niedziela, 23 kwietnia 2017

2,50% na koncie w Millennium dalej w ofercie czyli kto może brać w tym udział


Millennium w dalszym ciągu nie przestaje zaskakiwać, ale w przeciwieństwie do innych banków w pozytywnym sensie. Po ostatnich cięciach jakie zafundowały nam banki w tym tygodniu na lokatach sądziłem, że nie ominie to także bordowych.

A jednak Portugalczycy w dalszym ciągu trzymają poziom i oferują więcej niż konkurencja, nawet przy odświeżaniu oferty. 2,50% na koncie oszczędnościowym było gwarantowane tylko do wczoraj, zaś dziś utrzymano tę stawkę i będzie obowiązywać przez kolejne dwa miesiące.
Kolejna miła niespodzianka w Millennium

Ściślej 2,50% będzie w ofercie do 24 czerwca 2017 czyli do końca roku szkolnego. Dla przypomnienia oznacza to, że osoby które założą konto ostatniego dnia promocji, będą mieć gwarantowane 2,50% przez kolejne 92 dni, a więc nawet do jesieni:)

Tutaj założysz konto w Millennium a dodatkowo zgarniesz 360 zł

Millennium ma na chwilę obecną bez wątpienia największą liczbę promocji w bankach. Jest ich tyle, że chociaż opisuję każdą, to i tak sam się w niej gubię. Dla uporządkowania postaram się zebrać je wszystkie do jutra na koniec artykułu.

W standardzie konto daje do 360 zł na start

W części głównej artykułu chciałbym się jednak skupić nad odmienną formą działania konta w Millennium. W przeciwieństwie do popularnej Optimy tutaj nie jest tak, że jak promocja trwa do 24 czerwca 2017, to dotyczy to wszystkich klientów bezwględnie i jednocześnie.

Millennium ma zindywidualizowane podejście do klienta. I każdy z nas ma swój czas obowiązywania promocji, który zależy od dnia przelewu środków. I tak 
 • jeśli ktoś założy konto Profit dziś, będzie mieć 92 dni promocji czyli skończy mu się pod koniec lipca
 • jeśli ktoś założy konto w maju, promocja skończy mu się w sierpniu
 • jeśli ktoś założy konto w czerwcu, promocja skończy mu się we wrześniu
Dlatego udział w promocji dla wracających klientów nie jest taki oczywisty. Pod ostatnim artykułem na temat obniżki stawek w Inbank toczyliście dysputę na temat wycofywania środków przed terminem nowej promocji. 

Trzeba być z tym ostrożnym, ze względu na podstawowy zapis regulaminu, który przypominam za każdym razem: 

Kluczowy zapis zakreśliłem na żółto jako ostrzeżenie

Kluczowy jest zapis w ostatnim akapicie. Oznacza on, że nie zadziała tu trick wycofaniem i powrotem środków na konto. Dla banku istotny jest fakt zerowania salda, ale dodatkowo niekorzystania w tym samym czasie z innej promocji.

Kto więc ma konto, a macie bezwarunkowo niemal wszyscy, bowiem czas trwania pierwszej edycji konta Profit nie trwał 92 dni, temu nie skończył się jeszcze okres promocji. Więc nie ma co liczyć na 2,50%.

Na domiar złego w bankowości internetowej nie da się sprawdzić jaką faktycznie macie stawkę. Można to sprawdzić tylko w oddziale lub samemu pod koniec miesiąca licząc zysk z premii. Jeśli się zgadza to ok, jeśli nie, to znak, że coś jest nie tak z obliczeniem możliwości udziału w promocji.

Sam obchodzę to ograniczenie w ten sposób, że po upłynięciu 'moich 92 dni' wycofuję środki i nie biorę udziału w kolejnej edycji. Nie mam jeszcze konta Profit, bowiem brałem udział w poprzedniej akcji na starym koncie ze stawką 2,50% i wykluczało mnie to z udziału w promocji Profit.

