wtorek, 25 kwietnia 2017

100 zł lub 250 zł za założenie darmowego konta w Inteligo


Jak było do przewidzenia, lokata bezkonkurencyjna nie gościła nawet doby na stronie niebieskich. Pojawiła się za to ciekawa oferta jednego z najmniej problemowych kont na rynku na którym na start można zarobić 100 zł.

Mowa o koncie w Inteligo, które posiadam już od dobrych kilku lat, nie wymaga najmniejszej obsługi. Nie trzeba nic robić by było darmowe, bank nie pobiera bowiem żadnych opłat za jego posiadanie, zaś za polecenie chętnie zapłaci zarówno dla polecającego jak i poleconego.

Jeden z najlepszych programów poleceń na rynku

Jak zwykle mamy tutaj uczciwy podział: więcej zarobi polecony niż polecający. Jest to sprawiedliwe, gdyż polecony musi spełnić kilka warunków, zaś polecony podaje jedynie kod polecający, który w przypadku Inteligo jest numerem telefonu.

Zarabiają obie strony w uczciwy sposób
Nagrody są następujące:
 • Polecony: 100 zł
 • Polecający: 50 zł
Jeśli chciałbyś zarobić za moim pośrednictwem stówkę w Inteligo i zdobyć kod polecający, możesz napisać na marszr1@gmail.com.

Kto może wziąć udział? Jak zwykle w Inteligo może to być osoba nowa lub też ta, która nie miała konta w Inteligo przez ostatnie 3 lata a ściśej od 24 kwietnia 2014. Nie ma przy tym znaczenia czy jest to osoba prywatna czy też firma, chociaż warunki zgarnięcia stówki nieznacznie się różnią w obu przypadkach

Jakie są te dwa warunki? 

1. Konto indywidualne i wspólne
Należy zrobić to co zwykle, a więc:
 • wykonać zakupy kartą na minimum 200 zł 
 • wykonać jedną płatność BLIKiem przez aplikację IKO na minimum 10 zł
Za te dwa rodzaje płatności na łączną kwotę 210 dostaniemy nawet 100 zł zwrotu co daje blisko 50% cashback, a więc całkiem nieźle. Na spełnienie obu warunków mamy standardowe 30 dni od momentu otwarcia konta.

Chociaż oferta jest kierowana dla kont indywidualnych i wspólnych opłaci się założyć tylko indywidualne. W tym przypadku można przecież zgarnąć dodatkowe 150 zł za polecenie współmałżonkowi tego konta. Dzięki temu w sumie do zgarnięcia jest nawet 250 zł:)


2. Konto firmowe
Firmy mają nawet łatwiej, mają inny warunek drugi:
 • wykonać zakupy kartą na minimum 200 zł 
 • wykonać jeden przelew do ZUS
Jak widać, firmy mają nawet prostszy warunek dla zgarnięcia 100 zł zwrotu. Tutaj mamy równo 50% cashback. Jak w przypadku osoby prywatnej na spełnienie obu warunków mamy standardowe 30 dni od momentu otwarcia konta.

Promocja potrwa do 22 lipca 2017. Po zgarnięciu nagrody można konto zamknąć, albo zachować i brać udział programie poleceń zarabiając w ten sposób dalej kasę dla siebie. Warto też pamiętać, by po zgarnięciu premii anulować kartę, ta bowiem nie jest już potem do niczego potrzebna.


3 Przypominajka - 100 zł w PKO
Na koniec przypomnę, że tylko do 1 maja 2017 jest jeszcze szansa na zgarnięcie analogicznej stówki za konto w PKO. Warunki są identyczne jak powyżej a szczegóły omówiłem w artykule tutaj.

7 komentarzy:

 1. Jako była mogę polecić, ale.... Nie jest Ono darmowe jak piszesz. Płatna karta pod warunkiem że.... Na szczęście można ją unicestwić po wyrobieniu warunku. Ja nie ale inni żalą się że bank bardzo utrudnia zamknięcie konta podobno mają problem z wzorem podpisu. Jak dla mnie to zwykłe rzucanie kłód pod nogi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, ale po co komu karta do Inteligo, poza zgarnięciem pierwszej premii?
   Muszę przyznać, że tutaj wszystko jest sprytnie pomyślane, bowiem spełnienie warunku dla opisanej w artykule premii 100 zł jednocześnie zwalnia z opłaty za kartę, a potem po prostu ją anulujemy i konto jest całkowicie darmowe przez cały czas.
   Co więcej co miesiąc otrzymujemy darmowe wyciągi na maila. Raz w miesiącu go otwieram i sprawdzam, czy są jakieś opłaty. Jak dotąd bank nie naliczył ani grosza, konto służy mi więc tylko do polecania:)

   Usuń
 2. W BGŻ Optimie już 2,20% obniżka o 0,1% na KO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I saldo liczą sobie tym razem sprzed prawie 3 tygodni, mianowicie wg stanu z 7.04.

   Usuń
  2. http://moneyafterhours.blogspot.com/2017/04/obnizka-stawki-na-koncie-w-bgzoptima.html

   Usuń
 3. czy udział w tej promocji wyklucza automatycznie z udziały w bliźniaczej akcji PKO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyklucza. Według regulaminu:

   Nowy Klient – osobę fizyczną, także tę prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont;

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...