piątek, 12 kwietnia 2019

Do 900 zł za konto firmowe w Santander


W ofertach bankowych dla firm przedsiębiorcy mają sowite premie. Do końca kwietnia można zgarnąć rekordowo wysoką premię w wysokości 1700 zł w Alior o czym pisałem niedawno. Teraz mamy kolejną fajną promocję z wysoką premią o jakiej Kowalski może tylko pomarzyć .

I o dziwo po raz pierwszy spotykam się z nią w Santanderze. Do tej pory mieliśmy tutaj głównie promocje dla każdego, które zresztą trwają nadal.  Każdy może zgarnąć łatwo 280 zł o czym pisałem na PP4. Firmy mogą zgarnąć więcej bo nawet do 900 zł.


Kto może skorzystać z tej promocji? O dziwo oferta jest dedykowana tylko dla osób, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Ważne jest by takie osoby nie posiadały konta firmowego w Santanderze na dzień 31 marca 2019 oraz na dzień przystąpienia do promocji.

Tutaj zgarniesz do 900 zł za konto firmowe w Santander

Promocja potrwa do 31 lipca 2019. Oferty dla firm nie znikają tak szybko jak dla Kowalskiego, więc można się spodziewać, że będzie aktywna do połowy wakacji. 

Warunek dla zgarnięcia premii

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?
Warunkiem wstępnym jest dokonanie przelewu na kwotę minimum 200 zł do ZUS lub US. Nie ma znaczenia gdzie dokonywana będzie płatność. Jeśli dokonany takiego przelewu, wtedy mamy prawo do:
 • 4% zwrotu za płatności dokonane kartą.
W jednym miesiącu można zgarnąć maksymalnie do 150 zł. Promocja z cashback będzie obowiązywać przez 6 miesięcy, łatwo więc policzyć skąd się bierze tytułowe 900 zł. Kwota premii to po prostu suma maksymalnych premii zgarnianych przez pół roku.

Jak widać nie jest to wcale taka łatwa i zróżnicowana promocja jaką ma Alior. W Santander musimy robić duże obroty, jak łatwo policzyć do zgarnięcia całej premii miesięcznie trzeba wydać 3750 zł. Kto zatem ma takie obroty może skusić się na tę promocję.


Lista darmowych usług przez 2 lata

Tym bardziej, że bank oferuje konto za darmo z gwarancją darmowości przez 2 lata. W sumie za friko mamy 8 usług w tym prowadzenia konta, przelewy Eliksir oraz 10 przelewów natychmiastowych Pełną listę widać na screenie wyżej.


Dodatkowo Santander oferuje dodatkowe korzyści w postaci darmowego mobilnego terminalu płatniczego. Jak widzimy na powyższej reklamie taki terminal, pozwalający przyjmować płatności w dowolnym miejscu jest rzekomo darmowy na zawsze.

Tutaj zgarniesz do 900 zł za konto firmowe w Santander

Do niedawna firmy miały stosunkowo mały wybór ofert z premią. A jednak mimo likwidacji wielu banków ostatnio ich jakoś przybywa. Być może warto skorzystać z kilku z nich i zgarnąć za nie... kilka tysięcy:)
Regulamin promocji 900 zł dla przedsiębiorców

3 komentarze:

 1. czy jeśli wezmę darmowy terminal to mogę dokonywać transakcji kartami do cash-backów z innych banków? jak na to się zapatruje US?

  OdpowiedzUsuń
 2. w firmie należności reguluje się zazwyczaj przelewami , trudno opłacać przychodzące faktury kartą chyba ,że ja czegoś nie wiem...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. można sprzedawać i przyjmować płatności kartami

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...