Teraz mam oczywiście zamiar założyć konto Profit i skorzystać z 2,50% jakie oferuje bank obecnie. Oczywiście póki mam 2,50% na Idea Saver nie wycofuję stamtąd środków, bowiem tamta promocja może skończyć się w dowolnym momencie, a tutaj można poczekać bez obawy nawet do trzeciej dekady czerwca.

W akcji specjalnej można zgarnąć o 200 zł więcej

Dla zupełnie nowych klientów mam informację, że zamiast korzystać z oferty bankowej, warto skorzystać z oferty której nie ma na stronie banku, a która pozwoli na podkręcenie zysku na start 360 zł o kolejne 200 zł. Jak to zrobić omówiłem tutaj.

Dedykowany link dla konta w Millennium z możliwością zgarnięcia 560 zł


Lista aktualnych promocji w banku Millennium:
linki prowadzą do artykułów omawiających dany temat szczegółowo:

1. 2,50% na odnawialnej lokacie mobilnej rozszerzona rzeczywistość
2. 4% na lokacie w programie Lubię to polecam
3. Lub 80 zł do empik.com lub cashback do 90 zł lub 4 bilety do kina tamże
4. Darmowy standardowy limit w koncie do 31 marca 2018
5. Darmowy bonusowy limit w koncie na start do 31 sierpnia 2017
6. 560 zł + 1500 zł za udział w akcji specjalnej Money Mania 10
7. Amnestia dla wracających po 360 zł w Millennium

Regulamin drugiej edycji konta Profit w Millennium 

57 komentarzy:

 1. Polcan czyli _ jak korzystałem z promocji na koncie KO PROFIT w poprzedniej edycji - wpłaciłem kasę na KO 10 lutego i kasę wycofałem 20 kwietnia - aby wyzerować saldo progowe po obecną edycję, to aby dalej korzystać z 2,5% przez 92 dni na KO Profit muszę odczekać te 92 dni aż skończy mi się poprzednia promocja? i wpłacić kasę gdzieś w połowie maja? dobrze to chyba rozumuję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hardcorowe pytanie. Teoretycznie tak, w praktyce nie wiem czy tak to działa, bo tego w ten sposób nie testowałem.
   Byłem kiedyś w banku na długiej rozmowie z doradcą i wynikało z niej, że albo korzystasz z parzystej albo nieparzystej edycji. Czyli jak wziąłeś udział w edycji I to nie możesz wziąć w II, lecz musisz poczekać do III, a więc do 25 czerwca.
   To są jednak słowa doradcy bankowego, a ten nie xawsze ma rację. Cenniejsze są porady czytelników, którzy na własnej skórze przekonali się, czy da sie tak zrobić jak opisałeś.
   Testował ktoś?

   Usuń
  2. I to tłumaczenie doradcy banku było ... przedstawieniem PRAKTYCZNEGO najprostszego czytania ze ZROZUMIENIEM tego zawiłego Regulaminu Promocjo KO

   Usuń
 2. Oj Polcan, Polcan, tyle wałkowania, tyle komentarzy na temat KO w Millenium a Ty dalej wprowadzasz ludzi w błąd.
  @Anonimowy z 10:25 - możesz spokojnie w poniedziałek 24 kwietnia przelać środki na KO Profit i będziesz mieć 2,5% do 11 maja /Twoje 92 dni/. Od 12 maja wskakujesz z zerowym saldem na dzień badania środków do nowej/obecnej promocji na 2,5% i od nowa liczysz 92 dni, itd. Oczywiście wskoczysz 12 maja jeśli będziesz mieć tego dnia środki na KO, jeśli nie to zaczniesz promocję od dnia kiedy pierwszy raz wlejesz środki na KO po 11 maja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i o takie potwierdzenie chodziło:-)
   Ja i tak skorzystam z KO w Millennium dopiero w czerwcu, bo teraz rozlokowane mam środki w innych miejscach, więc nie mam okazji testowania skrajnych terminów, w poradach zwykle bazuję na swoim doświadczeniu, a nie opiniach.

