czwartek, 4 kwietnia 2019

400 zł do sklepu komputerowego morele.net za kartę w Paribas


Opisane wczoraj karty Citi są bez wątpienia bezkonkurencyjne na rynku, ale mają jedną wadę. Trudno jest spełnić warunek nowego klienta, bowiem Amerykanie wciąż wydłużają okres karencji który obecnie wynosi już ponad 3 lata.

Na szczęście nie tylko w Citi są fajne promocje z kartą. Paribas rozdaje obecnie więcej bo 400 zł do popularnego sklepu komputerowego morele.net. Tutaj zdecydowanie łatwiej o załapanie się na promocję.


Paribas nie trzyma sztywno daty, która wydłuża się z każdym miesiącem. Tutaj z promocji może skorzystać każdy, kto nie ma tutaj karty od 18 miesięcy, czyli karencja jest tutaj ponad dwukrotnie krótsza niż w Citi.

Tutaj zgarniesz 400 zł do morele.net za kartę w Paribas

Rzekomo promocja ma potrwać do 31 maja 2019. Należy mieć jednak na uwadze, że to kolejna limitowana promocja Paribasa, gdzie limit wynosi 4000 sztuk. Niby dużo, ale w Paribasie często promocje się kończą przed czasem bez względu na liczbę sztuk, warto więc postarać się o kartę zanim promocja zniknie z oferty.

Co zatem trzeba zrobić by zgarnąć premię?
To co zwykle w przypadku kredytówek czyli płacić kartą. Paribas wymaga by wydawać kartą 1000 zł w miesiącu, przy czym nie ma tutaj znaczenia ilość wykonywanych transakcji. Może to być jednorazowy zakup.

Za zakupy na powyższą kwotę bank przyzna nam elektroniczną kartę podarunkową o wartości 100 zł czyli mamy tutaj 10% cashback, który kiedyś był niezwykle popularny. Taka karta będzie ważna do 15 maja 2020.W sumie do zgarnięcia są 4 takie karty, więc jak się łatwo domyślić nagroda będzie przyznawana za każdy miesiąc w którym zrobiliśmy zakupy na 1000 zł. Ważne by pamiętać, że pierwszym miesiącem będzie pierwszy pełny miesiąc po tym w którym dostaniemy kartę.

Nagrody będzie można odebrać po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl. Będzie tam dostępna w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca w którym spełniliśmy warunki.

Tutaj zgarniesz 400 zł do morele.net za kartę w Paribas

Co z opłatami? Tylko Citi ma darmowe karty, na których nieważne ile wydajemy wszystko jest za friko. W Paribasie darmowe jest wydanie karty, ale niestety mamy opłaty za każdy rok używania karty.Na szczęście opłaty można uniknąć, jeśli w okresie 3 cykli rozliczeniowych wydamy 1500 zł. A przecież jeśli będziemy spełniać warunki dla zdobycia premii to uda nam się tej opłaty uniknąć zgarnąć premię i zlikwidować kartę:)


Regulamin promocji 400 zł do morele.net za kartę w Paribas


7 komentarzy:

 1. Dostalem propozycję lokaty urodzinowej od Millenium. 3% od 1000-10000pln. Czas trwania lokaty 1mc. Nawet życzeń nie złożyli wiec nie mogę powiedzic im co myślę o tej ofercie :-) Choć jako jedyni mają fajny pomysł żeby pamietać o klientach w takich dniach
  MM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też dostałem propozycję tej lokaty, ale w momencie gdy na rynku było 3,90% więc sms poszedł do kosza.
   Zaś co do pamięci to w dniu urodzin od wielu lat dostaję kartki pocztą tradycyjną od Eurobanku w podzięce za długoletnie bycie ich klientem.

   Usuń
 2. Wyrobilem kartę i nic z promocji ewentualne zwolnienie z oplaty rocznej..

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie w temacie. Getin przedłużył promocję na KO 3,4% do 19 maja, ale uwaga - badanie salda na 2 kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest już o tym w najnowszym wpisie:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2019/04/350-oraz-340-na-zaktualizowanych.html

   Usuń
 4. Co to znaczy "Nic z promocji"? Skonczyla sie juz pula 4000 kart?

  OdpowiedzUsuń
 5. czy ktoś się orientuje w jaki sposób przychodzi ten kupon? Ja skorzystałem w promocji do allegro- umowa podpisana w lutym, zakupy zrobione w marcu i nie widze nic na koncie mambonus.pl? czy to przychodzi na maila? z góry dziękuję za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...