wtorek, 17 stycznia 2017

80 zł do Decathlon za jedną dowolną płatność w Nest bank


We wczorajszym rankingu lokat jedną z najciekawszych ofert jest oferta Nest banku z 4%. Okazuje się jednak, że to nie jedyny godny uwagi produkt w najmłodszym banku na naszym rynku. 

W chwili obecnej trwa wciąż promocja Nest konta w którym do zgarnięcia jest dodatkowo 80 zł do sklepu Decathlon. Aby z niej skorzystać trzeba jak zwykle skorzystać z dedykowanego linku, gdyż nie ma jej na stronie banku.

Promocja ma potrwać do 28 lutego 2017, jednak ze względu na fakt, że jest to raczej akcja specjalna, może skończyć się dużo szybciej. Przewidziano bowiem jedynie 1000 sztuk.

Tutaj założysz konto w Nest bank z premią 80 zł do sklepu Decathlon

Uwaga:
z informacji jakie otrzymałem od organizatora promocji wynika, że promocja szybko się skończy i na pewno nie będzie trwać jeszcze ponad miesiąc. Szacuje się, że może się skończyć nawet już jutro...

Jak widzimy z powyższego wniosku o akcję specjalną trzeba założyć dwa konta:
 • Nest konto
 • Nest konto waluta
Na szczęście oba konta są całkowicie darmowe. Co więcej warunki zdobycia dodatkowo 80 zł są wyjątkowo banalne. Jakie to warunki?

Oba konta są całkowicie darmowe
Należy:
 • skorzystać z dedykowanego linku do założenia dwu kont oraz karty
 • jak zwykle wyrazić zgodę na przetwarzanie danych
 • zalogować się tylko raz w ciągu 60 dni 
 • dokonać tylko jednej płatności kartą w ciągu 60 dni
Jak widać warunki są banalne i można je wykonać w ciągu jednego dnia. Rzadko się zdarzają takie akcje, gdyż przeważnie trzeba nieźle się napocić by zgarnąć premię. Nowe banki są jednak zwykle liberalne, zanim zaczną przykręcać śrubę.

Voucher na 80 zł do sklepu Decathlon dostaniecie na podany adres mailowy bardzo szybko bo już przy składaniu wniosku. Jest on ważny baaardzo długo bo aż do końca przyszłego roku czyli do 31 grudnia 2018.

Regulamin promocji Nest konto Europejskie zimowy zjazd

4 komentarze:

 1. Na razie to w Nest Banku mają problemy z księgowaniem przelewów. Wczoraj w godzinach wczesnorannych tzn. o 1:30 dokonałem przelewu na konto w Nest Bank. Wieczorem chciałem założyć lokatę 4% i niestety ze zgrozą stwierdziłem, że na koncie w Nest Bank brak środków. Sytuacja jest w mojej ocenie skandaliczna. Środki które wyszły z banku pierwszą sesją wychodzącą powinny być na nowym koncie o godzinie 21:00 a tak nie było. Chyba trzeba zastanowić się nad trzymaniem konta w tym banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś środki są na koncie. Zobaczymy czy tylko jednorazowo taka sytuacja.

   Usuń
 2. Poprzednio rozdawali bony do rosmana na 100zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwykle kolejne promocje są słabsze. Następna może być z jeszcze mniejszym bonusem...

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...