piątek, 17 marca 2017

Darmowa karta kredytowa w T-Mobile dla 5% cashback oraz bon na 200 zł do Tesco


Mam dziś dobre wieści, żeby nie rzec bardzo dobre. Dobre dlatego, że T-mobile uruchomił fajną promocję popularnej karty kredytowej, dzięki której można zgarnąć bon do popularnego marketu Tesco na niemałą kwotę 200 zł.

Bardzo dobre dlatego, że dodatkowo bank uruchamia promocję karty, która teraz jest darmowa. A na dodatek pozwala zgarniać 5% cashback za dowolne zakupy. Mało tego, od maja będzie wręcz konieczna by zachować dalej owe 5%:)

Mamy zatem kilka promocji jednocześnie:) Ale po kolei.
 
200 zł do Tesco za całkowicie darmową kartę ! :)
1. Zwolnienie z opłat za KK do konta z 5% cashback !
Po pierwsze karta jest darmowa od 15 marca 2017, a więc kto złoży wniosek o kartę kredytową od ubiegłej środy, ten będzie zwolniony z opłaty miesięcznej za kartę do końca tego roku. Mało tego, zwolniony też będzie z opłaty za wznowienie karty za drugi rok użytkowania:)

Tutaj złożysz wniosek o darmową kartę kredytową w T-mobile

Ta promocja potrwa dłuugo, bo aż do 30 listopada 2017. To świetna informacja dla tych, którzy martwili się faktem, że do maja trzeba będzie zamykać konto w T-mobile i pożegnać się z 5% cashbackiem.

Konto Premium daje więcej ale wymagane jest wydanie 500 zł
Jak informowałem w artykule Jak podkręcić zysk na koncie w T-mobile, zamiast zamawiać kartę debetową do konta lepiej używać kredytowej. Bank i tak transakcje zlicza do premii 5%, a na dodatek możemy korzystać z darmowej kasy przez 58 dniowy okres grace period:)

Link do konta z 5% cashback na koncie Premium d 300 zł na rok 

Nieco później dowiedzieliśmy się, że z przyjaznym 5% cashback trzeba się będzie pożegnać, bowiem bank szykuje zmiany od maja. Na szczęście wystarczy używać kredytówki, by dalej mieć fajny zwrot za dowolne zakupy. Teraz gdy karta jest całkowicie darmowa, nie ma już żadnego problemu by dalej z tego korzystać.

Przypominam, że do wyboru mamy dwa konta:
 • Premium, które daje 25 zł zwrotu na miesiąc, ale wymaga płatności na 500 zł
 • Freemium, które daje do 15 zł na miesiąc, ale wymaga płatności na 200 zł
Oczywiście w przypadku Freemium najlepiej wydać 300 zł by zgarnąć całość.

Tutaj założysz konto Freemium dające 180 zł na rok 


2. Promocja 200 zł do Tesco
Mało tego. Chociaż już powyższe powody wystarczają by obowiązkowo używać karty kredytowej w T-mobile, teraz za jej założenie można zyskać jeszcze więcej. Mamy oto bowiem promocję, w której można zdobyć bon na 200 zł do popularnego marketu Tesco.

W tym momencie grzechem jest nie skorzystać z takiej promocji. Warunek jest banalny: wystarczy wyrobić sobie kartę i w kolejnym miesiącu dokonać nią płatności na 500 zł. Gdzie jak gdzie, ale w markecie wydać taką kwotę nie jest trudno, nawet gdyby to miały być zapasy na kilka miesięcy do przodu:)

Jednak bank wprowadza tutaj ograniczenia co do możliwości zakupów, które są zebrane niżej.
Zakupów oczywiście nie musimy robić w Tesco, lecz wszędzie tam, gdzie akceptują płatności kartą.

