czwartek, 11 maja 2017

Kolejna seria promocji - 50% cashback i voucher na 10 zł


W poniedziałek pisałem o dwóch ciekawych promocjach w BZ WBK, w których w miarę łatwo można zdobyć 50 zł oraz dodatkowo 20 zł. Okazuje się, że nie tylko Bank Zachodni ma promocje za płatności telefonem.

Kilka innych promocji zaoferowały także inne banki. O darmowych biletach do kina w dziwięciu bankach dziś na PP3. Są darmowe jeśli zapłacimy BLIKiem, a to nie jedyne bonusy za płatności telefonem:)


Całkiem ciekawa opcja płatności za bilety

1. 50% cashback za bilety kolejowe w aplikacji Koleo
Do tej pory przy jeździe koleją korzystałem z internetowej promocji zakupowej, dzięki której przy wcześniejszym zakupie biletów, można było zdobyć 10% lub 20% zniżki. W chwili obecnej można zdobyć nawet do 50% zwrotu w terminie do 25 maja.

Jednak jak w każdej sowitej promocji są tutaj ograniczenia, bo też cashback jest duży. Nie można uzyskać więcej niż 15 zł od jednej transakcji, a bilety są przecież często droższe niż 30 zł, więc w takim przypadku cashback nie wyniesie połowę wartości. Drugim ograniczeniem jest nie więcej niż 50 zł na jedno konto

Promocja jest skierowana dla użytkowników aplikacji Koleo, którzy lubią blikować. Po zakończonej podróży połowa środków za bilet wróci na konto koleo w terminie 14 dni od zakupu biletu, dzięki czemu będzie można wykorzystać zwrot na kolejne bilety.

Niestety nie wszystkie biletu są dostępne. Nie zapłacimy przykładowo za Intercity z którego korzystam najczęściej. Zresztą mimo popularnego przewoźnika w dalszym ciągu nie można tutaj zapłacić BLIKiem...


2. Voucher na 10 zł do empik.com w ING 
Dodatkowo dychę można zgarnąć voucher zakupowy w postaci kodu na 10 zł do internetowego empiku. Ta promocja potrwa najdłużej bo aż do 25 czerwca, chociaż i tutaj są limity na 6000 sztuk.

Mimo limitu wątpię czy wszystkie zostaną zużyte, bowiem tym razem nie chodzi o BLIK, lecz o mobilną kartę zbliżeniową MasterCard HCE, którą wystarczy dokonać płatność na dowolną kwotę. Nie każdy zaś coś takiego posiada i nie każdemu się podoba oferta ING, chociaż wygląda całkiem nieźle.


3. Darmowe bilety do kina za płatność BLIK 
O tej promocji dziś więcej na PP3.

Jak widać coraz częściej promocje nie dotyczą już popularnych do niedawna premii pieniężnych lecz voucherów do wybranych sklepów czy biletów do kina. Banki stawiają na płatności mobilne by zastąpić nimi płatności zwykłymi kartami. Gdy im się to uda, skończą się i tego typu promocje, więc warto korzystać póki są.

1. Regulamin promocji 50% z BLIK na Koleo
2. Regulamin Mastercard z biletami do empik.com

2 komentarze:

  1. Nie w temacie, ale wreszcie się ktoś zainteresował tymi naciągaczami: http://prnews.pl/wiadomosci/uokik-sprawdza-lokaty-strukturyzowane-idea-banku-6554368.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ...i chyba z tej okazji wypuścili właśnie Lokatę BEZKONKURENCYJNĄ na 2,20%. Za mało jak dla mnie.

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...