piątek, 31 marca 2017

Jak zdobyć Lokatę na 4% w Millennium bon do empiku na 80 zł lub cashback do 90 zł


O 3% na lokacie dziś bardzo trudno i nie spodziewamy się raczej, żeby pojawiły się jeszcze oferty tego typu. A jednak pojawiła się oferta lokaty nie na 3%, lecz na 4% w Millennium. I to w tym najfajniejszym okresie bo na 3 miesiące.

Niestety nie jest to lokata typu no limit na którą można pakować tyle kasy ile zmieści się pod korek BFG. To zwykły wabik i to wcale nie przeznaczony dla nowych klientów. Wręcz przeciwnie, mogą ją zdobyć tylko... klienci banku:)

Nie jest to wcale łatwe. Warunek jest bardzo oryginalny, nigdy bowiem nie było czegoś takiego w całej ponad 5 letniej historii bloga. Co trzeba zrobić?

Nowy i nietypowy program poleceń

Aby założyć lokatę kwartalną na 4% należy... polecić konto. Ruszyła oto bowiem pierwsza edycja programu  Lubię to polecam. Jest to więc zupełnie inny program od dotychczasowych programów tego typu, w których do tej pory bank rozdawał nagrody pieniężne.

Polecony zdobywa do 360 zł, polecający ma 4 możliwości do wyboru

Akurat konto w Millennium należy do moich ulubionych, więc polecić go mogę bez z czystym sumieniem. Tym bardziej, że nowe osoby na start mogą zdobyć do 360 zł za wykonywanie zakupów, co stanowi jedną z największych premii na start na rynku.

Link do promocyjnej strony na której należy podać kod polecenia

Kto nosi się z zamiarem założenia konta dla zdobycia 360 zł, a zarazem chciałby skorzystać z mojego polecenia, może napisać po taki kod na marszr1@gmail.com. Może to być jednak tylko osoba, która nie miała tutaj konta od 12 miesięcy. 

Dla krótkiego przypomnienia polecony może zdobyć po 60 zł zwrotu na miesiąc przez pół roku, co daje owe 360 zł widoczne też w nazwie konta. Bank będzie premiował zakupy według schematu:
 • 2% za płatności kartą - 30 zł/m-c
 • 5% za płatności BLIK - 30 zł/m-c
Szczegóły omówiłem w artykule tutaj. Co więcej polecony po założeniu konta będzie mógł założyć konto oszczędnościowe na 2,50%, a także polecić znajomemu konto, by zgarnąć jedną z 4 nagród. Jakie to nagrody?
Widzimy je wyżej. Do wyboru mamy:
 • 4 bilety do Multikina/Heliosa
 • bon na 80 zł do empiku
 • cashback do 30 zł przez 3 miesiące 
 • lokatę kwartalną na 4% do 10k
Dzięki temu bank będzie w stanie badać preferencje swoich klientów.

Osobiście przyznam, że niezbyt podoba mi się nowa odsłona programu poleceń. Co prawda wybór jest całkiem ok, ale o wiele lepiej było w poprzednich programach, kiedy bank przyznawał nagrody pieniężne i robił to bez wątpienia najlepiej ze wszystkich banków.

Millennium to bowiem jedyny bank, który informuje na bieżąco smsami o każdym poleconym, który przystępuje do promocji. Wysyła także info o spełnieniu warunków lub jego braku, a na koniec o łącznej wypłacie premii, czego nie ma w żadnym innym banku. Tam trzeba się logować by sprawdzić, czy jakaś premia jest czy też nie.

Regulamin Lubię to polecam w Millennium

5 komentarzy:

 1. Wystarczy tylko polecić, czy osoba polecana musi otworzyć konto?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tylko, że ta lokata na 4 procent, to najsłabsza z nagród. Różnica przy 10 tys. pomiędzy 4% a dostępnym 2,5% to 30 złotych netto przy lokacie na 3 miesiące.

  OdpowiedzUsuń
 3. Post nie w temacie, ale warto, żeby zainteresowani wiedzieli.
  Getin od kwietnia blokuje możliwość zmiany numeru telefonu przez system. Wiadomość z systemu: "Uprzejmie informujemy, że od dnia 01.04.2017 r. zmianie ulega Komunikat dla Użytkowników Bankowości Elektronicznej Getin Noble Bank S.A. (...) Zmiany w Komunikacie związane są z zablokowaniem możliwości zmiany numeru telefonu przez bankowość internetową."

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tam zamierzam usunąć konto w mille, wo widzę że powoli zaczynają iść w stronę banku nielubiącego stałych klientów.

  PS. ale lipa u gangsterów. Chyba trzeba będzie opróżnić konto tam. Na szczęście otworzyłem sobie tojotkę,

  PS. toyota replayuje na grouponie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Od 1.04.2017r. nie ma możliowości zmiany numeru telefonu w Getin Bank poprzez kanał internetowy. Czy zostaje wizyta w placówce czy telefonicznie jest możliwość zmiany ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...