piątek, 8 czerwca 2018

Limitowana akcja specjalna 50 zł za konto w Envelo bank oraz do 200 zł za e-zakupyNiemal równocześnie z akcją specjalną w Getin omówioną w poprzednim artykule ruszyła promocja w Envelo bank. Tutaj do zgarnięcia jest nieco skromniejsza premia na minimum 50 zł, ale na pewno więcej osób może z tego skorzystać.

Envelo to najmłodszy bank na naszym rynku. Klon Banku Pocztowego nie ma jeszcze nawet roczku, ruszył bowiem dopiero we wrześniu ubiegłego roku, ale już miał udany start z pierwszą akcją specjalną  w listopadzie.
Dolny pasek pokazuje ile wniosków jeszcze zostało do końca akcji

Jednak nawet tak młodziutki bank już ma ograniczenia co do odbiorców promocji. Nie mogą brać w niej udziału posiadacze konta w Banku Pocztowym, ani nie są w trakcie otwierania konta w Envelo np. dla promocji dotyczącej zwrotu 200 zł o której niżej. O dziwo nie ma tutaj mowy o klientach, co zdążyli już zamknąć konto w tym banku, a są tacy wśród was.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej konta z premią 50 zł w Envelo

Opisywana tutaj akcja ma potrwać do 15 lipca 2018 chociaż wątpię czy faktycznie pociągnie aż tak długo. Bank przewidział bowiem limit tylko 2800 wniosków przy czym limit dzienny wynosi 250 w i licznik jest widoczny na powyższej stronie rejestracyjnej.

Jak zwykle w akcji specjalnej jej organizatorem jest firma zewnętrzna. Tym razem jest to dobrze nam znana Agora, która często robi akcje specjalne z bankami. Na stronie dedykowanej akcji podajemy jak zwykle swój mail i z linku jaki przyjdzie na naszą pocztę składamy wniosek o konto.

Harmonogram nowej akcji w Envelo
Co trzeba zrobić by zgarnąć 50 zł?
Zasady nie są trudne i w skrócie przedstawia je powyższy obrazek. Umowę z bankiem o EnveloKonto wraz z kartą mamy podpisać najpóźniej do 3 sierpnia 2018. Następnie mamy wykonać tylko 3 płatności kartą na łączną kwotę 100 zł i to wszystko. 

Ważne jest tylko by zmieścić się z płatnościami w terminie do 24 sierpnia więc całość przebiega dość ekspresowo. Premia na konto ma trafić już po niecałym miesiącu bo do 21 września.

Po tych banalnych trzech płatnościach konto jest praktycznie do zamknięcia. Można oczywiście brać udział w dodatkowej promocji dającej do 200 zł zwrotu, której regulamin dołączyłem na koniec artykułu pod punktem drugim.


Program dotyczy jednak zwrotów za przesyłki zlecone kurierem Poczty Polskiej i to przy zastrzeżeniu, że płatność musi być na kwotę minimum 30 zł, więc to raczej promocja dla nielicznych. Sam praktycznie już nie korzystam z poczty, a tutaj mamy do czynienia z listami poleconymi czy różnego rodzaju paczkami.

Łącznie do zdobycia jest 200 zł w ciągu roku, ale miesięcznie do zdobycia jest maksymalnie 20 zł. Za jedną przesyłkę można zdobyć 2 zł, więc miesięcznie musielibyśmy wysłać aż 10 paczek by zdobyć całą premię.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej konta z premią 50 zł w Envelo

Mamy zatem ofertę typu zarejestruj się zgarnij premię i zamknij niepotrzebne konto. Chyba że hurtowo sprzedajemy rzeczy na allegro i wysyłamy je paczkami, wówczas premię można zwiększyć...

1. Regulamin promocji EnveloKonto z premią 50 zł
2. Regulamin programu Envelo bonus za e-zakupy

2 komentarze:

  1. Dobra rada: nie zakładajcie tam konta za symboliczne 50 zł. Bardzo trudno się potem go pozbyć, nawet jak już mają wzór podpisu.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I to jest właśnie dobra rada. Jakby dawali 250zł to może papierologia byłaby tego warta. Za 50zł? Ludzie, szanujmy się...

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...