czwartek, 2 marca 2017

Kolejna amnestia dla wracających po pakiet premii do banku ze świetnym kontem


To co działo się w tym tygodniu z lokatą niespodzianka w Idea bank przejdzie z pewnością do historii. Pudełko z niespodzianką okazało się istną puszką pandory o czym dziś szerzej na PP3, pozostaje jedynie cieszyć się, że konto idealne nie jest kontem głównym.

Które zatem konto można wskazać za główne? Wbrew pozorom nie jest to aż tak trudne pytanie patrząc obecnie na to jak wygląda sytuacja na rynku. Takie konto rzecz jasna musi być łatwe w obsłudze i dawać liczne bonusy.

Dla wielu ludzi takim bankiem jest Millennium, który od początku istnienia bloga jest w pierwszej trójce najlepszych banków. Warunki są bowiem od zawsze takie same, a promocja to nie jeden marny wabik, lecz cały pakiet premii.

Tylko raz zamknąłem tutaj konto z prostego powodu - chęci zdobycia premii na start. Odkąd mamy tutaj konto 360 stopni do zgarnięcia jest 360 zł na początek i właśnie rozpoczęła się V już edycja tego konta.

Niestety nie udało mi się wrócić po premię. Bordowi mają zbyt dobre konto oszczędnościowe i świetną odnawialną lokatę na 3% by nie być stale klientem. Zaś by zdobyć premię na start trzeba spełnić warunek bycia nowym klientem.

Jedno z najlepszych kont znów daje zarobić na start

Od tego roku zmienia się znów warunek bycia nowym. Od teraz przesunięto karencję na dzień 29 lutego 2016, więc wielu z was będzie mogło wrócić by zgarnąć 360 zł. Wystarczy że zamknęliście konto przed powyższą datą:)

Tutaj założysz konto 360 stopni by zgarnąć 360 stopni i liczne bonusy

Powyższy link będzie aktywny dość długo bo aż do 30 czerwca 2017. Jakie mamy warunki zdobycia premii 360 zł? 

Jak zwykle promocja potrwa przez 6 miesięcy, przy czym w każdym miesiącu do zdobycia jest 60 zł, a więc nieco więcej niż 50 zł do jakich banki zdążyły nas przyzwyczaić.

Te 60 zł podzielono na dwie części:
 • 30 zł można zgarnąć za płatności kartą na której zwrot wynosi 2%
 • 30 zł można zgarnąć za płatności BLIK gdzie zwrot wynosi 5%
Na szczęście nie ma tu ograniczenia co do tego w których miejscach obowiązuje zwrot jak jest na karcie kredytowej w Millennium. Tutaj można robić dowolne zakupy.

Wszystko póki co jest za zero:)

Samo konto jest całkowicie darmowe po spełnieniu dwóch banalnych warunków, które nie zmieniają się tutaj od lat. Pierwsze to przelew własny na 1000 zł, drugi to dokonanie tylko jednej płatności kartą na dowolną kwotę. W zamian mamy wszystko za darmo wliczając w to pakiet Bardzo pomocny. Ten ostatni obejmuje pomoc domową, medyczną oraz IT do 7 interwencji w roku - ważne przez pierwszy rok. 

7 interwencji jest darmowych w roku

Bez wątpienia największą zaletą poza bonusem na start jest Konto Oszczędnościowe Profit, będące hitem wśród czytelników bloga, które na chwilę obecną oferuje całkiem przyzwoite 2,50%. Taka stawka jest gwarantowana przez 92 dni, bez względu na to kiedy przelejemy tu środki. Najpóźniej można to zrobić 22 kwietnia 2017, wtedy bowiem kończy się promocja tego konta.
 
Konto warto posiadać nawet tylko dla tej jednej korzyści...


Wróciłem do Millennium tylko dla samej atrakcyjnej stawki na koncie oszczędnościowym, a to nie jedyny dodatkowy plus. Mamy tu bowiem jeszcze bodaj jedyną w kraju lokatę odnawialną na 3%.  Inne banki dają taki bonus tylko jednorazowo i często jest to jedyny bonus na start. Tutaj to jedno z wielu korzyści. 