   Usuń
  2. Wszystko się zgadza, lecz nie od 12 maja liczy się 92 dniowy okres oprocentowania promocyjnego, lecz od dnia pierwszej wpłaty środków w okresie obowiązywania 2 Edycji.

   Usuń
  3. @Jerzy, nie masz racji. Nowe 92 dni będą liczone od 12 a właściwie od 13 maja (źle wyliczyłem wcześniej). Nawet jeśli przeleje środki jutro to nie uruchomi 2 edycji Promocji a będzie brać udział w 1 edycji do 12 maja włącznie. Dopiero od 13 maja - jeśli będą na KO środki zacznie 2 edycję z nowymi środkami. W przypadku pustego KO 13 maja, 2 edycję zacznie od pierwszej wpłaty do 23 czerwca.

   Usuń
  4. Widzę ze nie jestem jedyny który nie potrafi ogarnąć tego Mileniumowego rozumowania tym bardziej że wciąż pojawiają się sprzeczne informacje. Zatem... Może tak najprostszym sposobem zacznijmy od daty 24.04. W tym dniu wpłacam powiedzmy 30 tys. Przez 92 dni mam 2,5% czyli do 25,07. Co zatem należy uczynić, co wyzerować i kiedy aby w kolejnej edycji (która chyba wypadnie na 25.07) aby znów załapać się na lepszy %, w ramach nowych środków?
   I jeszcze często powtarzana kwestia. Co z lokatą mobilną U mnie np będę ja przedłużał 25.o4, dokładnie 10 tys?

   Polcan, może warto w artykule w ramach aktualizacji opisać te zawiłości w formie konkretnego przykładu, odnosząc się do tego co będzie w przyszłości, czyli w kolejnej edycji?

   Usuń
  5. Jeżeli przelejesz jutro środki, to dla 2 Edycji będzie to pierwszy przelew nowych środków. Czyli dla 2 Edycji będzie się liczył 92 dniowy okres promocyjny. Uważasz, że od 13.05 maja dla tych samych środków będzie kolejny 92 dniowy okres promocyjny?
   To raczej ty jesteś w błędzie. Niżej dokładnie opisałem jak to oprocentowanie działa.

   Usuń
  6. @Cocolino
   Lokata mobilna jest odnawialna dzięki czemu warto ją mieć stale. W ten sposób nie ma to wpływu na stan salda.
   W kwietniu odnowiłem ja już po raz szósty z kolei.

   Usuń
  7. @Jerzy, ja nie uważam, że od 13.05 dla tych samych środków rozpocznie się kolejny 92 dniowy okres promocyjny. Ja to WIEM. Nie komentujemy tutaj aby się sprzeczać a raczej pomagać. Rozumiem, że jesteś pewien swojej wiedzy w tym temacie ale weź pod uwagę, że czasem się mylimy. Twoja interpretacja zaprzecza regulaminowi tych Promocji, który wyraźnie podaje, że nie można przystąpić to nowej edycji promocji podczas trwania starej. W tym przypadku stara edycja dla tej osoby zakończy się 12.05 i nie ma znaczenia ile razy środki były wypłacane czy wpłacana na KO. Wyzerowanie konta na 22.04 było przygotowaniem KO do nowej tj. 2 edycji Promocji. Zatem, jeśli środki wpłacone np. dzisiaj utrzyma do 13.05 będą one nowymi środkami dla 2 edycji z zerowym saldem progowym. Ot co:)

   Usuń
  8. Jak z interpretujesz cyt:
   § 6. ust. 2. Okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego liczony jest od dnia, w którym po raz pierwszy w Okresie Promocji nastąpi zakwalifikowanie środków na Koncie Oszczędnościowym Profit jako Nowych środków.
   Proszę o informację, czy 92 dniowy okres oprocentowania promocyjnego zacznie się od wpłaty jak piszesz, że będą to nowe środki dla 2 edycji 24.04.2017r. czy od 13.05.?

