mógł zamknąć poprzedniej karty kredytowej w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Ech, coś czego powinien się nauczyć Citi...


Jeszcze lepsza alternatywa do karty w WBK jest w TMUB
Skoro jesteśmy już przy kartach kredytowych, warto przypomnieć trwającą super promocję kart w T-Mobile. Tutaj oferta jest jeszcze lepsza, bowiem za jedyne 7 płatności kredytówką możemy zgarnąć nawet 300 zł:)

Jedna z najlepszych akcji roku 2016

Opisałem to niedawno na PP3. Dla przypomnienia to program poleceń w T-Mobile, więc jeśli chciałbyś być poleconym możesz napisać na kontakt.fpg@o2.pl. Karta jest całkowicie darmowa do końca marca 2017.

Jak trzeba dokonać owe 7 płatności by zgarnąć 300 zł? Banalnie prosto: dokonać tylko jednej płatności w pierwszym miesiącu posiadania karty, trzy płatności w drugim miesiącu oraz ostatnie trzy płatności w trzecim. To wszystko. W podsumowaniu roku pewnie ta oferta będzie wyróżniona obok  licznych kont w WBK na 4%:)

Oferta kredytówki w T-Mobile jest znacznie krótsza i potrwa tylko do 31 sierpnia 2016.

Regulamin promocji 150 zł na dzień dobry
Regulamin promocji 300 zł na dzień dobry w T-Mobile

12 komentarzy:

 1. Odpowiedzcie proszę:Mam już 3 konta w BZWBK chcę założyć następne 3 - Czy mogę to zrobić w jeden dzień - jedno po drugim (chyba wtedy z jedną jazdą kuriera ?) i czy muszę do nich zakładać 3 KARTY ? Mam na myśli oprocentowanie na 4%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli założyłeś te 3 konta przed 30 czerwca, to możesz otworzyć 3 kolejne.
   Można to zrobić za jednym zamachem, mi kurier przywiózł trzy umowy do podpisu. Nie muszą do nich być karty.

   Usuń
 2. Co myślicie o nowej prezes uzp?

  OdpowiedzUsuń
 3. witam, ja jeszcze nie mam żadnego konta, czy w takim razie mogę otworzyć 6?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie możesz, to jest druga edycja promocji, a na każdą można było założyć po 3.

   Usuń
 4. kolejne cięcia w Idei powoli trzeba się ewakuować. Ktoś ma pomysł gdzie ulokować 300k?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a co mają do siebie cięcia w idei do ewakuacji? Idea ścina, bo za około 4 tygodnie będzie się kończyć lawina lokat "tylko teraz", dlatego przygotowują grunt dla przedłużających, myślę, że jakieś 2,7%. Oczywiście część jeleni złapią tak jak było ostatnim razem. Ja twierdziłem, że nie założę lokaty poniżej 3% i oczywiście doczekałem się, nie tylko zresztą ja, bo widzieliśmy jaki nastąpił wysyp wolnej kasy. Tym razem będzie podobnie, a jeżeli nie będzie podobnie to wylądują jak Optima, z połową kont pustych.. Zdecydowanie wolę poupychać po KO niż zakładać lokaty poniżej 3%.
   Nie pomogę Ci z tymi 300K, raczej kilka KO i poczekalnia na dobrą ofertę :)

   Usuń
 5. Wyrobienie KK w Bzwbk prowadząc jednoosobową działalność jest absurdalne. Próbowałem i przegrałem. Wszystko dlatego, że bank wymaga przesłania tzw. informacji finansowej podpisanej przez księgową bądź biuro rachunkowe! Na pytanie co z ludźmi, którzy rozliczają się z fiskusem sami, bank powiedział *ajm sorry* i można zapomnieć o KK...

  OdpowiedzUsuń
 6. Udział w innych promocjach wyklucza tą. Założyłem konto KGP 4% z polecenia. KK już w tej promocji nie dają? Kto wie?

  OdpowiedzUsuń
 7. nie mogę doczytać kiedy jest wypłacany bonus oraz ile trzeba trzymać konto?

  OdpowiedzUsuń
 8. Mogą skorzystać starzy co mieli 3 konta już dawno? Wtedy też można 300zł bonusu wyrwać za tę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
 9. Którą karte trzeba wziąc, bo pod linkiem podanym przez Ciebie jest mastercard omni i visa jakaś, to są chyba debetowe, a nie kredytowe. Czy można założyć te 3 nowe rachunki bez kart?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...