środa, 18 stycznia 2017

Tablet Lenovo za kartę kredytowej w T-mobile


Oj oferta z poprzedniego artykułu skończyła się grubo przed czasem. Miała trwać do końca lutego, a skończyła się w kilka dni. Bardzo możliwe, że nie inaczej będzie z nową promocją, jaka wystartowała właśnie na grouponie.

Nowa promocja karty z tabletem ma potrwać do 5 lutego 2017. Ale jak to zwykle bywa w przypadku gadżetów mamy tutaj limit nagród. Ustawiono go na 1500 sztuk, więc pula może wyczerpać się przed podaną wyżej datą.

Tym razem możemy tutaj zgarnąć tablet Lenovo TAB2 A7-10F, który dodawany jest do karty kredytowej T-mobile. Tyle że musi to być karta Pomoc mierzona kilometrami i w tej promocji limit na karcie musi większy niż zwykle.
Zwykle na karcie można ustawić limit na 1000 zł, w standardzie bank rekomenduje ustawienie limitu na 2500 zł. Wiadomo bowiem, że wyższy limit obniża naszą dalszą zdolność kredytową np. przy limicie w koncie. W tej promocji jednak wymagany jest limit minimum 4200 zł.

Kto zatem może skorzystać? Przede wszystkim jak to w kartach kredytowych mamy minimum wiekowe. Należy mieć minimum 21 lat oraz dodatkowo nie posiadać karty kredytowej w T-mobile. Ba, nie można jej mieć nawet w przeszłości wliczając w to poprzedni Alior Sync, który przekształcił się w T-mobile.

A więc innymi słowy musi to być pierwsza karta kredytowa w T-mobile i trzeba będzie za nią grouponowi. Opłata jest jednak symboliczna i wynosi 5 zł, sam tablet jest nieco droższy więc można wyjść na plus:) Według regulaminu wartość tego tabletu to 349 zł, chociaż można kupić go bez problemu za mniej niż 300 zł.

Co trzeba zatem zrobić, aby go zdobyć za 5 zł? Ano płacić kartą, a jakżeby inaczej.  I to płacić w dwóch turach:
  • w marcu trzeba wydać 750 zł
  • w kwietniu trzeba wydać drugie 750 zł
Czyli w sumie należy wydać 1500 zł. Ale jak zwykle bank może mieć zastrzeżenia co do tego co kupujemy. W tej promocji nie można przykładowo kupować narzędzi elektrycznych. Szczegóły są widoczne na poniższej liście.


Te transakcje nie wliczają się do wymaganych 1500 zł

Na koniec warto wskazać kolejne wykluczające się zapisy regulaminu. W definicji uczestnika mamy podane jako minimum 18 lat. Czytając dalej paragraf drugi zaczyna się od zdania w którym pojawia się hasło: ukończyły 21 lat. Czyli jak ktoś ma 19 lat to pod który punkt podpada?

Cóż przejrzyste regulaminy to od lat bolączka banków...

Regulamin promocji karta z tabletem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...