   Usuń
  9. @Anonimowy z 23 kwietnia 2017 10:50 zgadza się co napisałeś, ale nie dodałeś, że pod warunkiem, że okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach Promocji obowiązuje od dnia następującego po zakończeniu okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji, pod warunkiem, że okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji zakończy się najpóźniej 23 czerwca 2017r.

   Usuń
  10. @Jerzy
   Ogłaszam wszem i wobec (pod groźbą kary), iż 92 dniowy okres oprocentowania promocyjnego środków wpłaconych 24.04 2017r.dla 2 edycji w opisanej sytuacji rozpocznie się 13.05.2017r.

   Usuń
  11. Nie będziesz karany. W opisanej sytuacji, że poprzednia promocja kończy się przed datą graniczną 23.06.2017r. a jest to 12.05.2017r. W tym przypadku potwierdzam, że 92 dniowy okres oprocentownia promocyjnego rozpocznie się od 13.05.2017r.

   Usuń
 3. tak na chłopski rozum czytając regulamin wydaje mi się można - liczy się zrobienie pierwszej wpłaty po KO i od tego dnia leci 92 dni (pierwsza wpłata 10 lutego) - chyba nie ma znaczenia że wypłacę wcześniej?? dni dalej lecą i po upływie tych 92 dni chyba mogę wejść w obecną edycję (saldo mam wyzerowane na dzień 20 kwietnia)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Saldo progowe łącznego zaangażowania masz wyzerowane na dzień badania tj. 22.04.2017r. Twoja poprzednia promocja od 10 lutego 2017 r. (92 dni) kończy się 13.05.2017r. włącznie, czyli przed datą graniczną regulaminu 23.06.2017r. Wcześniej wypłacone środki ze starej promocji wpłacasz 24.04.2017r. i od tej daty zaczyna Ci się kolejny 92 dniowy okres oprocentowania promocyjnego 2 Edycji Konta Oszczędnościowego Profit lub inaczej od 24.04. 2017r. do 13.05.2017r. dalej promocja starej edycji na 2,50% i od 14.05.2017r. w nowej 2 Edycji KO Profit, ale już nie 92 dni liczone od 14.05.2017r. lecz od 24.04.2017 roku do 24.07.2017 roku, gdyż od tej daty będą to nowe środki dla 2 Edycji KO Profit.

   Usuń
  2. W tym przypadku środki wpłacone w dniu 24.04.2017r. dla 1 edycji KO Profit są to stare środki, natomiast dla 2 edycji są to już nowe środki. Tak mam to rozumieć?

   Usuń
 4. Do TOM TOM.Hej to ja z komentarza pod poprzednim wpisem.Tak mam stare konto.I w związku z tym dwa pytania.Jeśli zamkniesz konto oszczędnościowe 1 maja to przecież bank faktycznie zlikwiduje je dopiero po 30 dniach.Czy w takim razie będziesz czekał z otwarciem PROFITU do 1 czerwca? I drugie.Jeśli wycofałem środki 21 kwietnia a promocję mam do 4 maja to mogę je dalej wpłacić na stare konto i do 4 maja korzystać z 2,5%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. KO Profit możesz otworzyć nawet dzisiaj a stare KO zamknąć kiedy chcesz. Nawet jak nie zamkniesz to sobie będzie. Myślę, że jutro możesz przelać wycofane 21 kwietnia środki z powrotem na stare KO i trzymać je do 4 maja a 5 maja przelewasz na założony Profit i znowu liczysz 92 dni. Następnie w bankowości internetowej składasz wymówienie starego KO bo już będzie zbędne.

