piątek, 30 marca 2018

600 zł do zgarnięcia znów w Citi w limitowanej drugiej edycji konta Citi Priority


Trudno o bardziej aktywny bank w promocjach aniżeli Citibank. Dwa dni temu opisywałem łatwe do zdobycia 300 zł do Grupy sklepów morele.net, a już mamy nową ofertę z premią nawet 600 zł za założenie sztandarowego konta Citi Priority.


Powrót świetnej promocji w Citi
Jak można się domyślać oferta jest dla nowych klientów. A to oznacza, że musi to być osoba, która nie posiadała jakiegokolwiek produktu w banku po 31 października 2016. Karencja nie jest zatem zbyt długa wynosi bowiem 1,5 roku.

Tutaj założysz konto Citi Piority z 600 zł zwrotu w Citi

Promocja nie będzie trwała zbyt długo bo tylko do 30 kwietnia 2018. Mało tego, bank przewidział zaledwie 1000 wniosków, a biorąc pod uwagę atrakcyjność oferty możliwe, że pula promocyjnych wniosków wyczerpie się przed czasem, warto więc złożyć wniosek wcześniej.


Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?
Warunki są łatwe, pomijam oczywiste wyrażenie zgody oraz zalogowanie się do bankowości, bo to robi już chyba każdy z automatu. Tutaj skupiamy się na konkretach a do nich należą dwa warunki:
 • płacenie kartą dla 5% zwrotu przez 12 miesięcy
 • utrzymanie saldo dzienne minimum 5000 zł na koncie
Warunek pierwszy jest oczywisty. Płacimy kartą za co dostajemy zwrot w wysokości 5% wartości zakupu. Maksymalny zwrot to 50 zł na miesiąc, więc by zgarnąć całą premię trzeba wydać 1000 zł (można oczywiście mniej) co jest do zrobienia. Promocja trwa rok co po 12 miesiącach daje tytułowe 600 zł zwrotu.

Drugi warunek dotyczy salda dziennego w wysokości 5.000 zł najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta. Więc jak ktoś założy konto w kwietniu, to może nawet pod koniec maja zrobić przelew na jeden dzień na kwotę 5.000 zł.

Co zrobić by konto było bezpłatne?
Bank od lat daje dwie ścieżki do wyboru: łatwą i trudną.

1 Łatwa ścieżka: Karta kredytowa + jeden przelew
Z prostszym wariancie warto posiadać darmową kartę kredytową, na której też można zarobić na start. Listę promocji kart w Citi znajdziecie jak zwykle w zakładce Nie przegap II na PP4. Najnowszą promocję opisywałem dwa dni temu na tym blogu.

Jak już mamy kartę, to wystarczy przelew na 5000 zł z własnego konta w innym banku i po sprawie. Przelewy mogą być nawet w ratach np. po 1000 zł. Ważne by suma wpłat wyniosła 5k. 

Tutaj założysz konto Citi Piority z 600 zł zwrotu w Citi


2. Trudna ścieżka: Średnie miesięczne saldo 30.000 zł
Drugiego wariantu nie polecam, gdyż bank każe przez cały miesiąc utrzymywać średnie saldo na poziomie 30.000 zł. Do dyspozycji mamy co prawda lokaty, konta oszczędnościowe jednak są one kiepsko oprocentowane.

Można też wybrać inwestycje lub ubezpieczenia, nie są to jednak tematy poruszane na blogu. Na inwestycjach mało kto zarabia a z ubezpieczeń mało kto korzysta, a nawet jeśli, to niekoniecznie akurat z oferty Citi.


Podsumowując mamy powrót fajnej oferty z łatwym cashbackiem z wyborem opcji, w której wybór jest oczywisty. Wszak dużo łatwiej jest przelać na chwilę 5.000 zł niż kisić 6 razy wyższą kwotę na kiepskich stawkach w Citi. Lepiej trzymać to na koncie w WBK, które od niedawna oferuje przyzwoite 2,70%:)

Regulamin promocji do 600 zł za płatności kartą w Citi Priority

16 komentarzy:

 1. Jeśli założę konto, ale nie otrzymam karty kredytowej. Wówczas będzie trzeba sporo środków ulokować, aby nie ponosić opłaty.
  Ktoś miał odmowę otrzymania karty kredytowej?
  Obawiam się, bo aktualnie mam 3 karty kredytowe oraz limit w koncie.

  Transakcje sprytnym są akceptowane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja przed momentem założyłem sobie limit w koncie w T-mobile. Mam już dwa limity w innych bankach, kartę kredytową oraz kredyt konsumencki a mimo to dostałem limit na kwotę 9x większą niż chciałem.
   Wszystko zależy od twojej zdolności kredytowej. Jak masz wzorową historię i mało zobowiązań to powinieneś dostać.

   Usuń
 2. Czy jeśli posiadam już kartę kredytowa a nigdy nie posiadałem żadnych kont w Citi, to w rozumieniu tej promocji jestem stary czy nowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak można się domyślać oferta jest dla nowych klientów. A to oznacza, że musi to być osoba, która nie posiadała jakiegokolwiek produktu w banku po 31 października 2016.

