wtorek, 24 stycznia 2017

Pakiet 10 wejściówek do kina za założenie konta w promocji Miłość mamy za zero


Pamiętacie niezwykle popularną akcję z pakietem 10 wejściówek do kina za 0 zł z początku września? W tym tygodniu rusza podobna tego typu akcja, zaś oferentem jest znów PKO.

Niestety ponownie mamy ograniczenie co do klienteli, akcja jest bowiem kierowana tylko do młodych. Inna sprawa, że definicja młody klient zmienia się w zależności od banku. Tutaj młody to klient do 27 lat.


10 darmowych wejściówek za samo założenie konta

Co trzeba zrobić by zdobyć darmowe wejściówki. Bardzo niewiele: warunkiem otrzymania pakietu 10 wejściówek jest założenie konta dla młodych wraz z kartą MasterCard w terminie do 19 lutego 2017

Tutaj założysz konto dla młodych i zgarniesz 10 wejściówek do kina 

Oczywiście należy zaznaczyć odpowiednie zgody marketingowe ich brak powoduje bowiem wstrzymanie premii o czym przekonałem się już niejednokrotnie. Dodatkowo trzeba zarejestrować się na stronie z hasłem Miłość mamy za zero w terminie do 3 marca 2017.

Chociaż akcja ma potrwać do 19 lutego bardzo możliwe, że skończy się wcześniej. Organizator przygotował bowiem pulę tylko 2800 pakietów po 10 wejściówek, jest zatem możliwość, że wyczerpią się one przed czasem. 

Komu uda się zdobyć pakiet 10 wejściówek będzie mógł go wykorzystać albo w Cinema City albo w kinie Helios. Odpowiednie kody potrzebne do darmowego wejścia będą dostępne w serwisie iPKO i ważne przez pół roku od momentu wydania.

Warto tutaj przestrzec przed ewentualnymi opłatami. Młodzi mają zwykle konta za friko, ale oczywiście nie w przypadku PKO, chociaż łatwo sprawić, by konto faktycznie było darmowe. Trzeba wykonać 5 płatności kartą na dowolną kwotę, kto tego nie zrobi dostanie karę w postaci opłaty 5 zł.

W chwili pisania tego artykułu nie znam jeszcze wszystkich szczegółów, gdyż szczegółowy regulamin nie jest jeszcze dostępny. Będzie jednak dostępny w chwili publikacji, warto więc zajrzeć do niego by sprawdzić, czy w ostatniej chwili bank nie dodał czegoś istotnego.

Regulamin promocji 10 darmowych wejściówek do kina Miłość mamy za zero

7 komentarzy:

 1. Ping pong w Idea Bank spadł poniżej 2% na 1,95%...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ping Pong: z 2% --> 1,95%

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie w systemie juz nie ma Ping Ponga - moze to kwestia majstrowania. W kazdym razie wydaje mi się że bedzie kolejny zjazd w IB - dobrze ze ewakuacja przyszła w odpowiednim momencie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. czas zamykać konto w IdeaBanku, nie ma co trzymać dziadostwa, to samo Getin bey bye...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. IB posunął się do tego że w godzinach porannych zrywając 4 lokaty bo przedłużyły się na 0,5% nie przyjmował zrywania tłumacząc problemami technicznymi HAHAHA a co mnie to obchodzi!! Oddawać kasę!! Zamykam konto bo nie macie nic godnego uwagi!!

   Usuń
 5. Miałobyć wyższe oprocentowanie w IB a tymczasem wszystko poszło w dół

  OdpowiedzUsuń
 6. BgżOptima lakata 2,3%.... masakra....

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...