środa, 8 marca 2017

300 zł premii i 3% cashback w nowej akcji specjalnej Money Mania 10


Dziś kończy się niezwykle popularna akcja specjalna z bonusem 140 za założenie dwóch lokat o czym przypominam wszystkim zapominalskim na PP3. Jednocześnie rusza nowa akcja specjalna, ale tym razem dotyczy ona konta, które oferuje 3% cashback

Od dziś w ofercie pojawiła się 10 już edycja popularnej Money Manii. Tym razem oferentem jest BGŻ Paribas, który jak się łatwo domyśleć premiuje swoje iKonto z premią 200 zł. Drugą premię na 100 zł dokłada organizator:)
Kto może skorzystać z tej promocji. W przypadku Paribasa nie jest tak fajnie jak w innych bankach. WBK omawiany w poprzednim wpisie daje rok karencji, zaś Millennium, Citi czy ING skracają od tego roku karencję.

Paribas jest jednak uparty i karencję ustawił aż na 3 lata, a ściślej na 27 lutego 2014. Jeżeli po tym terminie miałeś konto w Paribasie, nie ma szans na uzyskanie premii. Dotyczy to także niestety konta w BGŻ, więc Bogu ducha winni klienci banku rolników też są wykluczeni:( 

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej w BGŻ Paribas po 300 zł premii 

Powyższy link ma być w teorii aktywny do 31 marca 2017 bo do końca tego miesiąca bank planuje współpracę z organizatorem. Jednak w przeciwieństwie do innych akcji specjalnych ta ma limit wniosków ustawiony na 1100 rejestracji. Me się więc okazać, że link będzie dezaktywowany wcześniej.

Co trzeba zrobić by otrzymać 300 zł? Jak w każdej akcji specjalnej rejestrujemy się na dedykowanym linku zostawiając swojego maila. Dzięki tej rejestracji uzyskujemy prawo do zdobycia 100 zł od organizatora.

Następnie z linku jaki otrzymamy na podanego maila do końca miesiąca składamy wniosek o iKonto. Konto powinno być otwarte do 18 kwietnia 2017. Mam nadzieję, że nie muszę przypominać o zaznaczaniu konkretnych zgód.

1) 100 zł od organizatora
Na zgarnięcie pierwszej premii wystarczy spełniać warunki przez dwa miesiące
Aby ją uzyskać należy:
 • przelać 1000 zł w kwietniu oraz maju
 • dokonać płatności na kartą 300 zł  w kwietniu oraz maju
Innymi słowy musimy dwukrotnie zrobić to samo w miesiącach kwiecień i maj: przelew + płatności kartą. Trzeba przyznać, że bonus jest lepszy niż w T-mobile, gdzie za wydanie 500 zł dostajemy 25 zł. Tutaj za wydanie mniejszej kwoty 300 zł dostajemy dwa razy więcej:)

 
Szczegółowy harmonogram akcji specjalnej MM10


2) 200 zł od Paribasa
Poza tym dwa razy więcej premii można uzyskać od banku. W tym przypadku zdobycie premii potrwa nieco dłużej, bowiem ta rozbita jest na 5 kolejnych miesięcy. Jak łatwo policzyć skoro całkowita premia wyniesie w sumie 200 zł, to w jednym miesiącu można zdobyć maksymalnie 40 zł.

W dalszym ciągu powinniśmy robić to co w pierwszych dwóch miesiącach czyli przelew na 1000 zł oraz zakupy na minimum 300 zł. Przelew zwalnia z opłaty za konto, a zakupy na trzy stówki zwalniają z opłaty za kartę.

