środa, 27 listopada 2019

30 zł na start za pierwszy przelew w Moje usługi


Każdy z nas płaci co miesiąc jakieś rachunki. Dobrze by było by także i na tej banalnej czynności także móc zarabiać. Sam zresztą to robię płacąc przez konto bankowe które daje zwrot do 3% w zależności od typu rachunku jaki płacę.

Na blogu od dawien dawna szukałem różnych sposób na zarabianie za rachunki. Najczęściej po analizie okazywało się, że nie są one ciekawe, mają bowiem zbyt wygórowane wymagania. Ostatnia oferta tego typu jest jednak zupełnie inna i co ważniejsze godna uwagi, gdyż pozwala zarabiać nawet za samą rejestrację.


Mowa o platformie Moje usługi, które gromadzą wszystkie opłaty w jednym miejscu. Za skorzystanie z linku polecającego jak powyżej możecie zgarnąć 30 zł na start. Jest jednak ograniczenie do 10 poleceń czyli w sumie zarobić można na tym 300 zł.

Tutaj zgarniesz 30 zł za rejestrację na platformie Moje usługi

Sama rejestracja jest bardzo banalna. Wystarczy po prostu wpisać swóje imię i nazwisko oraz mail. Dodatkowo wymyślamy sobie hasło do logowania i to wszystko. Na maila przyjdzie nam potwierdzenie, więc jak klikniemy w link jaki dostaniemy na maila będziemy mogli dokończyć rejestrację.


Gdy już się zalogujemy zobaczymy prosty interface, który widzimy poniżej. Kto chce może dodać tutaj swoich dostawców wśród których są nie tylko dostarczyciele gazu, prądu czy multimediów ale także można dodać nasze rachunki za czynsz i wodę. Słowem wszystkie rachunki można zgromadzić w jednym miejscu co pozwoli je uporządkować.Od razu można też zacząć generować swój program poleceń klikając w ostatnią pozycję na liście Poleć znajomym. Od razu program wygeneruje nam kod polecający, dzięki któremu zostaniemy zidentyfikowani do wypłaty nagrody 30 zł za każdego poleconego.


Nowy kod promocyjny to: 4UBE-K3IO. Możesz go wpisać w polu kod polecający (opcjonalnie) by dostać 30 zł na start

Tutaj zgarniesz 30 zł za rejestrację na platformie Moje usługi

Program na pewno warto polecać swoim znajomym, działa to podobnie jak karta Revolut, gdzie za samą rejestrację dostajemy 40 zł i możemy ją od razu dalej polecać, chociaż w przypadku Revolut mamy możliwość polecenia aż 100 osobom. Jak to działa w dalszej kolejności? Wyjaśnia to powyższy screen, który dostałem gdy jedna z czytelniczek bloga zarejestrowała się w Moje Usługi. Jak widzimy, gdy osoba polecona dokona pierwszej płatności za rachunki, wówczas dostajemy kupon o wartości 30 zł do wykorzystania przy kolejnej płatności. Prosto, łatwo i przyjemnie:)

Regulamin promocji Polecaj i zarabiaj Moje Usługi

14 komentarzy:

 1. Zapłata za rachunki darmowa czy płatna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według strony:
   'Rejestracja na platformie Moje Usługi jest darmowa. Operator platformy może doliczyć opłatę za umożliwienie realizacji transakcji. Opłata może wynieść od 0,00 zł do 0,89 zł. O wysokości opłaty zostaniesz poinformowany przed realizacją transakcji.'

   Usuń
 2. To 30 zł dostaje się za pierwszy przelew, a nie za samą rejestrację, dobrze zrozumiałem? :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Oczywiście zmieniłem odpowiednio tytuł by to wyeksponować.

   Usuń
 3. Przyszedł kod do biedronki od netcredit (bluebonus). Tylko trzeba się śpieszyć, bo podobno wszyscy dostali taki sam :) Kto pierwszy w biedronce, ten lepszy. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Koledzy takie pytanie, załozyłem wczoraj KO Elastyczne w Getin, dziś wpłaciłem 500zł (reszta później) środki z konta żony też w Getin żeby odpalić promocję, czy was było od razu widoczne że są nowe środki i .że spełniono warunki i była odrazu wiadomość w skrzyne? czy na drugi dzień, na tym starym KO z tego pamiętam chyba odrazu się odpaliło, promocja na starym KO zakończyła się około 10 października

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tak od razu, ale i na starym KO i na nowym EKO - to była kwestia kilku, może kilkunastu minut :)

   Usuń
 5. to u mnie po kliku godzinach nadal nie odpaliła promocja, wpłaciłem 500zl że ją odpalić a resztę wpłacić w grudniu, stare KO zsotało a założyłem to Elastyczne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To coś jest nie tak. A na które konto przelałeś kasę? KO czy EKO?

   Usuń
 6. mają jakiś problem techniczny i brak info o starcie promocji ale dzwoniłem na infolinię i pisałem przez bankowośc i spełniam warunki i promocja wystartowała - u nich to widać, tylko ja tego nie widzę, bo jakiś problem z aktualizacją danych, mam nadzieję mówią prawdę

  OdpowiedzUsuń
 7. Najlepszy program zwrotów za rachunki ma obecnie Credit Agricole 5% od wszystkich rachunków, także za czynsz (od całej kwoty czynszu), jeśli na rachunku jest rozliczenie wody. Promocja przez rok, rocznie maks. 300 zł. Ja to dostałam na utrzymanie konta, ale chyba jest ta opcja też w ramach aktualnych promocji CA na założenie konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest, ale bardziej opłacalna jest opcja z przeniesieniem wynagrodzenia, tym bardziej, że wcale nie trzeba go przenosić.
   Z tego co mówisz prawdopodobnie to mi zaproponują, gdy będę zamykał konto. Jestem już umówiony na konkretny termin na przedstawienie umowy retencyjnej. Zakomunikowałem bowiem swojemu opiekunowi, że jak tylko zgarnę odsetki to zmykam z tego banku, co nalicza opłaty non stop za coś czego nie ma.

   Usuń
  2. Tylko uprzedzam, że trzeba też przelewać 1000 zł z NIESWOJEGO konta (nie może to być np. własne konto w innym banku)

   Usuń
  3. ...ani od współwłaściciela, pełnomocnika, z rachunku wspólnego itp.
   ale od żony z odrębnym kontem może być :)
   no i lepiej pomyśleć o 3k.
   KK

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...