czwartek, 9 marca 2017

50% cashback na start czyli wszystkie zakupy online bez limitu


Omówiona w poprzednim wpisie akcja specjalna dotycząca bonusu 300 zł w Paribasie ma jedną wadę typową właściwie dla każdej oferty bankowej. Trzeba dokładnie pilnować terminów i wydanych kwot by załapać się na premię. 

Czy jest jakiś inny sposób by zgarniać premię? Taki by nie było potrzeby kombinowania czy już się wydało tyle ile trzeba, tylko po prostu pozwalało na swobodne robienie zakupów i liczenie na zwrot? Ano jest.

Mowa o atrakcyjnym cashbacku jaki oferuje znany stałym czytelnikom bloga Refunder. O samym programie pisałem po raz pierwszy prawie rok temu w artykule Podwójny cashback za zakupy w internecie.


W tym tygodniu pojawiła się tutaj nowa promocja. Za samą rejestrację w programie oferującym cashback w ponad 500 sklepach jest możliwość odbioru 25 zł w prezencie przy pierwszym zakupie. 

Tutaj zarejestrujesz się w dedykowanej stronie dla promocji Refundera

Nowa akcja działa podobnie do akcji specjalnej. Na powyższej dedykowanej stronie podajemy swój mail i rejestrujemy się w nowej akcji. Na dokonanie zakupu nowy użytkownik ma miesiąc czasu od momentu rejestracji, zaś minimalny zakup to 50 zł.

Na atrakcyjną ofertę nju jest dodatkowo 32,50 zł zwrotu
 
Mamy więc całkiem fajny cashback na poziomie 50% na start. Co ciekawe cashback dotyczy nie tylko zwykłych zakupów internetowych, ale także wyprzedaży, które już zawierają upusty:)

Nie ma tutaj też limitów jakie nakładają banki. Dobrze ilustruje to przykład z hotels.com podany na dedykowanej stronie. Za zakup tygodnia w Nowym Jorku za 5000 zł możemy dostać 5% zwrotu czyli 250 zł - więcej niż Paribas przyznaje przez 5 miesięcy całej promocji wymagającej dodatkowo założenia konta.

Zwrot za wszystkie zakupy na  internecie

Co więcej cashback w Refunder to faktycznie zwrot kasy, a nie zasilenie specjalnego konta do wykorzystania na wskazany portal. Już po uzbieraniu 45 zł mamy możliwość wypłaty na dowolne konto bankowe lub nawet PayPal jeśli ktoś tego używa.

Tutaj zarejestrujesz się w dedykowanej stronie dla promocji Refundera

Nie ma tutaj ograniczenia zwrotu do kilkuset złotych do jakich przyzwyczaiły nas banki. Memy dostać nawet kilka tysięcy złotych zwrotu, jeśli jesteśmy zakupoholikami. Zakupy robi każdy z nas, więc czemu nie skorzystać z tej możliwości bez zakładania konta w banku i spełniania widzimisię banków.

 

5 komentarzy:

 1. Ale to sa wybrani sprzedawcy, to podobnie jak ze zwrotami w Eurobanku na podroze i rekreacje, na ktore wiele osob nic nie wydaje. W BGZ promocja dotyczy zakupow codziennych w wielu sklepach i w tym jest wyzszosc takiej promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja.
   Ale...
   Na pytanie: refunder czy moneyback w banku? Odpowiadam: oba.
   Akurat refunder ma wiele sklepów.
   Ja nie widzę problemu, by kartą zapłacić za zakupy w którymś z nich.
   I tak robię: mam podwójny cashback (refunder+ karta TMUB).
   Nie wiem, czy akurat w BGŻ liczą się płatności w internecie.
   Ale w innych bankach - jak najbardziej.

   Usuń
  2. BGZ ma podobne wylaczenia jak TMUB, tylko zwrot 3% i na wyzsza kwote do max.40zl.

   Usuń
 2. polcan a o co chodzi z tym nju i jak to zrobic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rejestrujesz się najpierw w Refunderze, potem wpisujesz w wyszukiwarce nju mobile. Zobaczysz tam komunikat:
   "Cashback obowiązuje przy podpisaniu nowej umowy na abonament. W celu uzyskania cashbacku należy przejść na stronę z kampanią ze strony Refunder a następnie zamówić abonament"
   Zwrot ma być od 15 do 90 dni. Poza nju są jeszcze Virgin, Heyah i T-mobile, ale tutaj cashback jest nieco mniejszy.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...