środa, 3 maja 2017

5% cashback za granicą do 560 zł czyli kumulacja promocji w T-mobile


Maj to miesiąc w którym zaczynają się zmiany na bardzo popularnych dwu kontach w T-mobile. Pod koniec lutego dowiedzieliśmy się, że klon Aliora planuje zmiany wypłaty premii w wysokości 5% na kontach Premium i Freemium.

Analiza zmiany warunków wykazała, że aby przedłużyć fajny bonus za zakupy krajowe wystarczy wyrobić sobie kartę kredytową. Sprytne podejście do tematu pozwala upiec nawet kilka pieczeni na jednym ogniu i zgarniać więcej premii jednocześnie:)

Już w marcu bowiem okazało się, że bank zwalnia z opłat za nowe karty kredytowe wyrobione aż do 30 listopada 2017 co omówiłem w osobnym wpisie. Można więc było bez problemu wyrobić sobie kredytówkę i kartę debetową wyrzucić do kosza jest już bowiem niepotrzebna.

Jedna karta liczne nagrody:)
Sam zresztą karty debetowej w T-mobile nie używam już od dawna lecz 5% za zakupy zgarniam kartą kredytową. Jak to jest możliwe informowałem w artykule Jak podkręcić zysk na koncie w T-mobile.

A więc problem ze zmianą warunków premii jaka weszła w życie od poniedziałku rozwiązał się sam. Nieoczekiwanie jednak w kwietniu T-mobile wstrzymał promocje kart kredytowych. Nie można jej było ani polecać, zaś linki stały się nieaktywne... Kto się spóźnił z wyrobieniem karty kredytowej dla 5% cashback mógł się wkurzyć. 

Nie jest jednak tak źle. Jeśli część z was złożyła już wniosek o zamknięcie konta i jest w trakcie miesięcznego wypowiedzenia ma jeszcze szansę wstrzymać ten proces i założyć nową kartę kredytową, która na start daje dodatkowo dwa bonusy:)


1. 5% cashback za granicą do 560 zł
W przypadku 5% cashback nie jest aż tak drastycznie. Cashback zagranicą mogą mieć osoby, które nie mają karty w T-mobile od 90 dni. Mamy tutaj więc krótką karencję i kto nigdy nie miał tutaj karty lub zamknął poprzednią kartę do stycznia 2017 włącznie może brać w tym udział.

Tutaj założysz kartę w T-mobile dla 5% cashback za granicą


Jest to jak widać oferta dla osób przebywających często za granicą. Teraz za płatności poza granicami Polski też może być opłacalna, chociaż mamy tutaj kilka dodatkowych warunków zwrotu płatności.

Po pierwsze kwota transakcji zagranicznej musi wynosić ponad 50 zł. To tłumaczy zapis w regulaminie, że minimalny zwrot z transakcji to 2,50 zł. Jak by nie patrzeć 5% od kwoty 50 zł to właśnie owe dwa i pół złotego.

Promocja zwrotu 5% będzie trwać przez 12 miesięcy od uruchomienia. Kto często podróżuje i dużo wydaje za granicą może więc sobie zoptymalizować cashback. Limit miesięczny to 100 zł, ale maksymalnie w ciągu roku można liczyć na 560 zł.

Jak zwykle w przypadku T-mobile mamy pewne ograniczenia co do płatności. Promocją nie są objęte następujące MCC:

Te płatności nie są objęte cashback
 
2. 250 zł do fru.pl
Te same ograniczenia co do płatności pojawiły się w sobotnim wpisie na PP3. Okazuje się bowiem, że rzeczona karta kredytowa MasterCard Travel pozwala łączyć powyższą promocję z 250 zł do fru.pl, omówioną w sobotę.

Dziwnym obie promocje mają nieco innych adresatem. 5% może mieć każdy, nawet ten co miał kartę kredytową T-mobile, lecz nie posiada jej od 3 miesięcy. Niestety adresatem vouchera na 250 zł jest osoba która nigdy nie miała tutaj karty.

