środa, 24 maja 2017

100 zł do Decathlon za popularne darmowe konta w Nest bank


Atrakcyjną lokatę skarbonkę plus na 2,50% w obu wersjach omawiam dziś wyjątkowo na PP3. Nie wiadomo czy będzie w ofercie jeszcze godzinę czy kilka godzin, ale skoro jest późnym popołudniem, to przeczytacie o niej więcej tutaj.

Dziś rusza nowa akcja specjalna z bardzo popularnym kontem w Nest bank. Do zgarnięcia jest znów karta podarunkowa na 100 zł do Decathlon. A fajnego konta w przyjaznym banku raczej nie trzeba przedstawiać.

Nowa akcja specjalna w Nest bank:)


Kto może skorzystać z tej promocji? Bank jest dość restrykcyjny w definicji nowego klienta i z tej promocji wyklucza osoby, które miały do tej pory konto osobiste w Nest bank i wcześniejszych markach tego banku.

Tutaj weźmiesz udział w akcji konto z bonusem 100 zł w Nest

Powyższy link ma w teorii być aktywny do 19 czerwca 2017. Z naciskiem na słowo w teorii, bowiem bank przeznacza tylko 1000 sztuk voucherów. Jest to więc akcja limitowana i premię zdobędą pierwsze osoby, które spełnią warunki promocji.

Co trzeba zrobić by zdobyć bon podarunkowy na 100 zł do Decathlona? 
Bank wymaga byśmy założyli dwa konta:
 • Nest Konto
 • Nest Konto Waluta
To drugie konto może się przydać na wakacjach, które już niebawem się zaczynają, a które bank zresztą reklamuje na promocyjnej stronie. Wielu z Was zapewne spędzi je poza granicami kraju. Tam gdzie pogoda jest gwarantowana, z czym u nas różnie bywa. 

Poza kontami trzeba wyrobić kartę do konta, przy czym obojętne jest czy wybierzemy kartę do zwykłego konta czy walutowego. O wyrażaniu zgód raczej nie trzeba nikogo przekonywać, są one zawsze konieczne dla zgarniania premii.

Zasadnicze warunki są dwa:
 • zalogować się do bankowości w terminie 60 dni od założenia obu konta
 • wykonać płatności kartą na niewielka kwotę 150 zł też w terminie 60 dni
Co do kont to nie musimy ich zakładać jednocześnie. Jeśli ktoś nie założy ich razem lecz jedno po drugim, wówczas owe 60 dni będzie się liczyło od daty założenia drugiego konta. Korzystniej dla nas jak to zwykle w przyjaznym Nest. 

Tutaj weźmiesz udział w akcji konto z bonusem 100 zł w Nest

Voucher na 100 zł dostaniemy w terminie 21 dni od spełnienia powyższych dwóch warunków. Przyjdzie na naszego maila, który podamy na powyższym wniosku. Ważność tej karty podarunkowej potrwa aż do... 31 maja 2019. To nie błąd - w regulaminie widnieje data 2019:)

Nest to jeden z nielicznych banków z darmowymi kontami

Oba wymagane konta są całkowicie darmowe. Nieczęsto zdarzają się tutaj akcje z bonusem, a gdy już są to rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki. I jak sądzę także i tym razem akcja zakończy się przed czasem.

Regulamin promocji Nest konto waluta - wakacyjny wyjazd

Ciąg dalszy: Zdążyć przed innymi czyli jak zwiększyć szansę na zgarnięcie premii za konto w Nest

8 komentarzy:

 1. Skorzystałem kiedyś z akcji z bonem 100 zł do rosmana konto bezproblemowe polecam je wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowa lokata o której pisaliście rano faktycznie jest w ofercie niebieskich, a stawka wynosi 2,50% a nie zaledwie 2,40% jak informowali niektórzy. Szczegóły na PP3.
  http://polakcandwa.blogspot.com/2017/05/250-na-lokacieskarbonka-w-idea-bank.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma możliwości założenia lokaty jeśli brak środków na koncie w idei. Czyli najpierw trzeba zasilić konto ideii

   Usuń
  2. Czyżbyś nie trzymał środków na koncie Idea Saver na takie okazje? Masz na tym koncie gwarantowane 2,50% z możliwością wycofania bezkarnie w dowolnym momencie takim jak ten, a dzięki yb możesz ten zysk podkręcić do 2,60%.

   Usuń
 3. Lokata jest od rana.
  Spokojnie przelałem sobie z WBK, bo część kasy kończy pracować jutro i pojutrze, więc na ten 1-2 dni założyłem z WBK dla Idei, a jutro i w piątek oddam.
  Więc generalnie nie było żadnego problemu dla śledzących promocję.
  Pisałem u Polcana o tym z samego rana.

  Może jeszcze jutro będzie dłużej niż tylko po północy.

  Pozdrawiam
  TomL

  OdpowiedzUsuń
 4. A jakie są wcześniejsze marki tego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przedtem działał jako Bank Smart oraz FM bank.

   Usuń
  2. Czyli jak miałem lokatę w FM Banku 4 lata temu, to nie jestem zakwalifikowany do promocji?

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...