   Usuń
  2. To co napisał Anonimowy u góry z 12:01 wydaje się być prawdą i też to tak rozumiem. Mógłbyś zadzwonić na ich infolinię, ale z doświadczenia wiem, że każdy tam powie Ci co innego ;) Tu nie ma znaczenia okres wypowiedzenia 1-ego KO - bo to 2 różne konta, a promocja dotyczy obecnie tego Profit. Ważne, że na dzień weryfikacji salda - miałeś wyczyszczone konta. Teraz zrobiłbym dokładnie tak jak napisał to kolega wyżej. Pozdrawiam

   Usuń
 5. Anonimowy23 kwietnia 2017 10:50 - czyli dobrze to rozumiałem, dzięki

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy23 kwietnia 2017 10:50 z tym że nie będę wracał jutro z kasą żeby dobić do końca te 92 dni z poprzedniej edycji, bo miałem też lokatę, która kończyła się w tym tygodniu i była liczona do łącznego zaangażowania i salda progowego w poprzedniej edycji KO PROFIT, więc spokojnie poczekam na termin majowy i wejdę z kasą w nową promocję, a na razie leżą w BGZ Optima

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W optimie tez masz badanie salda i za kilka dni może wejdzie nowy okres promocyjny. Ja optimie mam czysta od tygodnia !

   Usuń
 7. A czy nie jest tak, że po zakończeniu 92 dni trzeba te środki też wycofać i ponownie wpłacić? Zostańmy już przy powyższych datach: Anonimowy wpłaca kasę na KO Profit 10.02.17, zeruje konto 22.04.17, i ponownie płaca 24.04.17. Jako, że 10.02.17 rozpoczął promocję I to 2,5% obowiązuje 92 dni do 13.05.17 (wg regulaminu korzysta z innej promocji - I i nie przystępuje do promocji II). 14.05.17. kończy się mu promocja I - "Po okresie Promocji obowiązuje oprocentowanie zmienne, zgodne z Cennikiem usług i poniższą tabelą" - czyli od 0,6-1,1% zależnie od kwoty. A wg regulaminu Nowe środki to te wpłacone (a nie które już tam są) na KO po dniu badania zaangażowania w czasie trwania promocji. Czyli: czy nie trzeba wtedy kasy wycofać i ponownie wpłacić, żeby rozpocząć naliczanie kolejnych 92 dni promocji II?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na starym koncie nie trzeba było, więc i na proficie będzie podobnie. Jeżeli w dniu badania było zero to po indywidualnych 92 dniach wchodzi sie w nową promocję z automatu.

   Usuń
 8. Wchodzi się z automatu, zgadzam się z tym, że nic nie trzeba wypłacać. Lecz okres 92 dniowy nowej promocji od kiedy się liczy? Tu mamy wątpliwości, czy od pierwszej wpłaty środków w nowej promocji, czy od następnego dnia po końcu starej promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bardzo rozumiem Twoje pytanie, o jakiej nowej pierwszej wpłacie mówisz. Środki te mają przez cały czas leżeć i procentować, jedynie o czym musisz pamiętać, to wyzerowanie ich na dzień badania salda. Wówczas nie ruszając nic automatycznie wchodzą ciągle w nową promocję, bez względu w którym dniu kończy się Twoje 92 dni. w 93 dniu automatycznie rozpoczyna się kolejne sprawdzanie Twojego salda jakie miałeś np. 22,04 i wchodzisz w kolejną promocję. Tak było dotychczas. Wpłacać i wypłacać możesz do woli, pamiętając ze tylko jedna wyplata w m-cu jest gratis.

   Usuń
  2. Nie prawda, przeczytaj ze zrozumieniem Regulamin Paragraf 3 ust. 4. a dokładnie kiedy musi się kończyć okres oprocentowania promocyjnego innej promocji.

   "W przypadku niezachowania ust. 3 i wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie uczestnictwa w innej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit lub promocji na innym rodzaju rachunku oszczędnościowego posiadanym w Banku, okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach Promocji obowiązuje od dnia następującego po zakończeniu okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji, pod warunkiem, że okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji zakończy się najpóźniej 23 czerwca 2017r.

