czwartek, 23 marca 2017

100 zł premii za jedną płatność kartą oraz 150 zł do podziału w PKO


PKO w przeciwieństwie do Pekao ma całkiem fajne promocje. Do ciągle trwającej promocji konta dla każdego w której zgarnąć wciąż można 100 zł pojawiła się właśnie nowa. I jest to na dziś bez wątpienia najłatwiejsza z możliwych jeśli chodzi o warunki.

PKO rozgranicza młodych użytkowników bankowości od reszty, przy czym młody to taki co ma 18-26 lat. Rozgraniczenie jest tutaj bardzo istotne, bowiem młodzi mają tutaj życie jak w Madrycie. Z okazji wiosny praktycznie za nic dostaną tutaj 100 zł:)


Co zatem muszą zrobić? Generalnie wystarczy do tego zaledwie jedna jedyna płatność kartą. To bez wątpienia najprostszy warunek z możliwych jakie stawiają nam banki, by zgarnąć całkiem fajną premię.

Łatwiejszych warunków nie da się wymyślić:)

1) 100 zł w promocji Sport Mamy za Zero
Warunek banalny, jedyny więc problem to trzymać się terminów by załapać się na 100 zł. Owe 100 zł będzie przyznane w postaci 2 bonów zakupowych po 50 zł do sklepów Intersport. Dotyczy to tak sklepów stacjonarnych jak i internetowych (bez kosztów dostawy).

Jakie to terminy? Wszystko w zasadzie widać na powyższym obrazku i tak:
 • do 21 kwietnia 2017 należy założyć konto dla młodych
 • do 5 maja 2017 zapłacić dowolną kwotę kartą i wyrazić zgody marketingowe
Banki są uczulone na zgody, których brak jest powodem by nie przyznać premii, więc warto je zaznaczać. Dodatkowo także do 5 maja 2017 należy zarejestrować się na stronie promocji.

Bank przeznaczył tutaj pulę nagród ograniczoną do 4500 sztuk. Tyle przygotowano par bonów po 50 zł dla uczestników opisanej wyżej promocji. Otrzymane bony można wykorzystać do końca roku, a więc do 31 grudnia 2017.

Tutaj założysz konto dla młodych w PKO by łatwo zgarnąć 100 zł


Uwaga:
Chociaż bank wymaga tylko jednej płatności by zgarnąć 100 zł, warto dokonać 5 płatności. Dzięki temu bankowi nie zapłacimy ani grosza. W przeciwnym razie PKO zabierze sobie 5 zł, a po co?


Warto też zwrócić uwagę na jeszcze jeden szkopuł. Do tej pory konta w PKO i Inteligo działały zupełnie niezależnie. Kto miał konto w Inteligo mógł wnioskować o konto w PKO i na odwrót. W ten sposób można było zgarniać dwie premie naraz.

Teraz mamy nowy warunek dotyczący Uczestników. Mamy tu bowiem zapis, że do promocji mogą przystąpić osoby, które: 
w okresie od 1 grudnia 2016 r. do 20 marca 2017 r. nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym rachunku Inteligo.

A więc przez blisko 4 miesiące nie można było mieć konta ani w PKO ani w Inteligo. Okres odsiadki nie jest co prawda długi, szkoda jednak, że te banki są brane pod uwagę jednocześnie.

Równoległa promocja konta w PKO
2) 150 zł do podziału za program poleceń 
Ponadto do 1 maja 2017 trwa tutaj inna promocja, której adresatem może być nie tylko młody, ale osoba w dowolnym wieku, a więc także powyżej 26 lat:) Opisałem ją szczegółowo tutaj, więc komu nie chce się zaglądać do szczegółów przypomnę, że je pokrótce poniżej.

Przy założeniu konta w PKO z polecenia, osoba polecająca zarobi 50 zł, zaś polecona 100 zł. Tyle tylko, że osoba polecona nie może mieć konta w PKO od 3 lat. Kto chciałby zostać poleconym, może jak zwykle napisać po kod polecający na marszr1@gmail.com

Warunki dla zgarnięcia premii są następujące:
 • zakupy kartą na minimum 200 zł
 • jedna płatność BLIK na minimum 10 zł
Jest więc trudniej aniżeli mają młodzi, ale i zwrot wysokości blisko 50% zakupów jest wart by skorzystać z tej promocji. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu polecać to konto swoim znajomym, więc możliwości zarobku są większe niż owe 100 zł na start:)

1. Regulamin promocji dla konta dla młodych sport za zero
2. Regulamin promocji dla każdego w programie poleceń Mam PKO

9 komentarzy:

 1. Nie w temacie, ale jak ktoś ma w IB konto i lata po ulicy z min. 50 tys. zł w gotówce to ma szanse na lokatę 3-ce - 2,75% ;) Nowa Lokata GOTÓWKOWA w IB:
  Lokata dostępna od 50 000 zł do 1 000 000 zł
  Okres lokaty to 3 miesiące
  2,75% w skali roku przy zasileniu konta przez Mobilny Wpłatomat i opłaceniu lokaty tymi środkami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba byc w wybranych kilkunastu miastach i chyba miec karte debetowa do konta, zeby wplacic.
   To taka lokata, zeby wiele osob jej nie zalozylo. Jak im potrzeba kasy to zrobia normalna lokate, a jak nie to nie zobacza naszej kasy, bo na 2,25% nikt nie bedzie zakladal im lokat, skoro konta oszczednosciowe sa lepiej oprocentowane

   Usuń
  2. Super. Akurat mam bańkę w gotowce która leży w szufladzie. Chętnie skorzystam z lokaty tylko karty do wpłatomatu nie mam :)

   Usuń
  3. możesz zamówić 'bezpieczną kopertę' :) ale zamów ze 3 bo chyba w takiej można maks 400k wrzucić ;P
   kabaret xD

   Usuń
 2. jest nowa lokata 3mc 2,75pc w IB :)
  ale warunki to jakiś dowcip ;] trzeba uganiać się za jakimś meleksem :D spadłem z krzesła po przeczytaniu regulaminu :D
  ALE jest wzrost:) w końcu:) chyba zauważyli, że inflacja >= depozyty, w końcu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Do Arek słuchaj ja podjadę samochodem to wrzucisz bez karty i koperta taka promocja dla VIP-A. A swoją drogą krowa która dużo ryczy .........

  OdpowiedzUsuń
 4. Polecam możesz mi przypomnieć i wrzucić linka z informacją jak można zrobić jednorazowo przelew z Millennium na kwotę powyżej 50000 tys? Zdaje się że jest taka możliwość, a trudno mi odnaleźć na blogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak rozumiem pytanie jest do Polcana?
   Znajdziesz ją pod koniec artykułu z linkiem poniżej:
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2017/01/arkana-nietypowego-konta-oraz-ostatni.html

   Usuń
 5. Oczywiście że do Ciebie Polcan, sorry za literówkę oraz dzięki za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...