wtorek, 30 kwietnia 2019

200 zł do zgarnięcia w promocji Szansa na bonus


Po dłuższej przerwie pojawia się nowa promocja w bankach. Tym razem dwie stówki oferuje Paribas w ofercie Szansa na bonus, które zgarnąć można szybko, bowiem promocja trwa zaledwie dwa miesiące.Adresatem promocji są jak zwykle klienci, którzy przez ostatnie 2 ostatnie lata nie byli klientami banku. To oznacza, że z każdą kolejną promocją mogą wracać kolejni byli klienci, bowiem 24 miesiące w każdej promocji są ustawione na sztywno.

Tutaj zgarniesz 200 zł w promocji Szansa na bonus

Kolejny raz promocja jest limitowana do zaledwie 1500 zł sztuk. To oznacza, że na datę 17 maja 2019 należy wziąć poprawkę. Promocja może potrwać do tego dnia, ale najprawdopodobniej skończy się szybciej, bo 200 stówki to fajna kwota do zgarnięcia.
Co trzeba zrobić tym razem?
Trzeba przyznać, że w Paribasie warunki są zawsze klarowne i nie ma dwuznaczności. Bez względu na to kiedy skorzystamy z aktywnego linku, czas na założenie konta mamy do 31 maja 2019. Zaś przez dwa kolejne miesiące należy spełnić dwa warunki.

Mówiąc w skrócie w czerwcu i lipcu należy:
  • zrobić sobie przelew na 1000 zł
  • dokonać płatności kartą na 300 zł
Innymi słowy mamy tutaj czystą klasykę promocji, bowiem te czynności zwykle są wymagane dla zgarnięcia premii.

Kiedy premia widzimy wyżej

Premię otrzymamy z miesięcznym poślizgiem: w lipcu za spełnienie warunków w czerwcu oraz w sierpniu za warunki spełnione w lipcu. Po zgarnięciu premii można oczywiście niepotrzebne konto zamknąć i poczekać na kolejną:)

Tutaj zgarniesz 200 zł w promocji Szansa na bonusCzy warto skorzystać z tej promocji? Jeżeli wydajesz miesięcznie 300 zł i nie masz z tego żadnych korzyści, z pewnością tak. W końcu konto w Paribasie jest darmowe, a lepiej jest zarabiać na banku niż dać się oskubać.
 
Regulamin promocji Szansa na bonus

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...