   Usuń
 9. Ja mam aktywną promocję na KO Profit do początku maja. Oto odpowiedź banku na moje pytanie odnośnie promocji numer dwa:

  Do 4 maja obowiązuje Promocja Konta Oszczędnościowego numer 1. Dopiero po tym terminie będzie można przystąpić do edycji numer 2, oczywiście po przekroczeniu wymaganych progów. W przypadku aktualnej promocji saldo zaangażowania wyliczane było 22.04.2017r.
  92 dni, będą liczone dopiero od wpłaty Nowych Środków po 5 maja.

  Czyli TomTom dobrze podpowiadał, aby w piątek ewakuować kasę z Mille !.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli środki wypłacone 21.04. i wpłacone z powrotem na to samo KO 24.04.2017r. nie będą liczone jako nowe środki dla 2 Edycji. Chodzi tylko o wyzerowane dla 2 Edycji. Tak mam to rozumieć?

   Usuń
  2. Tak to rozumiem - ponieważ 22.04 konto było wyzerowane automatycznie po zakończeniu pierwszej promocji (o ile będą pieniądze na ko) automatycznie wystartuje nowy 92 dniowy okres. Jeżeli na koniec pierwszej wyzeruje konto to druga rozpocznie się dopiero po wpłacie pieniędzy na ko.
   Jeżeli ktoś nie wyzerował ko na weekend to promocyjne 2,5% otrzyma w drugiej edycji dla środków powyżej salda z wczoraj.
   Jutro kasa wraca na ko wyczyszczone w piątek !

   Usuń
 10. To właściwie po co te całe dywagacje? Skoro wystarczy wycofać środki jak w Optimie (chociaż tu wiadomo przynajmniej kiedy), wyzerować konto i zaraz je przelać z powrotem żeby mieć dalej oprocentowanie promocyjne. Co za różnica czy 2,5% z pierwszej promocji czy 2,5% z drugiej. Potem i tak nikt nie będzie trzymał 92 dni tylko wycofa dzień przed zakończeniem drugiej promocji i sytuacja się powtórzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A no właśnie. Masz całkowitą rację. Według tego rozumowania można być ciągle w promocji wykluczając 3 dni co 2-3 miesiące.Przelewając środki na ideę można wykorzystać dwa darmowe przelewy expreseliksir i skrócić czas poza promocją do dwóch dni.

   Usuń
  2. Chodzi o to aby się załapać na 2,5% z pierwszej promocji i 2,5% z drugiej promocji, czyli non stop przez >6M

   Usuń
  3. Czytam i analizuje w/w komentarze. Tym tokiem myślenia zgadzam się całkowicie z Anonimowym z 21:55, że non stop można być w promocji i mieć za wyjątkiem 3 dni co 2-3 miesiące oprocentowanie promocyjne.
   Lecz jest par. 3 ust. 4 Regulaminu, który trzeba uwzględnić:
   "W przypadku niezachowania ust. 3 i wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie uczestnictwa w innej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit lub promocji na innym rodzaju rachunku oszczędnościowego posiadanym w Banku, okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach Promocji obowiązuje od dnia następującego po zakończeniu okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji, pod warunkiem, że okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji zakończy się najpóźniej 23 czerwca 2017r.:
   Tyle, że moja 1 Edycja kończy się dokładnie 06.07.2017r. i tu jest problem!

   Usuń
 11. Całe zamieszanie można według mnie krótko ująć.
  Są 2 warunki, które muszą być spełnione, aby brać udział w kolejno po sobie wszystkich promocjach KO Profit i cieszyć się 2,5% oprocentowaniem.
  1. Saldo progowe łącznego zaangażowania na dzień badania musi być wyzerowane (z ostatniej promocji na koniec dnia 22.04.2017r.).
  2. Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji zakończy się najpóźniej 23 czerwca 2017r. (data z ostatniej promocji, Regulamin każdej promocji określa inną datę).
  Jeśli są spełnione w/w warunki, wtedy będziemy uczestniczyć w kolejno każdej po sobie promocji. Okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach Promocji obowiązuje od dnia następującego po zakończeniu okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji. Nowa promocja 92-dniowa rozpocznie się od następnego dnia od poprzedniej promocji.

