wtorek, 16 maja 2017

100 zł za iKonto z bonusem oraz do 200 zł w limitowanej akcji specjalnej w Paribas


Dziś rusza nowa, ale bardzo krótka akcja specjalna i to nie taka z biletami do kina jakie ostatnio promuje Agora, a które jak się okazuje ze wpisu na PP3 są dostępne powszechnie dla każdego, kto ma dowolną bankową apkę na smartfonie.

W najnowszej akcji mamy zwykłą premię pieniężną czyli taki bonus jaki lubimy najbardziej. Do zgarnięcia jest 100 zł oraz do 200 zł za spełnienie warunków. Jakie to warunki?

Przed warunkami warto odnotować kto może je spełniać, Paribas słynie bowiem z dawania szlabanów nawet posiadaczom byłego hitowego konta w BGŻ. Tak jest w dalszym ciągu i wykluczeni są z tej promocji posiadacze kont w Paribasie oraz BGŻ przez ostatnie 3 lata, a ściślej ci co mieli tu konto po 12 maja 2014

Kto definitywnie zamknął przed tą datą konto w tych bankach, może wrócić po łatwą premię. Należy jednak skorzystać z dedykowanego linku, na którym należy zostawić swoje podstawowe dane wraz z mailem

Tutaj przystąpisz do promocji z iKontem i premią do 300 zł

Jak zwykle bywa w akcjach specjalnych, na mail przyjdzie link aktywacyjny do uruchomienia konta. Dzięki niemu możemy zgarnąć więcej niż bank oferuje w standardowej ofercie. Link będzie ważny tylko do 21 maja 2017, a więc tylko do niedzieli.

Tak krótki okres czasu dziwi, bowiem zwykle akcje specjalne trwają około miesiąca. Tutaj mamy jednak zaledwie niecały tydzień, mało tego, akcja jest limitowana do zaledwie 1000 sztuk więc może skończyć się szybciej.

Co trzeba zrobić by zgarnąć obie premie?

Warunki każdy spełni bez problemu:)

1. 100 zł za zakupy w czerwcu i lipcu
Pierwszą stówkę będziemy mogli zgarnąć od organizatora promocji, jeśli założymy konto do 5 czerwca 2017, a następnie:
 • zrobimy przelew na 1000 zł
 • dokonamy zakupów kartą na 300 zł
powyższe czynności należy wykonać dwukrotnie, raz w czerwcu i raz w lipcu. Nie ma tu jakichś ograniczeń co do zakupów, możemy kupować co nam się żywnie podoba:) Jak widać nie są to jakieś trudne warunki do spełnienia:)

Standardowa oferta z 3% cashback trwa przez 5 miesięcy

2. Do 200 zł za zakupy przez 5 miesięcy
Drugą stówkę można dodatkowo można zdobyć od banku poprzez zwykły bonus za zakupy. Bank zwróci nam 3% wartości kwoty wydanej kartą do konta jest to więc standardowa oferta banku z premią znana jako iKonto z kartą II edycja. Przez pierwsze dwa miesiące zdobędziemy jednak podwójną premię:)

Tutaj przystąpisz do promocji z iKontem i premią do 300 zł

W każdym z 5 miesięcy warto robić zakupy na 300 zł oraz przelewać 1000 zł na konto, dzięki temu mamy bowiem konto całkowicie za darmo, a na dodatek zdobędziemy zwrot za zakupy. Warto jednak nadmienić, że niektóre transakcje nie są zliczane do premii. Macie je zebrane niżej.

Te transakcje są wyłączone z premii

To zdecydowanie najkrócej trwająca akcja specjalna jakie opisywałem w całej historii bloga. Mam nadzieję, że nie jest to jakiś nowy trend w którym tylko najszybsi zgarną premię...

Regulamin promocji iKonto z bonusem

12 komentarzy:

 1. A czy w poprzedniej edycji akcji specjalnej BGŻ-Paribas z marca br. - otrzymaliście już od Organizatora na podany podczas rejestracji adres e-mail wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem, które posłużą do zalogowania się na stronie Organizatora, której dotyczy link ?. Zgodnie z § 4. p.3 pp. 1/ REGULAMINU PROMOCJI „MONEY MANIA EDYCJA SPECJALNA Z IKONTEM” taka wiadomość winna być przesłana przez organizatora do dnia 18 maja 2017 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja od złożenia wniosku 8 marca nie miałem jeszcze kontaktu od banku (nawet autorespondera) Za to spam na podanego maila zaczął przychodzić natychmiast po złożeniu wniosku. Dlatego nigdy nic w tym banku już nie założę.

