czwartek, 27 kwietnia 2017

100 zł do Rossmana + do 300 zł w nowej akcji specjalnej Same korzyści w mBanku


W poniedziałek na PP3 pisałem o nowej promocji jaką zaoferował mBank, to po prostu zwykłe odświeżenie premii z 300 zł na start. Od dziś tę premię można fajnie podkręcić o kolejne 100 zł dzięki nowej akcji specjalnej.
 

Ciekawsza od poprzedniej akcja specjalna z podwójną premią

Akcję dość szumnie nazwano Same korzyści na Bank. Czy to faktycznie same korzyści? Do premii z 300 zł można mieć zastrzeżenia w postaci bardzo niskiego cashback, które wynosi 2%, więc dość trudno jest zgarnąć reklamowane trzy stówki. A jak jest w akcji specjalnej?

Akcje specjalne mają to do siebie, że dają podwójną korzyść. Raz że podnoszą zwykle atrakcyjność oferty podstawowej przez dodatkowy bonus, dwa że dla dodatkowego bonusu wymagania są zwykle banalne.

Nie inaczej jest tym razem. Dodatkowa stówka  jest praktycznie za darmo, więc warto omówić akcję szczegółowo. Kto zatem może brać w tym udział? Definicja nowego klienta jest taka sama jak w każdej innej akcji mBanku czyli brak konta od 1 stycznia 2016

Ponieważ jest to akcja specjalna ma więc dedykowany link do rejestracji. Zostawiamy tutaj swój mail, dzięki któremu będziemy mieć możliwość wyboru jednej z dwu nagród dodatkowych.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej w mBank z podwójną premią

Powyższy link będzie aktywny do 31 maja 2017 czasu jest więc dość sporo. Po rejestracji na nasz mail przyjdzie link aktywacyjny, dopiero jego aktywacja rejestruje nas tak naprawdę w opisywanej tutaj promocji.

Liczne korzyści posiadania konta w mBanku

Co jest do zgarnięcia za tę rejestrację? 

1.  Nagroda do wyboru
a) 100 zł na karcie podarunkowej do Rossmana
Nagrodą na start jest uzyskanie karty podarunkowej o wartości 100 zł do Rossmana. Jeśli spełnimy łatwe warunki, zostaniemy poinformowani na mail o możliwości odbioru nagrody. Adres do odbioru nagrody trzeba będzie podać w dniach 20-27 lipca. Samą kartę dostaniemy tradycyjną pocztą pod wskazany adres do 4 sierpnia 2017.

Warunki zgarnięcia stówki są banalne. Wymagane jest zaledwie:
 • zrobienie przelewu na 1000 zł 
 • wykonanie minimum 5 transakcji kartą na dowolną kwotę
Owe 5 transakcji trzeba dokonać najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym w którym otworzyliśmy konto. Więc jak założymy je w maju, to do końca czerwca trzeba zrobić 5 płatności, co nie powinno być żadnym problemem dla nikogo.

b) Bilety do kina Helios
Alternatywnie do wyboru mamy inną nagrodę a mianowicie dwa podwójne zaproszenia do kina. Niestety kolejny raz jest to kino Helios, które w niektórych miastach jest niedostępne. W tym przypadku nagroda raczej mija się z celem, gdyż podróż do innego miasta może się okazać droższa niż sama nagroda.

Agora jednak ostatnio lansuje mocno bilety do kina z dość oczywistego powodu. Jest właścicielem kina Helios, więc nic dziwnego że wejściówka jest tutaj aniżeli do bardziej popularnego Multikina czy Cinema City. Ta nagroda przyjdzie na mail podany podczas rejestracji do 20 lipca 2017

Czas na wybór jednej z nagród mamy do 15 czerwca 2017.


Harmonogram nowej akcji w mBanku


2. Do 300 zł za aktywne korzystanie z konta w mBanku
Druga część akcji to zwykła promocja, którą szczegółowo opisałem w poniedziałek. Tutaj przypomnę więc tylko w skrócie, że bank pozwala na 6 miesięcy premii po 50 zł, jeśli będziemy aktywnie płacić kartą lub BLIKiem.