Link do karty w T-mobile dla 5% cashback za granicą oraz 250 zł do fru.pl

Dla przypomnienia warunki zgarnięcia voucher na 250 zł do fru.pl są o wiele prostsze niż 5%. Wystarczy bowiem proste wykonanie płatności na 300 zł, co daje świetny cashback na poziomie ponad 83%

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zgarnąć podwójną premię a więc voucher na 250 zł oraz 5% cashback z płatności za granicą. A na dodatek pozwoli ona nie skreślać popularnego konta z 5% zwrotem za płatności debetówką w kraju:)

Dzięki kredytówce nie trzeba rezygnować z tej promocji:)
Podsumowanie z korzyści posiadania karty kredytowej w T-mobile:
1. 5% zwrotu za płatności za granicą: 100 zł na miesiąc do 560 zł na rok
2. voucher na 250 zł do fru.pl za płatność 300 zł kartą
3. przedłużenie promocji konta Premium 300 zł na rok
4. przedłużenie promocji konta Freemium 180 zł narok

Tutaj założysz konto Freemium z 5% cashback  w T-Mobile
Tutaj założysz konto Premium z 5% cashback w T-Mobile

Dwie ostatnie promocje kont póki co nie mają limitu czasowego. Trwają już od dość dawna i pozwalają na łatwe zgarnięcie 5% premii za płatności także za płatności w kraju. Dla przypomnienia Freemium wymaga płatności 200 zł na miesiąc, zaś Premium 500 zł.

Na deser dość nietypowa promocja


5.Darmowy starter do 20 GB w T-mobile
Jakby tego było mało, T-mobile daje dodatkowo darmowy starter Best in Test z 20 GB dla każdego bez wyjątku. Poniższy link do fajnej promocji ważny będzie tylko do 28 maja 2017.

Tutaj zamówisz darmowy starter Best in test na 20 GB

Za to z krajowego internetu można korzystać przez 7 dni do końca wakacji a ściślej do 31 sierpnia 2017. Na urlop czy wakacje w sam raz dla każdego. Szczegóły omówiłem w piątek w osobnym artykule.


1. Regulamin promocji Cashback za granicą dla karty MasterCard Travel
2. Regulamin promocji 250 zł do fru.pl za kartę MasterCard Travel
3. Regulamin Darmowego startera Best in Test z 20 GB dla każdego

5 komentarzy:

 1. Z platnosciami za granica nie jest tak rozowo, gdyz Alior stosuje specjalna tabele dla kart z bardzo duzym spredem, obstawiam, ze lepiej placic np. karta w EUR niz zyskac te premie i ponosic spore koszty przewalutowan(spread 15%), czyli od kursu rynkowego zaplacimy przy kupnie 7,5% wiecej, niezle to sobie wykombinowali, bo na tej promocji, to zarobi nie klient, ale Alior.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy skończyła się promocja, w której T-mobile dawało bon do tesco na 200 zł ?
  Czy składając wniosek o kartę kredytową z automatu łapię się do promocji "250 zł do fru.pl za kartę MasterCard Travel" ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, promocja z Tesco trwała do 30 kwietnia 2017.
   Co do drugiego pytania, podczas składania wniosku o kartę, masz możliwość wyboru rodzaju karty, wybierasz wtedy MasterCard Travel.
   Typ karty jest także potwierdzany podczas rozmowy, więc łapiesz się z automatu na 250 do fru.pl

   Usuń
 3. Link do promocji kk z bonem Tesco w 27 kwietnia był już nieaktywny. Konsultantko w WO stwierdziła, że jak nie ma linku to promocja się skończyła. Na pytanie dlaczego skoro jej termin jeszcze nie minął nie potrafiła odpowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwykle banki mają określone pule na promocje i nie mówi się o tym. Dziś dostałem informację, że pula przeznaczona na darmowy starter zaczyna się kończyć, dlatego dodałem baner na górze.
   Dobre okazje rozchodzą się jak bułeczki i od zawsze panuje tutaj zasada kto pierwszy ten lepszy.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...