... a skoro jest ich więcej to tym lepiej dla nas:)

Chodzi rzecz jasna o słynną lokatę rozszerzoną rzeczywistością dostępną w tej stawce dla konta 360 stopni. Wystarczy skierować obiektyw na powyższe zdjęcie na stronie banku i stawka lokaty rośnie do 3%. Jazda obowiązkowa dla każdego wisienkowca. 

Tutaj założysz konto 360 stopni by zgarnąć 360 stopni i liczne bonusy

Podsumowując można jedynie pozazdrościć tym, którzy mogą założyć tutaj konto po odczekaniu roku. W przeciwieństwie do innych banków tutaj jednak nie warto zamykać konta, lecz czekać na kolejne bonusy, których tutaj nie brakuje.

Dodatkowych promocji tu nie brakuje
Regulamin V edycji promocji zyskaj 360 zł w Millennium

21 komentarzy:

 1. czy to był wpis reklamowy? aby uzyskać 60 zł należy wydać 2100zł (1500zł - 2% - 30zł, 600zł - 5% - 30zł) - to już Tmobile za 1tys wydane kartami kasuję 50zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przeciwieństwie do TMUBa nie musisz wydawać całej kwoty aby otrzymać premię. Bonus jest proporcjonalny do wydanej kwoty.

   Usuń
  2. Jak kasujesz 50 zł? Przecież nie można 25 za KK i 25 za debetówkę. Max jaki dają to 25 zł.

   Usuń
 2. Ja wczoraj wypowiedziałem konto uznając je za beznadziejne. Maksymalny przelew on-line to 50 000 zł. Chcesz więcej to po staremu do oddziału i bodajże 7,90 zł opłaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczyło zastosować sztuczkę Mastergrega o której dużo pisałem w tym roku. Przelać możesz 100.000 zł bez problemu w jednym dniu i bez żadnej wizyty w oddziale.
   Przetestowałem w lutym i 100k poszło z samego rana:)

   Usuń
  2. U mnie to nie zadziałało, bo pisało, że brak środków na koncie. Jak dokładnie zostało to zrobione?

   Usuń
  3. Najpierw robisz przelew z KO na ror z datą jutrzejszą. Potem przelew z ror na zewnątrz też z datą jutrzejszą.
   Nie miałem środków na ror, ale system to przyjął do zlecenia i na drugi dzień wykonał.

   Sztuczka tak mi się spodobała, że zacząłem to testować w innych bankach. Jako pierwszy poszedł Eurobank i tu jest nawet jeszcze lepiej, bo system informuje o tym w jaki sposób system będzie dokonywał próby, ile ich będzie i w jakich porach dnia to zostanie zrobione. To jedna z najlepszych porad na blogu o ile nie najlepsza:)

   Usuń
  4. 50k to limit na jeden dzień? Czy jak to wygląda? A większe kwoty np. 150k udałoby się w jeden dzień przelać na zewnątrz online? Nie da się tych limitów znieść?

   Usuń
  5. 50k to limit na jeden dzień. Dzięki przelewowi z datą przyszłą da się zrobić przelew na 100k w jednym dniu (pierwszy z datą jutrzejszy, drugi następnego dnia).
   Nie testowałem czy da się zrobić przelew na 150k, bo nie warto tu trzymać więcej niż 100k.

   Teoretycznie można jednak zrobić trzy przelewy:
   -pierwszy z datą za dwa dni
   -drugi z datą jutrzejszą
   -trzeci w dniu kiedy wyznaczyliśmy dwa poprzednie
   Czy to zadziała w praktyce? Może ktoś to już testował?

   Usuń
  6. Dziala to od lat, bynajmniej ja tak realizuje. Tak realizuje sie przelewy nawet po 200k i wiecej. Np. 1) z KO na ROR z data 7.03 200k 2)Z wyprzedzeniem z ROR na planowane konto przelewy w paczkach po 50K z data 7.03 czyli: zlecasz 3.03-50k 4.03-50k 5.03-50k 6.03-50k razem 200k. 7.03 jest realizowany przelew z KO na ROR i dalej z ROR na konto(konta) i cala kwota schodzi.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 'e' już wskoczyło tam gdzie jego miejsce:-)

   Usuń
  2. No, teraz już patrzy się na to 'wygodniej'. Poza tym znakomity blog.