Tutaj złożysz wniosek o darmową kartę kredytową w T-mobile

Prosty wniosek, że tych urządzeń nie warto kupować w tej promocji, bo bank po prostu nie uzna zakupów i odliczy kwoty za "urządzenia MC1900" z wydanych przez nas 500 zł. Nie powinno być jednak problemów z innymi rzeczami jak np. cukier, który można kupić na zapas i zgarnąć za to dodatkowe 200 zł:)


Regulamin promocji darmowej karty kredytowej
Regulamin promocji bon 200 zł do Tesco za kartę kredytową w T-mobile

17 komentarzy:

 1. hej Polcan
  z tresci artykulu wynika ( mozna odniesc wniosek) ze platnosci KK na 500 pln musimy wykonac w Tesco. O ile sie nie myle - platnosci te mozemy wykonywac w dowolnych sklepach (z wylaczeniem wykluczonych kodow mcc0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz całkowitą zajrzałem uważniej do regulaminu i tak właśnie jest. Zaraz zrobię korektę w artykule, dzięki.

   Usuń
 2. Urządzenia sanitarne to MCC 4900 i jego uzycie nie zależy od wybranych w sklepie produktów, tylko wybranego sklepu. Kupując w spożywczym jabłko, baterię wannową albo czołg użyty zostanie MCC spożywczy. Kupując w sklepie z instalacjami sanitarnymi te same produkty użyty zostanie MCC 4900. Dlatego w Tesco możecie kupować bądź co.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy są jakieś limity odnośnie zwrotu 5%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, 15 zł na koncie Freemium oraz 25 zł na Premium.
   Dodałem bardziej szczegółowe informacje do artykułu.

   Usuń
 4. A czy żeby dostać bon do Tesco można robić tranzakcje w internecie, ot chociażby na allegro kartą kredytową?

  OdpowiedzUsuń
 5. Rozumiem, ze nie ma już żadnej opłaty za tę kartę? Nawet za obrót? Do kiedy jest ta promocja z 200 zł tesco? Bo czytam, że 90 dni karencja jest jak się miało kartę, a miałem niestety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobra już widzę w regulaminie, do końca kwietnia. Tak czy owak, osoby, które miały wcześniej kartę i zamknęły rozumiem, że tutaj normalnie mogą się załapać.

   Usuń
 6. Sprawdź, taryfę opłat - Rozdział V Karta kredytowa.
  Opłata za wydanie Karty w miejsce Karty zastrzeżonej lub zamkniętej jednorazowo 70 zł. Koszt niebagatelny, czy się opłaci? Raczej nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata zwróci się już w trzecim miesiącu posiadania konta na 5%, które od maja wymaga posiadania karty kredytowej (bo inne opcje raczej nie wchodzą w rachubę).
   Konto daje 25 zł zysku na miesiąc, więc nawet najgorszy scenariusz z kartą kredytową jest do przyjęcia.

   Usuń
  2. Przy wybraniu wariantu z 25zł po 3ech, przy wersji 15zł już po 5ciu. Ten wariant z 25zł trochę ryzykowny, bo jak się obrotu nie zrobi to konto płatne chyba z 18zł z tego co pamiętam.

   Usuń
 7. Jeżeli posiadam obecnie kartę debetową to czy mogę skorzystać z tej promocji, regulamin tego nie precyzuje ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten T-Mobile to porażka.
  Próbowałem wyrobić kartę.
  Symulacja wyszła na max kwotę 40 tys
  Podpisanie umowy trwało 1,5 godziny.
  Po 3 dniach dostałem odmowę mimo że mój PIT to ponad 300 tys PLN rocznie i jestem klientem przeniesionym z ALIOR SYNC, który robi już od kilku lat regularnie obroty na tym koncie Premium.

  Kpina nie bank.
  Wszystkim odradzam bazując na moich doświadczeniach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jaki jest konkretnie powód odmowy? Bo nie rozumiem. Też jestem przeniesiony z Alior Sync i pewnie większość osób tutaj. PITa sprawdzają oni?

   Usuń
 9. Ja też dostałem odmowę bo posiadam kartę w Citi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat ma jakiś sens - każde zobowiązanie zmniejsza Twoją zdolność kredytową. Jednak kolega, który ma pita 300 tys dziwne, że nie otrzymał.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...