czwartek, 25 maja 2017

Zdążyć przed innymi czyli jak zwiększyć szansę na zgarnięcie premii za konto w Nest


O tym że oferty lokat Idea bank rozchodzą się w mig wie każdy czytelnik bloga. Dziwne, że lokata skarbonka PLUS jest na stronie ponad jeden dzień, wiadomo jednak, że i tak zniknie jeszcze dziś.

Drugim bankiem gdzie oferta rozchodzi się w mig to omówiony wczoraj Nest bank. Dostałem właśnie informację, że promocja ze 100 zł do Decathlona za założenie darmowych kont w Nest bank już po jednym dniu przekroczyła połowę puli przeznaczonych na nagrody.


Ta akcja skończy się duuużo przed czasem

Przypomnę, że pierwotnie akcja ma potrwać do 19 czerwca 2017, a więc przez blisko cztery tygodnie. Tymczasem już po jednym dniu od startu promocji bank przesyła informację, że ponad 500 wniosków z dopuszczalnych 1000 kont już zostało złożonych.

Tutaj weźmiesz udział w akcji konto z bonusem 100 zł w Nest

Przypomnę, że dla zgarnięcia stówki wystarczą zaledwie jedno logowanie oraz zakupy na 150 zł kartą do konta. Szczegóły znajdziecie we wczorajszym artykule 100 zł do Decathlon za popularne darmowe konta w Nest bank.

Pod koniec wczorajszego artykułu napisałem, że w mojej opinii ta akcja skończy się przed czasem, nie sądziłem jednak, że to będzie aż taka megapopularna akcja specjalna. Dla osób, które chciałyby zdążyć przed innymi mam w związku tym poradę.

Kto chce zdążyć przed innymi w zgarnięciu premii, powinien założyć konto za pośrednictwem Pay-by-link. Konta w ten sposób zakładane są szybciej weryfikowane przez bank i mają większe szanse na skorzystanie z puli voucherów do Decathlonu.

O tym, że lokaty rozchodzą się w mig to wiadomo od dawna, ale żeby dotyczyło to kont to już nowość.
No to zaczynamy odliczanie do końca promocji...

Aktualizacja:
W poniedziałek rano 29 maja promocja już się zakończyła. Ponad 20 dni przed czasem.

Regulamin promocji voucher 100 zł do Decathlon za konta w Nest bank

5 komentarzy:

 1. pay-by-link, czyli jak ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pay-by-link czyli przelewem.
   Innymi słowy jeśli ktoś już złożył wniosek i wybrał opcję z kurierem, powinien złożyć nowy wniosek i zrobić przelew bo przy takim tempie zanim kurier przyjedzie może się okazać, że limit promocji się wyczerpał i konto będzie bez premii.

   Usuń
 2. 2,5% na 2 miesiące w Idea.
  Kolejna nowa oferta u nich.

  Pozdrawiam
  TomL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oraz nowy system bankowosci internetowej z blednami:
   1. Logowanie z haslem maskowalnym - gdy uzywasz SHIFT - przeskakuje o dwa pola
   2. Wskaznik % ilosci srodkow przed zalogowaniem zaokragla teraz do dziesiatek % a nie tak jak dotychczas z doladnoscia do pojedynczych %.
   Sprawdzcie jak jest u Was.

   Usuń
 3. No właśnie, w Idea weszła lokata wielki procent dająca 2,5% na dwa miesiące. Dziś jest piątek, jutro weekend, w regulaminie lokaty widnieje że lokata będzie dostępna tylko dziś i jutro.
  Jest godzina 14.10, czy zdążę założyć tą lokatę?
  I drugie pytanie, czy zdążę założyć drugą lokatę, ale najpierw cofając środki z Idei z lokaty która skończyła mi się wczoraj?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...