   Usuń
  2. Ja zaś ostatnio zmieniłem diametralnie podejście do takiego 'spamu' i uważam, że dobrze, że przychodzi.
   To od nas zależy jak potrafimy przefiltrować taki spam i czy wybierzemy wśród nich perełkę do polepszenia naszych finansów.

   Doskonały przykład miałem w ubiegłym tygodniu, gdy w takim 'spamie' okazało się, że mimo tego co napisałem w niedawnym artykule o limicie w koncie w Millennium mam do niego prawo.
   Natychmiast go założyłem i dostałem blisko 40k limitu, który już pracuje:) Gdyby nie spam, nie miałbym go, a przecież to oferta roku jak dla mnie:)

   Nigdy nie wiadomo jaki typ spamu przyjdzie. To od zależy czy go wykorzystamy czy po prostu wyrzucimy do kosza. Kto zaś i tak ma uprzedzenia do spamu (jakie i ja miałem do niedawna) powinien podawać nieużywany, roboczy mail.

   Usuń
  3. Polcan jak działa taki limit w Millenium?

   Usuń
  4. Ofertę opisałem na początku kwietnia:
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2017/04/oferta-specjalna-darmowego-limitu-w.html

   Myślałem, że to oferta tylko dla nowych klientów, a ja już tu jestem od wielu lat.
   Limit omawiałem w bardzo wielu artykułach na PP3, więc szczegóły możesz poznać używając wyszukiwarki blogowej na PP3.
   Generalnie chodzi o to, że w przeciwieństwie do karty kredytowej wypłaty z limitu są bezpłatne i korzystasz w ten sposób z darmowego kredytu. Na start Millennium daje 45 dni za friko, a potem co miesiąc 7 dni darmowego kredytu.
   Jednak musisz mieć świadomość, że musisz oddać w terminie kasę, bowiem jak przekroczysz dozwolony termin, to bank nalicza opłaty. Co więcej ważne by pamiętać, że na 14 dni przed upływem roku zamknąć limit (odnowienie limitu kosztuje sporo kasy) i to jest jedyny minus oferty w Millennium.
   Rzecz dla zdyscyplinowanych wisienkowców. Ja używam limitu w Millennium po raz czwarty, stale zaś z niego korzystam z Eurobanku.

   Ostatnio dostałem 'spam' z WBK oraz T-mobile o limicie, ale to jest faktycznie spam, bo limit w tych bankach może i jest darmowy za przyznanie, ale nie jest darmowe korzystanie z niego, a w Millennium jest.
   Zastosowałem jednak pewien trick w Millennium odnośne przyznania, bo bez niego zapłaciłbym kilkaset złotych.

   Usuń
 2. Czy jeśli miałem konto w BGZ OPTIMA to załapuję się na tą promocję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O dziwo tak. Już kiedyś wspominałem o tym, że Paribas wyklucza byłych klientów przyjętego BGŻ, ale nie wyklucza na szczęście BGŻOptima.
   Oczywiście dla pewności możesz zapytać o to na etapie składania wniosku.

   Usuń
 3. Nie w temacie, ale pytanie do Ciebie Polcan /do Was na forum: czy Toyota oddała Wam w tym m-cu opłatę za prowadzenie konta?? Ja, ani nikt z rodziny (choć dalej spełniamy warunki) nie dostaliśmy tego zwrotu choć już jest 17-sty maja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłem przed chwilą - brak zwrotu.
   Trzeba będzie zrobić reklamację...

   Usuń
  2. Przed chwilą do nich dzwoniłem. Nie ma co jeszcze reklamować. Pani powiedziała, że ta opłata jest zwracana do 15-ego DNIA ROBOCZEGO danego miesiąca. Tak pisał już ktoś wcześniej, ale nie chciałem w to wierzyć - bo sam pisałeś, że wypłacali Ci zawsze do 13-ego i mi zresztą ostatnio też. Czyli pozostaje czekać nawet do 23-go maja.

   Usuń
  3. Dzwoniłem przed chwilą na infolinię i konsultant przekazał mi, że zwroty będą w przyszłym tygodniu. Powiedział, że zwroty są 15 dnia roboczego - a był jeszcze długi weekend - czyli wychodzi ok 23 maja.

   Usuń
  4. Przecież cytowałem wam fragment z regulaminu, wystarczyło czytać ze zrozumieniem.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...