   Karta też produkt :)

   Usuń
 3. Trochę nie w temacie, ale interesujące ;) Jednak moje (nasze) narzekania na opłatę za konto przyniosły skutek. Od 1-ego czerwca Toyota zmienia warunki jej zniesienia na dużo łatwiejsze. https://www.toyotabank.pl/fileadmin/user_upload/PDFy/PDF_oplaty_prowizje/Tabela_oplat_od_01062018.pdf
  Dodatkowo, więc skorzystają osoby z obecnych promocji - bo dostaną zwrot za każdy miesiąc, a na koniec bonus w postaci 20zł :) Widzisz Polcan jak nasze narzekania na ten bank się opłaciły ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie:-) Teraz trzeba będzie przetestować odporność innego banku na narzekanie;)

   Usuń
  2. Tylko ciężko zrozumieć dlaczego ta tabela wchodzi w życie dopiero od 1 czerwca nawet dla tych co założą konto w kwietniu. Zwykle takie zmiany są wprowadzane od razu a tylko dla posiadaczy kont z opóźnieniem 2-ch m-cy,a i to jeśli jest z korzyścią dla klientów może być wprowadzone od razu :)

   Usuń
 4. Marcinie - sukces!
  Wygraliśmy!!!
  Szkoda tylko, że zdążyłem złożyć wniosek o zamknięcie konta...

  Do 31 maja 2018 r.


  Od 1 czerwca 2018 r.

  10)Opłata zwracana w przypadku wykonania obrotów bezgotówkowych kartami Super Red III lub Ruby Passion w wysokości 400 PLN miesięcznie, w przypadku karty debetowo-lojalnościowej Toyota More istnieje możliwość zredukowania w 100% opłaty poprzez wymianę punktów programu Toyota More na zasadach określonych w regulaminie Programu Partnerskiego Toyota MORE.
  10)Opłata zwracana w przypadku utrzymywania minimalnego miesięcznego średniego salda konta w wysokości 1 000 zł lub minimalnego miesięcznego średniego salda lokat w wysokości 2 500 zł lub po dokonaniu z konta minimum raz w miesiącu spłaty raty kredytu samochodowego posiadanego w Toyota Bank Polska S.A. lub po dokonaniu z konta minimum raz w miesiącu spłaty raty z tytułu umowy leasingu w Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Średnie miesięczne saldo konta obliczane jest jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu. Średnie miesięczne saldo lokat to saldo środków zgromadzonych na innych rachunkach oraz na wszystkich posiadanych lokatach, obliczane jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, wiem, też dostałem dziś tego maila od Toyoty:)
   Mam nadzieję, że to nie ostatnie zwycięstwo.
   Szkoda że zamknąłeś. Od początku pisałem że warto w tym brać udział.

   A na marginesie jeśli nie minął jeszcze okres 30 dniowy możesz przecież cofnąć wypowiedzenie. Jak zamkniesz to pewnie dłuuuugo jeszcze będziesz wykluczony z jakichkolwiek ofert, a tych przecież nie brakuje tutaj.

   Usuń
 5. A czytelnicy informowali ŻĘ NIE WARTO.
  Przynajmniej dla obecnych.
  Jeśli promocje zostaną uproszczone a oprocentowanie lokat wzrośnie do 3,5% wiele osób z przyjemnością powróci do tego bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W osobnym artykule zrobiłem zestawienie typu za i przeciw, bo nie było oczywiste czy warto wchodzić w tę ofertę. Końcowy wniosek był pozytywny. Skoro duet lokat dawał ponad 3% nawet z opłatą za konto, to było ok.
   Czytelnicy brali pod uwagę atrakcyjność samej lokaty, a w tym kontekście oferta jest do niczego. Dlatego podkreślałem od samego początku oferta dobra tylko dla kwoty 8.000 zł i tyle też tutaj wpakowałem.

   Usuń
 6. A Ty wciąż nie rozumiesz...
  Trzeba utrzymać saldo ze wskazanego dnia przez kolejne trzydzieści dni.
  Zatem dla dotychczasowych sporo kasy się marnuje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem dotychczasowym i ten warunek zamieściłem po stronie przeciw. Toyota każdą promocję rozpoczyna mniej więcej na tydzień przed datą zapadalności lokat trwających, więc aby strata na saldzie była jak najmniejsza warto lokaty w Toyocie zakładać jak najszybciej.
   Dlatego od razu po publikacji artykułu złożyłem wniosek i przelałem środki. Poinformowałem też o tym jako pierwszy komentujący by przypomnieć o tym fakcie.

   Środki rzecz jasna trzymamy na KO na tyle dni by osiągnąć owe wymagane 30 dni. Dla mnie oznacza to, że środki mogę uwolnić dopiero 14 kwietnia. Stratą jest różnica:
   Lokata 3% - KO w Toyocie
   Nawet jej uwzględnienie powoduje, że całkowity zysk dzięki premii jest większy niż 3%, a o to właśnie chodzi.

   Usuń
 7. http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/na-lokatach-mozemy-tracic-nawet-do-2021-roku,2561850,4141

  OdpowiedzUsuń
 8. Co łatwiej uzyskać: limit na koncie czy kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
 9. Przed świętami złożyłem wniosek o konto oraz o kartę kredytową. W sprawie karty kontaktowali się w dniu wczorajszym, natomiast w sprawie konta brak odzewu. Ile średnio czekaliście?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...