poniedziałek, 8 maja 2017

300 lub 500 zł do answear.com za darmową kartę w Citi


Przed tygodniem opisałem zakręcony sposób założenia lokaty w Citi. Po małym początkowym zamieszaniu muszę przyznać, że Citi postąpiło uczciwie i rozpoczęło naliczanie odsetek wstecz od momentu wpłaty środków:)

W międzyczasie w Citi pojawiła się nowa, niepokojąca oferta karty kredytowej. Nie zliczę któraż to już z kolei, bowiem karty z premią mnożą się tutaj jak króliki. Tym razem do zgarnięcia jest voucher do kolejnego sklepu answear.com

Oferta bardzo podobna do vouchera do Allegro


Jak w przypadku wszystkich ofert kart w Citi, adresatem mogą być osoby, które nie miały tutaj karty od 1 stycznia 2015. I można śmiało przypuszczać, że tak będzie w wszystkimi ofertami jakie będą w tym roku.

Tutaj założysz kartę w Citi by zgarnąć voucher do answear.com

Powyższy link będzie ważny do 30 lipca 2017, wtedy bowiem kończy się niniejsza promocja. To nie pomyłka - termin jest faktycznie o jeden dzień krótszy niż lipiec ma dni. Do wyboru mamy dwie opcje z bonusem na 300 zł lub 500 zł.


1. Wariant bezpieczny z 300 zł
Trzy stówki dostanie każdy, kto:
  • zaloguje się do bankowości internetowej lub mobilnej
  • dokona kartą zakupu na 500 zł
oba powyższe warunki należy spełnić do końca drugiego miesiąca od momentu uruchomienia konta. Czyli jak ktoś dostanie kartę w maju i ją aktywuje, to warunki musi spełnić do końca czerwca.

 
Opcja z 500 zł wymusza spłatę na raty2. Wariant mniej bezpieczny z 500 zł
500 zł to opcja o wiele mniej ciekawa i mamy tutaj powtórkę oferty z kwietnia, kiedy bank oferował podobny bonus do Allegro. Nie polecam tej oferty, gdyż wiąże się ze zgodą na spłatę ratalną w ramach programu Komfort, a to już wiąże się z kosztami.

Kogo interesują szczegóły tego wariantu może zajrzeć do artykułu o Allegro, gdyż jest to kopia warunków. W artykule zaznaczyłem na czerwono liczne pułapki na które naraża się osoba, która wybierze wariant z 500 zł. Oczywiście można spróbować pokombinować, czy 200 zł naddatku zrekompensuje tajemnicze warunki jakie można poznać u doradcy podczas rozmowy telefonicznej.

Mamy zatem kopię ostatniej oferty z Allegro tyle że voucher dotyczy tym razem innego sklepu internetowego. Szkoda, że bank zaczyna zmieniać podejście od klienta i zamiast vouchera na 400 zł, oferuje już tylko 300 zł.

Sama karta jest na szczęście darmowa:)

Wszystko wskazuje na to, że odtąd będziemy już mieli na stałe opcję z wyborem 300 zł lub 500 zł. Warto więc rozważyć bezpieczniejszy wariant z 400 zł, jaki będzie w ofercie do końca maja lub czerwca. Tam trzeba jednak w każdym przypadku wydać 1000 zł by zdobyć taki voucher.

1. 400 zł do mall.pl - termin 31 maja 2017
2. 400 zł do morele.net - termin czerwiec 2017
3. 400 zł do douglas - termin czerwiec 2017

Szczegóły w zakładce Nie przegap w sekcji karty kredytowe.

Regulamin promocji zdobądź voucher do answear.com

1 komentarz:

  1. W ciagu ostatniego miesiaca wypelnialem już 4krotnie formularz/wniosek o kartę z citi. Ostatni raz w weekend. Nikt się że mną ani razu nie skontaktował. Czy jest jakiś skuteczny sposób, aby mój wniosek trafił w ogóle do rozpatrzenia?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...