  Czyli istotna jest tu data 23 czerwca 2017 r. Pomimo wyzerowania mojego KO na dzień 22.04.2017 roku, 2 edycja mnie wyklucza, gdyż moja promocja 92 dniowa kończy się 06.07.2017r.
  I co na to osoby twierdzące, że non stop można uczestniczyć po za 3 dniami w każdej po sobie promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie ja napisałem że w każdej promocji?? Napisałem non stop w promocji poza 2-3 dniami.

   Usuń
  2. Anonimowy z 09:14 ... Widać , ze czytałeś Regulamin Promocji na KO (ten, jak i wcześniejsze) ... Z ROZUMIENIEM. To tez jest zgodne z tym co pisał wcześniej POLCAN ... i tak mi też potwierdzono w o/Banku.

   Usuń
  3. No tak, ale dalej to nie ma znaczenia czy cię wyklucza czy nie. Kończy ci się 92 dni 06.07.17, czyli do tego czasu i tak masz 2,5% z promocji I. W promocji II nie bierzesz udziału - zgoda. Ale musisz wycofać środki na 23.06.17, żeby się załapać do promocji III i mieć tam wyższy %. Czy nie tak?

   Usuń
  4. Dokładnie tak.

   Usuń
 12. Jak ty kolego rozumiesz cyt."non stop w promocji"

  OdpowiedzUsuń
 13. A Idea nie złapała jeleni "na zająca", to dała dziś 2,5%. Ale na 1 miesiąc, niech się bujają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Wolę 2,5% na 3-ce na KO w Mille niż ich 1 m-ąc na lokacie. Tym bardziej, że to w IB, na które ostatnio mam uczulenie ;)

   Usuń
 14. Tym razem się z wami nie zgodzę. Nie lepiej skorzystać z obu okazji jednocześnie? Millennium może spokojnie poczekać, podczas gdy w Idea bank stawkę 2,50% można podkręcić na yb:)
  W ten sposób można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: więcej zarobić na lokacie i przedłużyć o miesiąc stawkę 2,50% !

  OdpowiedzUsuń
 15. Niby tak, ale ja czekam na coś lepszego niż dają KO. Nawet nie lepszego - bo po raz drugi korzystam z KO ze stawką 2,55% na wejście w DB ;) Na platformie yb mnie nie ma, a IDEI nie dam sobie grać - tak jak mi zagrają. Tak jak pisałem wyżej - coraz bardziej grają mi na nerwy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie Idea nabiła sobie punktów w kwietniu. Ewakuowałem środki masowo przez kilkanaście dni i przyznaję, że przelewy idą im od niedawna bez zarzutu. Wszystkie doszły bardzo szybko, chociaż w innych bankach były zastoje, a nawet opóźnienia o czym zresztą pisałem w komentarzach.
   Jedyny minus to przeklęte logowanie, ale do tego już przywykłem i loguję się wtedy jak mam dużo rzeczy do zrobienia. Niby mówisz że mam to tylko ja i to wina mojego kompa. Możliwe, ale jakoś dotyczy to tylko IB, bo w każdym innym banku wszystko śmiga aż miło. (no może poza PKO, który od niedawna powtarza bolączki Idea bank)

   Usuń
  2. "Niby mówisz że mam to tylko ja i to wina mojego kompa." Polcan - to było do mnie? Nigdy nic takiego nie mówiłem, tym bardziej, że sam miewałem problemy z "Claunem" w IB. Pomyliłeś mnie chyba z kimś innym na forum ;)

   Usuń
  3. Zgadza się. Jest was dwóch TomTom i TomL, macie podobne ksywki i przyznaję, że zdarza mi się Was pomylić. Pamiętam tylko, że w komentarzu pojawiło się 'Tom'.
   Nie było to zamierzone i mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe...