Warunki dla dodatkowych 300 zł

Jeżeli organizator dla swojej nagrody wymaga tylko 5 płatności kartą + jednego przelewu, to mBank jest już bardziej wymagający. Tutaj trzeba:
 • zrobić przelew na 1000 zł
 • wykonać płatności kartą na minimum 250 zł
 • zalogować się raz do aplikacji mobilnej
Oczywiście aby zgarnąć całość trzeba wydać więcej niż 250 zł, ale ta kwota to minimum by zwrot za zakupy został przyznany. I oczywiście im więcej wydamy, tym większy dostaniemy zwrot.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej w mBank z podwójną premią

Jak zwykle akcje specjalne są dużo ciekawsze aniżeli sama oferta banku. Oczywiście nikt nie każe nam zgarniać obu premii naraz, komu nie chce się spełniać bardziej skomplikowanych wymagań mBanku, może poprzestać na zgarnięciu stówki za jeden przelew i 5 płatności:)

Sam zresztą brałem udział w ubiegłym roku w Money Manii z mBankiem. Zgarnąłem w łatwy sposób stówkę po czym zamknąłem konto dając sobie spokój z zawiłymi wymaganiami banku do którego jakoś nie mogę się przekonać na dłuższą, nie ma tu bowiem konta typu Must Have.

Wiele osób jest jednak odmiennego zdania i lubi konto w mBanku. Macie jednak wybór zgarnąć pierwszą premię i zmykać albo - jeśli ktoś ma w planach większe zakupy, remont czy planuje wakacje - może pokusić się o większą premię.

Regulamin akcji specjalnej Same korzyści na bank


Przypominajka - tylko do piątku 28 kwietnia 2017
Ze względu na dziwny zapowiedź Idea bank zaprezentowaną wczoraj na PP3, przypominajka o ostatnim dzwonku na akcję specjalną z bonusem w Nest bank tym razem jest na blogu Promocje FpG.

13 komentarzy:

 1. Około jednej godziny temu pojawiła się w ofercie Idea Banku Lokata BESKONKURENCYJNA z tymi samymi okresami i oprocentowaniami,co ostatnio.Chwilę później już jej w ofercie nie było.Ale zdążyłem otworzyć zapisany w PDF regulamin,wprowadzony 27 kwietnia 2017 roku,w którym było napisane,że obowiązuje on do odwołania,ale nie krócej niż do 28 kwietnia 2017 roku.Jak widać teraz Bank wprowadza do oferty lokaty na minuty i nie przykłada żadnej wagi do tego,co jest zapisane w regulaminie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W dniu dzisiejszym Idea wprowadziła na chwilę Lokatę Tylko Teraz na 45 dni na 2,35 i 3 m-ce na 2,25%. Po godzinie lokata zniknęła ze strony bankowości internetowej. O co tu chodzi?

   Usuń
 2. Od 30 czerwca 2017 roku zmiana Regulaminu w Idea Banku i 2,25% na Koncie Zośka Pro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic takiego prawdopodobnie nie nastąpi od 30 czerwca ponieważ bank złamał własny regulamin.Patrz http://polakcandwa.blogspot.com/2017/04/zapowiedz-obnizek-stawek-zoski-pro-oraz.html

   Usuń
  2. Żaden NEWS ... już od 01.03.2017 jest oprocentowanie 2,25 % na koncie ZOŚKA PRO

   Usuń
  3. Skąd żeś koleś się tu zabłąkał??Od 1 marca jest 2,25 dla nowych kont.Od 30 czerwca planują wprowadzić tyle samo dla starych.

   Usuń
 3. Zawsze można zapłacić kartą na Poczcie, wpłacając na swoje konto. W ten sposób zarobimy na 2% cashbecku. Gdy wpłacimy w ten sposób 2500 to zapłacimy 15 zł opłaty (0,06% wpłacanej kwoty), a od banku dostaniemy 50. Jesteśmy 35 do przodu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawy sposób:-)
   W innych bankach z cashback też to działa?

   Usuń
  2. Póki co zrobiłem tak w Toyocie w zeszłym miesiącu i kasa spłynęła, ale nie widzę powodu, dlaczego by miało to nie przejść z innymi bankami. Chyba, że mają nr kodu Poczty jakoś zastrzeżony.

   Usuń
  3. Co masz na myśli z tą Toyotą. Przecież tutaj nie ma cashbacku, chyba że masz na myśli opcję z tankowaniem.

   Usuń
  4. Tak, mam na myśli opcję z tankowaniem. "Płacę" 1000 kartą, na 1 dzień wpłacam 90k na konto, płacę za paliwo ok. 500 i dostaję 50 za tankowanie (10% cashback). Trochę gimnastyki, ale zawsze coś do przodu.

   Usuń
  5. Jak dla mnie bardzo cenna informacja, która na pewno się przyda.
   Dzięki:)

   Usuń
  6. musisz odliczyć 6zł na prowizje poczty ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...