wtorek, 18 kwietnia 2017

560 zł oraz 1500 zł do zgarnięcia w nowej akcji specjalnej Money Mania 10


Dziś rusza kolejna akcja specjalna Money Mania 10 w której do zgarnięcia jest całkiem przyjemna premia, większa aniżeli w ostatnich tego typu akcjach. Wszak w równolegle trwającej akcji z Nest bankiem do zgarnięcia jest tylko 50 zł do kina zaś tutaj nawet do 2060 zł.

Do zyskania nawet 2060 zł

W tym przypadku można zdobyć do 560 zł, a nawet więcej. Kolejny raz chodzi o popularny bank Millennium, który przoduje w tego typu akcjach. Niestety w dalszym ciągu Portugalczycy mają te same wymagania co do nowego klienta.


Od dłuższego czasu z promocji w tym banku mogą skorzystać tylko osoby, które nie miały tutaj konta od 1 kwietnia 2015, a więc już od ponad dwóch lat. Jeśli wytrzymałeś tyle bez świetnego konta na 2,50% możesz brać udział.

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej Millennium z fajnym bonusem

Powyższy link pozwala na rejestrację w akcji specjalnej, zostawiamy tam swój mail, dzięki czemu dostaniemy dodatkową premię od organizatora Money Manii. Link ważny będzie dość długo, bowiem akcja potrwa aż do 28 maja 2017. Samo konto wraz z kartą należy założyć do 31 maja 2017.

Co jest do zgarnięcia? Owe 560 zł rozbite jest na trzy tury:

Premia rozbita na 3 tury

1. 100 zł od organizatora
Aby zgarnąć pierwszą stówkę, należy zrobić to co zwykle bank wymaga, aby konto było darmowe. A warunki są bardzo banalne i robimy je od bez zmian od samego początku istnienia bloga. Są to:
 • przelew na konto w wysokości 1000 zł
 • jedna płatność kartą na dowolną kwotę
Przelew oczywiście może być własny. Bank uznaje nawet wpłatę w kasie, liczy się wpływ. Jeśli te dwa banalne warunki zrobimy w czerwcu i lipcu, dostaniemy stówkę do 16 sierpnia 2017. Jak widać nagroda praktycznie za nic, ba zgarniamy tak naprawdę dwa razu więcej:)


Dla dodatkowej stówki nie trzeba robić nic ponad:)

2. 100 zł do wakacje.pl w postaci bonu
Na drugą stówkę nie trzeba robić nic więcej. Warunki z punktu 1 wystarczają także do zdobycia bonu na 100 zł do portalu wakacje.pl. Sam zdobyłem taki bon w jednej z ubiegłorocznych akcji i wykorzystałem go w tym roku w serwisie wakacje.pl.

Bon można łatwo wykorzystać, wybieramy dowolną wycieczkę w dowolnym terminie. Cena wybranego wyjazdu zostanie obniżona o 100 zł, ważne by wykorzystać go w terminie podanym na odwrocie. Oczywiście jeśli bon jest ważny np. do 30 września 2017, możemy w tym terminie wykupić wyjazd na 2018 rok:)

Harmonogram nowej akcji specjalnej MM10

3. 360 zł od Millennium
Trzeci bonus to już standardowa oferta banku, którą można zdobyć poza akcją specjalną. Dla przypomnienia mamy tutaj możliwość zdobywania bonusu w wysokości 60 zł przez 6 miesięcy, co daje owe 360 zł. 

Owe 60 zł jest rozbite na dwie tury:
 • 5% cashback za płatności BLIK - max 30 zł
 • 2% cashback za płatności kartą - max 30 zł
Łatwiej jest zatem zdobyć zwrot za zakupy BLIKiem. 

UWAGA:
Jest jeszcze jedna ważna rzecz: bank wymaga, by zalogować się raz do bankowości mobilnej. Bez tego ostatniego warunku nawet jak ktoś będzie robił płatności BLIKiem czy kartą nie dostanie premii.


4. Nagroda dodatkowa w wysokości 1500 zł
Nowością w akcji specjalnej jest możliwość zdobycia nagrody dodatkowej. Aby ją zdobyć trzeba dodatkowo:
 • aktywować aplikację mobilną
 • dokonać BLIKiem minimum 5 płatności w czerwcu i lipcu
warunki są zatem żadne.

Nietypowe jest jednak przyznanie tego dodatkowej, sowitej nagrody. Dostaną ją tylko 4 osoby zarejestrowane jako osoba o numerze 90, 180, 270 oraz 360. Symbolizuje to trójki zegarowe zmieniane co 90 stopni, bowiem Millennium lubi kręcić się wokół swojego konta 360 stopni.

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej Millennium z fajnym bonusem

Zatem osoby którym uda się być jednym z 4 uprzywilejowanych miejsc mają okazję zgarnąć rekordowe... 2060 zł w jednej akcji specjalnej. Tak obfitej akcji jeszcze nie było:)

Regulamin nowej akcji specjalnej z Millennium Money Mania 10

7 komentarzy:

 1. Polcan kiedyś pisałeś na swoim blogu w jaki sposób płacąc za zakupy można wypłacić pieniądze z karty i jest to traktowane jako transakcja bezgotówkowa. Mógłbyś jeszcze raz to opisać lub wkleić link?
  Coraz trudniej wydawać kasę w promocjach nie tracąc ich ekonomicznego sensu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam wplate na wlasne konto placac karta w terminalu na poczcie, na razie to MCC nie wystepuje jako zakazane w wiekszosci promocji. Oplata rzedu 3,5zl.

   Usuń
  2. Pamiętam, to było kilka lat temu i w wielu bankach ten trick przechodził, wystarczyło tylko znaleźć sklep obsługujący usługę Visa cashback.
   Niestety to właśnie Millennium jako pierwsze zakazało wypłat dla kart Visa i nie przyznawał za to 3% cashback. Więc ten trick tutaj niestety nie zadziała.

   Usuń
 2. A strona z lokatami w Idea banku chyba im się zawiesiła :) Tak mało chętnych na lokatę od zająca z "atrakcyjnym oprocentowaniem"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. IB to moze sobie jedynie "zajęczyć", bo to sa stawki na dobrych kontach oszczednosciowych, wiec nikt rozsadny nie bedzie blokowal kasy na lokatach. Jak ktos ma wiecej gotowki i nie potrzebuje na dluzej to 4-l oblig. SP albo zakup USD, bo oprocentowanie na negocjowalnych w USD nie wiele rozni sie juz od oferty dla PLN.(wystarczy porownac LIBOR i WIBOR wg ktorych banki kwotuja lokaty na wieksze kwoty)

   Usuń
 3. Gdzieś czytałem o metodzie na "kupowanie" na Allegro, ale nie wiem jak to działa. Mnie przychodzi do głowy takie coś: kupujemy na Allegro z odbiorem osobistym żeby koszty dostawy były zerowe, po 9 dniach zwracamy towar, a sprzedający ma na zwrot kasy na konto 14 dni od daty otrzymania towaru, czyli kupując pod koniec m-ca, zwrot kasy dostaniemy najprawdopodobniej po 15 następnego m-ca, a taki jest wymóg cashbacku. Tyle, że to się może nie udać, gdy sprzedawca będzie sumienny i zwróci pieniądze szybciej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzien dobry,
  przegapiłem wpisanie numeru konta.
  W poprzedniej edycji najpierw przychodził mail a potem wpisywało się numer konta(tutaj na odwrot...).
  Wie ktoś w jaki sposób mogę domagać się o przyznanie mi tej premii?
  z góry dziekuje za pomoc

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...