niedziela, 8 stycznia 2017

Amnestia w Citi czyli telefon LG K8 za darmową kartę w Citi dla wracających


Pierwszy weekend nowego roku przynosi dwie wieści dobrą i złą. O złej wiedzieliśmy już przed czasem i skomentowałem ją w piątek na PP3. Dziś otrzymaliśmy potwierdzenie obniżenie stawki i drastyczne skrócenie okresu promocji konta w Millennium.

Druga, tym razem dobra wiadomość pochodzi od Citi. O dziwo w grudniu nie było tutaj praktycznie żadnych nowości w kartach kredytowych. Po cichu liczyłem jednak na to, że od nowego roku oferta stanie się dostępna dla wielu z wisienkowiczów.

I bingo! W piątek skończyła się niezwykle popularna oferta karty kredytowej Citi z telefonem LG. I ofertę tę wznowiono następnego dnia i tak jak liczyłem zmieniono definicję nowego klienta:)


Od teraz nowy klient to taki, który nie miał tutaj karty od 1 stycznia 2015. A więc karencja wynosi tutaj tylko 2 lata. Innymi słowy wszyscy klienci, którzy zamknęli kartę w 2014 roku mogą znów wrócić po nową.

Teraz także dla wracających:)

A wrócić warto, skoro do zgarnięcia jest nowy telefon LG K8 z dużym ekranem 5", aparatem z 8 megapikselami, pamięcią na 8 giga oraz 4 rdzeniowym procesorem. Zdaniem banku jest on wart 549 zł i jest na gwarancji przez 2 lata.

Tutaj założysz darmową kartę Citi gwarantującą telefon LG K8

Co trzeba zrobić by zgarnąć nowy telefon? Po pierwsze trzeba mieć minimum 21 lat i zarabiać minimum 1200 zł przez ostatnie 3 miesiące. Kto nie pracuje na etacie lecz prowadzi własną działalność musi mieć minimum 25 lat i prowadzić działalność od dwóch lat.

Wymagania dla pozytywnej wstępnej weryfikacji nie są więc trudne. Gdy dostaniemy już kartę do ręki wymagane będzie:
 • dokonanie tylko jednego logowania do bankowości internetowej lub mobilnej w ciągu 30 dni od podpisania umowy
 • dokonania płatności na 3000 zł w ciągu 3 miesięcy
Ważne: nie liczymy pierwszego miesiąca w którym podpisaliśmy kartę.

Innymi słowy, jeśli podpiszemy umowę jeszcze w styczniu, to transakcje na 3000 zł musimy dokonać w miesiącach: luty, marzec i kwiecień. W styczniu nie musimy robić żadnych zakupów. Możemy, ale nie będą się one wliczały do wymaganych trzech tysięcy.

Porównanie kart - pierwsza jest całkowicie darmowa

Promocja potrwa w sumie do 31 marca 2017. Jak zwykle do wyboru są dwie karty, lecz polecana jest tylko jedna z nich: Citi Simplicity. Na powyższym obrazku to niebieska karta schowana za kolorową World MasterCard. Powód jest oczywisty: Simplicity jest całkowicie darmowa, czego nie można powiedzieć o tej którą bank wolałby byśmy wybrali.    

Tutaj założysz darmową kartę Citi gwarantującą telefon LG K8

Telefon w zasadzie wymieniam na nowy mniej więcej raz na 3 lata. Biorąc pod uwagę karencję, wychodzi na to, że można sobie stale fundować nowy darmowy telefon na karcie w Citi.  

Warto na koniec przypomnieć, że powoli kończy się oferta kredytówki w T-mobile, która jest darmowa tylko do marca 2017. To był hit 2016 roku na kredytówkach, ale jej atrakcyjność się kończy. I fajnie ważność pokrywa się z okresem trwania nowej oferty w Citi:)

Regulamin nowej promocji karty kredytowej w Citi z telefonem LG K8 LTE

12 komentarzy:

 1. Millenium odkryło karty - konto 2,5%. Promocja do 28 stycznia. Zatem w moim przypadku kasa pozostaje w Optimie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tym już wiadomo od piątku. Pisałem o tym na PP3 i tam też toczy się dyskusja na ten temat:
   http://polakcandwa.blogspot.com/2017/01/zapowiedz-nowej-stawki-250-na-koncie.html

   Usuń
 2. Polcan dla pierwszej edycji kk w TMUB okres bezpłatnej skończył się 31 grudnia 2016r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ważna informacja dla uczestników pierwszej edycji.
   Nie zwróciłem na to szczególnej uwagi, gdyż nie brałem w niej udziału. Mam jedynie zapis w moim terminarzu by pamiętać, że mam zamknąć kartę T-mobile w pierwszym kwartale 2017, bo od drugiego bank będzie już pobierać opłaty za kartę.

   Usuń
  2. Opłata za kartę kredytową w T-mobile U.B. w kwocie 8 zł nie będzie pobierana pod warunkiem wykonania przez Klienta i rozliczenia przez Bank min. 4 transakcji bezgotówkowych posiadaną do danego rachunku Kartą kredytową w bieżącym
   okresie rozliczeniowym z wyłączeniem przelewów z rachunku Karty, liczone dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidualnie. Opłaty nie pobiera się, gdy Karta ma status
   zastrzeżonej, zablokowanej, zamkniętej lub do aktywacji, przy czym w przypadku Kart ze statusem do aktywacji opłata jest pobierana od momentu, w którym Klient miał możliwość
   aktywowania Karty.

   Usuń
 3. Jak długo już po otrzymaniu nagrody (telefonu) trzeba korzystać z karty i konta?, czy można wówczas kartę zastrzec i zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znalazłem w regulaminie zapisu o konieczności posiadania przez określoną ilość czasu, chyba że coś przeoczyłem. Jak dotąd jednak bank nie robił z tym problemu.

   Konto nie jest Ci potrzebne do karty. Każda karta ma własny numer karty, na którą dokonujesz spłaty, więc wystarczy zwykły dostęp do bankowości internetowej dla podglądu kwoty do spłaty pod koniec okresu grace period.

   Usuń
 4. LG K8 jakościowo nie umywa się do niegdysiejszego Samsunga J1. Parametry niby lepsze, ale mnóstwo niedoróbek - z moich obserwacji:
  1. jedna z kart sim mi na nim nie działa.
  2. stuki podawane na słuchawki (sprawdzone też na egzemplarzu w sklepie)
  3. nie obsługuje 13. kanału wifi

  OdpowiedzUsuń
 5. Polcan czy mógłbyś szerzej napisać dlaczego trzeba zamknąć kartę TMUB w pierwszym kwartale 2017r. ? Mam kk z pierwszej edycji, dostałem za nią 300 pln, później wyrobiłem 2 konta/ Premium i Freemium/ i co miesiąc dostaję zwrotu za zakupy 4 dychy/ 25+15/. Czy są jakieś czynniki przemawiające za zamknięciem karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego, że według regulaminu, który jak pamiętam zostawiłem w odpowiednim artykule, bank gwarantuje darmowość karty tylko do konca marca 2017. Stąd na liscie posiadanych przeze mnie produktów bankowych ta karta zaznaczona jest na czerwono, zaś obok widnieje napis: "zlikwidować w pierwszym kwartale 2017".

   Usuń
 6. Niestety pomimo 2 wniosków - od 4 dni cisza ze strony City

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Typowe dla Citi, więc nie masz się czym martwić. Też długo czekałem bodaj z tydzień na kontakt, ale koniec końców jest.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...