środa, 11 stycznia 2017

200 zł dodatkowego bonusu za przedłużenie ważności karty


Mamy bez wątpienia tydzień promocji kart Citi z amnestią dla wracających. Mało kto jednak wie o bardzo ciekawym komentarzu jaki niedawno zamieścił anonimowy dotyczącym posiadaczy obecnych kart.

Okazuje się bowiem że zarobić na kartach Citi mogą nie tylko nowi i wracający klienci, ale także osoby, które zadeklarują chęć zlikwidowania posiadanej karty. Ponieważ komentarz ukazał się jako off-topic pod artykułem na zupełnie inny temat, warto go przypomnieć, być może przyda się dla wielu z was.

Zarobić można na wejściu i na wyjściu:)

Anonimowy pisze:
offtopic-info dla posiadaczy KK w Citibanku: jakiś czas temu korzystałem z promocji w CitiBanku przy okazji której można było zgarnąć tableta, a przy poleceniu zdobyć kolejne profity. Jako że zostało to wykorzystane (dodatkowo mając na uwadze ew. możliwość udziału w kolejnych promocjach po okresie 'odsiadki') zdecydowałem złożyć dyspozycję rezygnacji z KK

Tablet LG K8 można dalej zgarnąć w najnowszej promocji karty Citi

Następnego dnia miły pan zadzwonił do mnie z zapytaniem o powód rezygnacji. Wszystko rzeczowo przedstawiłem na co konsultant zaoferował udział w promocji polegającej na cashbacku bez dodatkowych obostrzeń. W skrócie: do 28 lutego wszystkie transakcje których dokonam objęte zostaną promocją w wysokości 10% przy czym max kwota zwrotu to 200 zł.

Innymi słowy warto do tego czasu wydać kwotę min. 2000 PLN przy użyciu karty CitiBank. Mam tylko nadzieję że nie są to obietnice bez pokrycia, ale nie mam póki co podstaw by tak sądzić. Ad meritum: warto złożyć dyspozycję rezygnacji z KK w CitiBank bo na prostych warunkach można zdobyć 200 zł bez okresu odsiadki.

Nie mam możliwości sprawdzenia tej informacji, gdyż nie posiadam obecnie karty w Citi. Fajnie jednak byłoby móc zarobić tak na wejściu jak i na wyjściu. Citi bowiem zapewne widzi odpływ klientów i stara się jakoś ich zatrzymać. Skoro jest więc taka możliwość przetestujcie ją na sobie.

Najnowszą ofertę z tabletem przedstawiłem w poniedziałek na tym blogu. O kolejnych ofertach pisałem już jednak na PP3. Dla przypomnienia mamy tutaj ofertę dla pań z 10% cashback do kwoty 250 zł omówioną wczoraj oraz dla panów omówioną dziś. W efekcie każdy może zgarnąć coś dla siebie. A po zgarnięciu nagrody być może coś więcej...

6 komentarzy:

 1. Potwierdzam, również otrzymałem taką ofertę kiedy chciałem zamknąć kartę, czyli raczej powinno być wszytstko ok. Pozdrawiam "diego".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również na zamknięcie otrzymałem 50 zł. Później już nic nie zaoferowali. Zamknięcie karty w moim przypadku nastąpi 16.01.2017r. po 30 dniowym okresie wypowiedzenia Umowy o kartę.

   Usuń
  2. Ja wypowiadalem jeszcze w grudniu i dostalem podobna ofertę czyli za zakupy KK Citi od 15.12.16r. do 31.01.2017r. dostane do 15.02.2017r. cashback 10%, lecz nie wiecej niz 200PLN. Tak, to prawda.

   Usuń
 2. Również otrzymałem propozycję jak piszę Unknown. Obrót kartą na 2000 zł wykonany

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie "obroty" na kartach i które karty mieli ci, którym zaoferowano ów keszbek?

  OdpowiedzUsuń
 4. Potwierdzam, że wypłacają obiecywane 200zł za niezamykanie. Ja za to obiecałem nie zamykać karty do chyba lipca 2017.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...