poniedziałek, 21 lutego 2022

2,20% na KO w mBank oraz 500 zł na start w nowej promocji konta

Aktualizacja: tak jak podał czytelnik w komentarzach poniższą ofertę podrasowano o 200 zł. Podmieniłem więc linki na lepszą ofertę niż pierwotnie opisałem. Widać tam licznik odliczający ile wniosków pozostało tak jak na poniższym screenie.


Strasznie długa promocja w mBanku wreszcie się skończyła trwała bowiem od września do lutego. Jak się można było domyślać ruszyła od razu nowa. Premia na start się nie zmieniła i dalej do zgarnięcia jest 300 zł, ale za to podwyższono stawkę na KO o 0,4pp i teraz mamy już 2,20%.


Dobrą wieścią jest także dość duża zmiana karencji w stosunku do poprzedniej drugiej edycji tej promocji.  Poprzednio mieliśmy datę mającą ósemkę na końcu, teraz karencję skrócono o rok i obecnie nie można mieć tutaj konta po... 1 stycznia 2019. Dalej długo, ale lepiej niż ostatnio.

Tutaj zgarniesz łatwo 500 zł w mBank i założysz KO na 2,20%

Nowa III edycja tej promocji też będzie długa choć nie aż tak jak poprzednio, gdy trwała aż 5 miesięcy. Tym razem powyższy link będzie aktywny przez ponad 4 miesiące do 29 czerwca 2022. Też długo, ale to nudny bank i po zgarnięciu premii i wykorzystaniu KO nie ma tu czego szukać.

Co zatem trzeba zrobić by zdobyć premię?

1) Bardzo łatwe do zgarnięcia 200 zł za aktywność

W mBanku nie ma premii na start, ale trzeba przyznać, że za to warunki jakie trzeba spełnić trudno nazwać wymagającymi. Premię podzielono na 3 etapy:

a. 100 zł w pierwszym miesiącu

mBank jako jedyny znany mi bank w każdej promocji do znudzenia premiuje dziwny warunek przelewu, który trzeba wykonać w ciągu 7 dni kalendarzowych od momentu założenia konta. Jak dla mnie warunek żaden, ale warto o tym pamiętać by zgarnąć nagrodę. 

 • wpływ na konto w wysokości 1000 zł (w terminie 7 dni!)
 • 8 transakcji kartą/telefonem/Blikiem w pierwszym pełnym miesiącu

Pierwsza premia jest więc dość dziwna terminowo. Przelew z innego banku ma być do tygodnia od otwarcia konta, a płatności kartą można wykonać albo w pierwszym niepełnym miesiącu, lub drugim pełnym.

b. Po 50 zł w drugim i trzecim miesiącu

W kolejnych miesiącach jest już wszystko ustabilizowane, warunki są identyczne jak dla pierwszej premii

 • wpływ na konto w wysokości 1000 zł
 • 8 transakcji kartą/telefonem/Blikiem w pierwszym pełnym miesiącu

Nie trzeba więc już z niczym uważać, a warunki można spełnić dosłownie w ciągu kilku minut przy kasie samoobsługowej w dowolnym markecie, który posiada taką kasę. Warunki zatem są praktycznie żadne, a premia przyda się na pewno każdemu.

2) 50 zł za selfie lub e-dowód

Kto chce podkręcić zysk o dodatkowe 50 zł, może założyć konto przez selfie lub przez e-dowód. Warto więc skorzystać z alternatywnego sposobu otwierania konta i zyskać pięć dych więcej, Dodatkowo bank wymaga jednej transakcji kartą, ale to już zawiera się w pierwszym warunku opisanym w punkcie 1a.


3) 2,20% na Koncie oszczędnościowym

Jeśli już mamy konto u pstrokatych, warto sobie otworzyć konto oszczędnościowe z lepszą stawką 2,20%. To promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 3 pełne miesiące. Innymi słowy kto otworzy tu konto w lutym, może liczyć na 2,20% dopiero od marca. Jest tu jednak ograniczenie do 10.000 zł, co jest typowe dla tego banku.


 4) 50 zł za konto eJunior

Ostatnia premia to modna ostatnio promocja na konto dla dzieci. Za otworzenie konta Junior można zgarnąć dodatkowo 50 zł. Warunkiem tutaj jest by konto eJunior założyć do końca pierwszego miesiąca następującego po tym w którym założymy sobie eKonto dla dorosłego.5) 200 zł do Biedronki

Dodatkowe warunki dla 200 zł do Biedronki można zobaczyć powyżej. Przelew na 1000 zł + 8 płatności kartą + przystąpienie do mOkazji. Dalej łatwo:)

Tutaj zgarniesz do 500 zł wraz z kontem na 2,2%

Podsumowując całkiem niezła promocja, bo warunki są banalnie łatwe. Niestety denerwująca jest karencja, która trwa tutaj zdecydowanie zbyt długo. I będzie się ona ciągle wydłużać biorąc pod uwagę jak dłuuuugo potrwa druga edycja eKonta z premią.

Regulamin promocji eKonto osobiste plus premia edycja III

11 komentarzy:

 1. Polcan.Karencja od 1 stycznia 2019 a nie 2018, co dla mnie i tak nie robi różnicy. I tak się nie łapie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty chyba wszystkie nowe wpisy czytasz jako pierwszy. Dzięki za zwrócenie uwagi;)
   Musiałem otworzyć przez pomyłkę poprzedni regulamin. A to by oznaczało, że ja się załapię, ale upewnię się jeszcze w banku. Kilka płatności na dowolną kwotę i przelewy to coś co lubię... W marcu mam do wykonania jeszcze 10 płatności w PKO dla premii, ale od kwietnia jak nie pojawi się nic ciekawszego wypadnie na mBank.
   Strasznie nie lubię pstrokatych, ale trochę grosza za łatwe warunki się przyda, a na nic lepszego w tym banku nie liczę.

   Usuń
  2. No i jeszcze masz 5 płatności w Getinie:). Czy za Tobą tworzy się długa kolejka do kasy samoobsługowej?

   Usuń
  3. No i jedna w Millennium razem 16 tak jak pisałem w artykule o Paribasie. Chodzę do sklepu w godzinach późnowieczornych, kiedy ludzi jest mniej i biorę poprawkę na ludzi. Jak jest mało wykonuję więcej płatności, jak dużo to mniej. Ale i tak w pierwszej dekadzie miesiąca bez problemu wszystkie płatności mam z głowy po czym płacę już stale T-mobilem dla fajnej premii i bez konieczności posiadania kasy.

   Usuń
 2. Getin KO 2% do 400.000,00.

  OdpowiedzUsuń
 3. O tej promocji można już zapomnieć;), gdyż jest od wczoraj nowa, gdzie przy praktycznie tych samych warunkach do spełnienia, można jeszcze zyskać bon do Biedronki o wartości 200 zł:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, dzięki za info. Linki już podmieniłem tak by wskazywały na ofertę z 500 zł. Dzięki.

   Usuń
 4. Wyczytałem na stronie getinu, że na środki ponad 400k też jest oprocentowanie PROMOCYJNE. Ta promocja to uwaga, uwaga: 0,05%. !!! To ile jest bez promocji ? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I trzeba posiadac platna karte 7zl/mies, bo raczej nie oplaca sie placic 300zl ta karta, kiedy inne karty daja okreslone zwroty. Kwotowy wymog "utrzymania" karty jest po prostu "slaby".

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie ma sprawy, trzeba się wspierać;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...