Bank za zakupy kartą będzie przyznawać 3% cashback, a więc nieco więcej aniżeli daje Millennium czy mBank. Co więcej w pierwszych dwóch miesiącach można zyskać więcej, bowiem zarabiamy podwójnie: od organizatora i banku niezależnie:)

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej w BGŻ Paribas po 300 zł premii

Podsumowując mamy typową akcję typu skorzystaj z akcji specjalnej, zgarnij premię i zamknij konto. Paribas należy do banków z średniej półki, ale jak dają to warto skorzystać. Szkoda jednak, że wyklucza tutaj bogu ducha winnym klientom byłego BGŻ:(

Regulamin akcji specjalnej Money Mania 10 czyli 300 zł z Paribasem 

17 komentarzy:

 1. Ale co do klientów BGŻ to rozumiem że również 27.02.2014 ma zastosowanie

  OdpowiedzUsuń
 2. A w marcu trzeba cos przelewac albo wydawac karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie, bo pierwszy miesiąc różnie jest interpretowany w poszczególnych bankach. Przesłałem już zapytanie do organizatora.

   Usuń
  2. Zgodnie z informacją uzyskaną od pracownika banku, miesiąc otwarcia konta jest zwolniony z opłat, warunki trzeba spełnić w następnym miesiącu(i kolejnych) aby uniknąć opłat.
   Pozdrawiam

   Usuń
  3. Po dokładniejszym zbadaniu tematu okazuje się, że żeby w kwietniu nie została pobrana opłata, w marcu trzeba spełnić warunek wpływu i płatności kartą.

   Usuń
  4. Mnie pracownik infolinii poinformowal, ze w kwietniu nie bedzie pobrana zadna oplata ani za konto ani za karte. Po drugie jest to nielogiczne, gdyz karta i PIN musi byc dostarczony do klenta a to znow trwa ok 2-tyg od podpisania umowy. Wprowadzacie klientow w blad.

   Usuń
 3. W regulaminie na str. banku jest, ze w okresie 5-mies od otwacia konta bank bedzie wyplacal premie, czyli jak otworzymy konto w marcu to jak oni licza te 5-mies?, wydawac trzeba 1334zl i to juz od kwietnia czy od marca?, licznik zaczyna tykac od otwarcia konta. W jakich okresach sa te cykle rozliczeniowe?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy konto w Optimie też dyskwalifikuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, Optimę Paribas nie wymienia wśród banków zakazanych od wielu promocji wstecz.

   Usuń
 5. Witam. Czy płatności na stronach linii lotniczych - Wizzair lub Ryanair - mają odpowiednie kody żeby wydatki mogły być zaliczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności poprzez strony internetowe(w tym strony linii lotniczych) są zaliczane do zwalniających z opłaty za obsługę karty.

   Usuń
  2. Za obsługę ok, ale czy uprawniają do cashback?
   Zwrotu nie otrzymacie za transakcje zwrócone oraz za płatności wykonane w ramach kodów MCC:
   7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
   8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
   4111, określający m.in. usługi transportowe,
   6012, określający instytucje finansowe,
   6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
   6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
   4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
   4900 określający płatność rachunków.

   Usuń
  3. Aby się dowiedzieć czy dana transakcja uprawnia do cashback trzeba znać kod pod jakim usługodawca rejestruje daną transakcję, można go potwierdzić u usługodawcy. Informacja o kodzie MCC jest dostępna po wpływie zapytania autoryzacyjnego do Banku.

   Usuń
 6. Niestety liczą się miesiące kalendarzowe, także jak umowa jest w marcu to marzec jest już pierwszym miesiącem moneyback. Zatem trzeba się z tym liczyć iż będzie mniej czasy na zrealizowanie płatności pod pierwszy moneyback :(
  Na jednym z blogów pojawiła się taka informacja, więc przydałby się jakiś "twardy" zapis z regulaminu promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlugo rozmawialem na infolinii BGZ, liczy sie wszystko od 1 kwietnia i beda to pelne okresy miesieczne. Decyduje data wykonania transakcji od 1do 31 a nie jej rozliczenia.

   Usuń
 7. Cytat z tabeli opłat Banku BGŻ Paribas "zwroty transakcji pomniejszają wartość dokonanych transakcji Kartą Debetową uprawniających do zwolnienia z opłaty". Więc kwota zwalniająca za użytkowanie karty jest wyższa niż trzy stówki. Może ktoś obliczy realną wartość.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...