czwartek, 6 kwietnia 2017

Oferta specjalna darmowego limitu w koncie w Millennium + limit bez odsetek na start


Gdybym miał wskazać bank, który daje najwięcej bonusów na start, nie byłoby z tym żadnego problemu. Millennium wygrałby zdecydowanie, jest to bowiem bez wątpienia najczęściej komentowany bank spośród dostępnych na naszym rynku.

A bonusów tutaj przybywa. Do podstawowej zachęty w postaci 360 zł cashback dla nowych klientów oraz koncie ze stawką 2,50% dochodzi jeszcze jeden dodatkowy bonus - darmowy limit w koncie:)

Rzecz której można pozazdrościć nowym klientom, teraz bowiem dostają go za darmo. Ba, oferta dotyczy nawet nie tylko nowych, ale wszystkich tych co otwarli niedawno konto. Bank bowiem daje 90 dni czasu od otwarcia konta na założenie limitu bez żadnych opłat.

Jeszcze przez prawie cały rok będzie za darmo

 
1. Standardowy limit za darmo do wiosny 2018
A więc praktycznie każdy kto założył konto w 2017 ma okazję skorzystać z dodatkowego darmowego bonusu. Oferta dla nowych klientów ma być ważna aż do... 31 marca 2018. Długo, nic tylko zazdrościć tym, co mają taką okazję:)

Tutaj założysz konto z darmowym limitem 360 zł cashback i 2,50% na KO

Limit w standardzie kosztuje niemało, bo aż 1,29% kwoty udzielonego limitu. Gdy ostatni raz miałem limit w Millennium, wynosił on 40.000 zł. Gdybym miał go odnowić kosztowałoby mnie to aż 516 zł, dlatego też zrezygnowałem z niego i korzystam od kilku lat w limitu w Eurobanku.

Oczywiście dla mniejszych kwot opłata jest niższa, ale absolutne minimum to 49 zł. Więc nawet gdy ktoś dostałby najmniejszy możliwy limit czyli 500 zł to i tak zapłaciłby 49 zł, mimo iż 1,29% od przyznanej kwoty to zaledwie 6,45 zł.

Nowych te opłaty jednak nie muszą obchodzić bo bank przyznaje go za darmo przez 90 dni od otwarcia konta. Dzięki temu możemy robić z tą kasą co nam się podoba przez 7 dni w miesiącu. W ciągu roku daje to nam 7*12 czyli 84 dni darmowego kredytu w roku.

Przez 7 dni w miesiącu limit jest całkowicie darmowy:)

Z bankowej kasy można korzystać albo w sposób ciągły, albo przerywany. Innymi słowy możemy kasę przelgdzie nam się podoba i po tygodniu ją zwrócić, lub wypłacić kasę na 2 dni, po kilku dniach znów na dwa dni a w kolejnym tygodniu dniu na 3 dni. Ważne by nie przekraczać w miesiącu 7 dni, dzięki czemu nie poniesiemy za to żadnych opłat.
 

2. 45 dni ekstra limitu na start do końca wakacji
Jakby tego było mało, bank na początek daje aż 45 dni dodatkowego darmowego limitu na start. A więc nowi klienci mają tutaj w sumie 110 dni darmowego limitu w roku:) Także i ta promocja dla nowych klientów potrwa zdecydowanie krócej skończy się bowiem 31 sierpnia 2017.

Na start otrzymujemy jednak tak długi okres, że kasę banku można z powodzeniem wpłacić nawet na lokatę miesięczną, chociażby na 3,50% w Eurobanku, lub 45 dniową jeśli takowa zdarzy się w ofercie Idea bank. Należy jednak pamiętać, by zawsze w terminie kasę oddać, bowiem w przypadku poślizgu bank pobierze sobie opłatę.

Jeśli jednak zdążymy oddać na czas, nie zapłacimy ani grosza za limit. Rzecz na tyle przyjemna, że odkąd kilka lat temu po raz pierwszy użyłem limitu w koncie w Millennium, używam stale do dziś, chociaż już w innym banku.

Tutaj założysz konto z darmowym limitem 360 zł cashback i 2,50% na KO

Jak zdobyć owe 360 zł mówiłem szczegółowo w osobnym artykule. Co ciekawe od kilku dni posiadacze konta mogą też brać udział w polecaniu konta i zgarnianiu jednej z 4 nagród do wyboru w tym lokaty na 4% czy bonu na 80 zł.

Limit to dodatkowy fajny bonus, ale ma jedną jedyną wadę. Trwa tylko rok i szybko się kończy. Kto chce odnowić ten limit musi się liczyć z opłatą a jedynym sposobem jej uniknięcia jest przeniesienie limitu z innego banku. 

Tyle że dziś jedynie w Eurobanku jest coś takiego. Za to nie trzeba go odnawiać co roku, a w miesiącu jest nawet 10 dni do wykorzystania, co daje w sumie nawet 120 dni darmowej kasy w roku:)

1. Regulamin oferty specjalnej limitu w koncie w Millennium
2. Regulamin promocji limit bez odsetek na start

3 komentarze:

 1. Proszę o wyjaśnienie.Jeżeli mam na koncie np. 1000 zł.i dostałem limit 500 zł. To za jego przyznanie zapłacę 49 zł.Ale z wydatkami będę się mieścił w swoich 1000 zł, to czy będę musiał zapłacić % od przyznanego kredytu .Nie pytam się o ten darmowy tylko jak to wygląda w standardzie.Czy najpierw schodzą moje pieniądze czy te kredytowe.Jak to działa .Z góry dziękuję za odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw zawsze wydajesz swoją kasę, a potem dopiero limit. Więc jeśli cały czas mieścisz się w swoich 1000 zł, to nie zapłacisz nic:)
   Podobnie jak wydasz 1500 zł, ale zwrócisz te 500 zł w ciągu tygodnia, to też nie zapłacisz ani grosza. Na tym polega plus limitu w Millennium. Trzeba się jednak pilnować, by nie przekroczyć tych 7 dni.

   Nowi mogą używać do woli cały limit, bo pierwsze 45 dni mają za darmo.

   Usuń
 2. Jakiekolwiek limity na koncie czyli niby-kredyty sa zwykłą PUŁAPKĄ na nieuwaznego klienta. W dzisiejszych zabieganych czasach łatwo zapomnieć o spłacie. Podstawowa zasada - NIE MASZ, NIE WYDAWAJ. Życie ponad stan zawsze źle sie kończy.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...