   Usuń
  4. Nie mam za złe Polcan. Za dużo nas tu i masz prawo nas pomylić ;) Pozdrawiam

   Usuń
  5. A w jaki sposób można skorzystać deugi raz w DB z promocji?

   Usuń
  6. Zamykasz konto (listownie lub w placówce), czekasz 30 dni (okres wypowiedzenia) i idziesz do placówki i jako nowy klient otwierasz je na nowo :) Ja tak zrobiłem i wszystko działa! PS Zamykając konto listownie zrób to lepiej za potw. odbioru! Jak wszystkie banki robią z tym pod górkę. Jak minęło już te 30 dni musiałem parę razy dzwonić i się o to zamknięcie przypominać ;)

   Usuń
 16. Moja propozycja, już przetestowane. Aby mieć 100% pewności że macie promocyjne 2,5% najlepiej zadzwonić na infolinię. Udzielają odpowiedzi jaki % otrzymacie. Tyle że ja dziś przelałem środki i dzwoniąc dziś dowiedziałem się na 99% że mam 2,5%. Odpowiedź stuprocentową ile mam faktyczne na koncie profit otrzymam jutro gdy będzie to widoczne już w systemie. Warto zatem zadzwonić niż prowadzić tu ostre dyskusje o swoją rację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Swoją drogą jeżeli nasz % na KO w Mille może widzieć konsultant na infolinii - to dobrym pomysłem byłaby możliwość aby również klient miał w to wgląd w swoim systemie transakcyjnym. Domyślam się, że bank liczy tu "na gapiostwo" klienta, ale byłoby to nie dość, że uczciwsze (skoro pracownik to widzi) - to i wygodniejsze dla nas wszystkich. Bankowi też nie zawracalibyśmy głowy interpretacją dość zagmatwanego regulaminu KO, oraz tym czy mamy, czy nie dany procent. To taka mała sugestia dla "dowodzących" w Banku Millennium ;)

   Usuń
  2. Problem jest taki, że na jednym KO część środków może być na 2,5%, nadwyżka >100K 1,7% a kwota "niewyzerowana" w dniu badania salda jeszcze na innym oprocentowaniu niepromocyjnym (od 0,6% do 1,1%). Stąd może problem z wyświetlaniem stawki (powinni zapewne podawać %średni, ale tu może za dużo pytań by mieli od klientów).

   Ja obecnie korzystam po raz drugi z 92 dni z 2,5% i w maju mam nadzieję, że wskoczę po raz trzeci na 2,5% - a to się okaże za 2 tygodnie :)
   Dam na pewno znać na forum, jak będę miał potwierdzenie na piśmie % z Mille

   Usuń
 17. No to niestety doleję "Oliwy do ognia"
  Jestem po rozmowie z konsultantem odnośnie mojego procentu. Długo weryfikował mój przypadek (jakieś 10 min) i ostatecznie powiedział mi że mam 2,5% na "sto procent", info potwierdzone i skonsultowane. Ale.... Będę to miał od 26.04 gdyż jestem jeszcze w starej promocji która jeszcze się nie zakończyła. W moim przypadku trzymałem ok 8 tyś na starym KO dorzucając sobie coś co jakiś czas. 22.04 wyzerowałem założyłem KOProfit i 24.04 przelałem środki na Profit. Nawet wg Polcana nie powinienem łapać się na 2,5% ale jednak, poza wspomnianymi 3 dniami. Zatem wnioski nasuwają się same. Ale raz jeszcze powtórzę, najlepiej zadzwonić i zapytać aby rozwiać wszelkie wątpliwości....

  OdpowiedzUsuń
 18. upewni mnie ktoś czy dobrze rozumuję bo się gubię w tych wszystkich promocjach: jeżeli na początku stycznia założyłem rachunek w Milenium i do tego konto oszczędnościowe na 2.7% i po 3 mies czyli na początku kwietnia wycofałem środki z KO to jeżeli teraz założę konto Profit to łapie się na 92 dni z oprocentowaniem 2,5 ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...