piątek, 5 sierpnia 2016

Premia za aktywację IKO oraz ostatni dzwonek na 100 zł


Akcje promocyjne można podzielić na kilka grup. Świetne okazje takie jak obecna z 200 zł premii oraz licznymi bonusami, średnimi do które można wykorzystać, choć niekoniecznie oraz okazjami obwarowanymi dużą liczbą haczyków.

Pierwsze bierze się wręcz w ciemno i grzech ich nie wykorzystać. Drugie wybiera się praktycznie wtedy, gdy nie ma innych i panuje ogólna posucha. Trzecie są dla maniaków promocji, którzy zrobią wszystko by zgarnąć dodatkowy bonus.

Wczoraj pojawiła się akcja drugiego typu, a skoro są wakacje i wiążąca się z nimi posucha, to warto ją wspomnieć. Chodzi o promocję aktywacji aplikacji mobilnej IKO w której zgarnąć można bardzo łatwo 15 zł.


Właśnie mała premia jest powodem, że nie bardzo wiadomo czy zdecydować się na nią czy poczekać. Aplikacje mobilne od dawna są promowane, tyle że inne banki na zachętę dawały 50 zł, a to już kwota, dla której można było zrobić jeden przelew.

Za 3 przelewy:)

PKO oraz Inteligo, bo to te banki wczoraj zaoferowały promocję, takie hojne nie są. Tutaj do zgarnięcia jest tylko 15 zł. Niewiele, ale za to warunki są w miarę łatwe do spełnienia, więc 15 zł jest w zasięgu każdego.

Warunek jest tylko jeden, wystarczy zrobić trzy przelewy na łączną kwotę minimum 100 zł i gotowe, przy czym minimum dla jednej płatności to 5 zł. Trzy przelewy można zrobić w 5 minut, więc warunek to praktycznie żaden. No poza przelaniem środków na konto, bo w PKO kasy trzymać nie warto.

Inna sprawa, że w niektórych przypadkach nie trzeba nawet przelewać środków do Inteligo. W tym tygodniu dostałem 100 zł premii od Inteligo za osóby, które skorzystały z wciąż trwającej promocji, w której nowy klient może zgarnąć 100 zł na start:)

Dla przypomnienia promocja powoli się kończy, trwa bowiem do 13 sierpnia 2016. Szczegóły omówiłem w osobnym wpisie i muszę przyznać, że wpis cieszył się dużą popularnością. Nic dziwnego konto w Inteligo jest bezproblemowe, a stówkę otrzymać bardzo łatwo.

Kto chciałby skorzystać z mojego polecenia i zgarnąć 100 zł może w dalszym ciągu pisać na marszr1@gmail.com, a w dodatku zgarnąć dodatkowe 15 zł za 3 przelewy. Przewidziano co prawda premię tylko dla 4000 osób, ale wątpię by znalazło się tylu chętnych.

Regulamin promocji Aktywuj IKO

2 komentarze:

 1. Tyle że przelewy na telefon są płatne a ilość premii ograniczona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jedna z takich promocji do których jakoś nie mam specjalnie przekonania. Gdyby premia była 50 zł jak w Getin, lub można było założyć lepszą lokatę jak w Millennium, skorzystałbym od razu.
   15 zł za nowy, jednorazowy śmieć w smartfonie jakoś jest mało zachęcający.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...