czwartek, 30 marca 2017

Premia za... jedno logowanie czyli pożegnalny festiwal promocji w Citi


Poprzedni wpis zwrócił uwagę na bardzo istotny problem promocji. Na przyjrzenie się nie tylko kto może brać udział, ale także czy dana promocja łączy się z innymi. A trzeba przyznać, że rzadko które banki pozwalają na coś takiego. 

W tym tygodniu pojawiła się nowa promocja opisywanego w ubiegłym tygodniu Citi. Jest ona jednak bardzo krótka i potrwa tylko do jutra, wraz z dwoma innymi, jakie mamy tutaj od dłuższego czasu. Najnowsza promocja z daje 20 zł za wykonanie najprostszej bankowej czynności.Bank nazwał ją: bankowanie na smartfonie. Czy to promocja dla każdego klienta?  Niestety wzorem ING, Citi także do regulaminu wprowadził feralny zapis:
Oferta nie łączy się z innymi promocjami, konkursami i ofertami specjalnymi

A więc, kto otworzył już konto Citi Priority dla 300 zł, lub założył niedawno kartę kredytową z jednym z licznych bonusów niestety nie skorzysta z dodatkowej promocji. Skorzystać mogą raczej tylko te osoby, którym skończył się już okres promocyjny, a jeszcze nie zamknęły konta czy karty.

Premia za... zalogowanie się do jutra:)

Nagroda może nie jest duża, ale banalność jej zdobycia z pewnością zasługuje na wzmiankę. Wystarczy oto bowiem:
 • potwierdzić uczestnictwo przez kliknięcie na Przystępuję do oferty specjalnej
 • zalogować się do nowej wersji bankowości Citibank online
Przycisk promocyjny znajduje się w dedykowanym mailingu. Obrazek do artykułu wziąłem ze strony Citi, należy jednak pamiętać, że liczy się tylko logowanie z urządzenia mobilnego. Co więcej, musimy z tym zdążyć do końca miesiąca, a więc do jutra włącznie.

Bardzo fajne są takie premie za nic. Logowanie do bankowości to rzecz tak banalna i codzienna, że premiowanie jakąkolwiek kwotą jest przyjemnym bonusem. Szkoda że nie ma tego w innych bankach.

Fajna promocja też tylko do jutra

Do jutra potrwa też dwie inne promocje: pierwsza to premia za założenie konta z 300 zł na start opisaną szczegółowo tutaj. Warto tu założyć konto na 4 miesiące, albo i dłużej. Kto wie czy podobna promocja za logowanie nie pojawi się w przyszłości.

Tutaj założysz konto Citi Priority z 300 zł bonusem i lokatą na 2%

 
Trzecia promocja ważna do końca marca


Trzecią promocją ważną do jutra jest niezwykle popularna akcja darmowej karty kredytowej z telefonem LG K8. Od tego roku bank zmniejszył swoim byłym klientom odsiadkę i pozwala wrócić tym co zamknęli konto w 2014 roku. Szczegóły tej oferty omówiłem tutaj.

Link do darmowej karty kredytowej z telefonem LG

W przeciwieństwie do bankowania na smartfonie, promocje konta w Citi i karty można łączyć:) Szkoda tylko, że nie ma tu fajnego konta, bowiem obecna stawka 1,50% jest zbyt niska by trzymać tu swoje środki...

Regulamin oferty specjalnej przelew za bankowanie na smartfonie


4 komentarze:

 1. A tymczasem Idea bank znów kosi lokaty. Dziś obniżka na Ping Pongu o całe 0,10%. Stawka obecna to już tylko 1,80%...

  OdpowiedzUsuń
 2. I pomyśleć że to był kiedyś sztandarowy produkt który skłonił mnie do wejścia w ten bank..... Biorąc pod uwagę że max to 20 k to ile można na tym zarobić? Traktowane było to raczej jako przechowalnia na środki. Tnąc o 0,10% to ile na tym ugrają. W ramach promowania i tak nędznego banku (choćby z racji tragicznego systemu i powszechnej krytyki o której można poczytać choćby na fejsie) to przynajmniej ta lokata powinna być promocją i magnesem do zainteresowania się z ofertą. No ale cóż, widać lepiej promować się poprzez przebój "Na na na na......." i struktury dla naiwnych.

  OdpowiedzUsuń
 3. W końcu idea wywaliła dzisiaj tą debilną lokatę z wpłatomatem !

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...