   Usuń
 4. Od 5 marca 2015,kiedy RPP po raz ostatni dokonała zmiany(obniżki)stóp NBP,stopa podstawowa,tzw.referencyjna wynosi 1,50%,a stopa depozytowa 0,50%.W całym 2015 i prawie całym 2016 roku mieliśmy deflację:od -1,6% w lutym 2015 do -0,2% w październiku 2016.W tym czasie zakładaliśmy lokaty na 3,50%,3,25%,3,0% i 2.75% w najgorszym razie.W listopadzie zeszłego roku roczny wskaźnik cen wyniósł 0,0%,w grudniu podskoczył do 0,8%,a w styczniu tego roku do 1,8%.W ostatnich dwóch miesiącach zeszłego roku,a więc w czasie kiedy zaczęły rosnąć ceny,banki kolejny już raz obniżyły oprocentowanie lokat.Obecnie przy rocznej inflacji na poziomie 1,8%,najlepsza lokata do jednego roku jest oprocentowana na 2,50%.Jeżeli w kolejnych miesiącach inflacja będzie nadal rosła,RPP nie dokona podwyżki stóp procentowych NBP,a banki nie będą skłonne podnieść oprocentowania depozytów,to oszczędzanie stanie się nieopłacalne.Już dziś lokowanie pieniędzy w bankach jest na granicy opłacalności.Lokata oprocentowana na 2,50% daje po opodatkowaniu 2,03%,co przy inflacji 1,8% jest zyskiem minimalnym.A co będzie jak inflacja podskoczy do 2,50%,a na rynku depozytów nic się nie zmieni?Nasze pieniądze lokowane w bankach będą traciły na wartości.Jeszcze nigdy nie było tak,żeby podstawowa stopa NBP była poniżej poziomu inflacji.Najwyższy czas,żeby RPP zmieniła tę absurdalną sytuację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tymczasem dziś podano jakie rekordowe zyski uzyskał w 2016 Idea bank i jakie planuje zrobić w 1Q tego roku:
   http://www.bankier.pl/wiadomosc/Rekordowy-zysk-Idea-Banku-Bedzie-dywidenda-7502407.html

   Usuń
  2. W związku z tym powinni zaoferować Lokatę REKORDOWY ZYSK.Mają już nazwę kolejnej lokaty:-)Jako pomysłodawca zrzekam się wynagrodzenia.Poponuję wyżej nazwaną lokatę umieścić w ofercie na 3,4 i 5 miesięcy ze stawkami odpowiednio:3,50,3,75 i 4,00%.

   Usuń
  3. Oczywiście bez ograniczeń kwotowych.

   Usuń
 5. Idea Bank przyspieszy sprzedaż.
  http://www.rp.pl/Wywiady/303029907-Idea-Bank-przyspieszy-sprzedaz.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No toś postraszył, bo w pierwszym momencie myślałem, że chodzi o wcześniejszą sprzedaż Idea banku, o czym była już mowa na blogu i to całkiem niedawno:)
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2017/01/idea-bank-moze-pojsc-pod-motek.html

   Usuń
 6. O co chodzi z tą lokatą na 3%? Gdzie znajdują się szczegóły tej promocji lokatowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To lokata mobilna, która od dawna jest w zestawieniu lokat na 3 miesiące:
   http://polakcandwa.blogspot.com/2017/03/ranking-lokat-marzec-2017-pierwsza-liga.html

   RR oznacza tu rozszerzona rzeczywistość i wymagane jest posiadanie konta omówionego w artykule stąd zapis + 360 stopni.
   Jest tu limit 10k i zakładasz ją mobilnie. To jedyna znana mi lokata o takiej stawce, którą można zakładać non-stop. Obecnie mam ją po raz piąty z rzędu:)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...