środa, 9 lutego 2022

4% na lokacie półrocznej w Nest bank z twardymi warunkami

Powoli zaczynają przypominać się stare czasy. 4,5% na lokacie w Ciechanowie stało się prawdziwym hitem. 4% jest zaś w chwalonym tutaj przez niektórych Nest i to nawet na pół roku. Dawno nie omawiałem tej lokaty i o dziwo nigdy też jej nie założyłem.

Przez fakt, że kiedyś byłem klientem FM banku który ewoluował w obecny Nest nigdy jakoś nie patrzyłem na ten bank poważnie. Istniał zresztą Idea bank, więc praktycznie wszystkie lokaty jakie zakładałem lądowały u niebieskich.


Obecnie jednak mam tylko kilka procent własnych oszczędności w bankach, więc wszelakie wabiki odgrywają znacznie większą rolę aniżeli kiedyś. A lokata Nest witaj jest właśnie takim wabikiem dedykowanym dla osób, które najpierw założą tutaj konto dzięki czemu nabierają prawa do lokaty na 4% którą można założyć w ciągu 30 dni od otwarcia konta.

Tutaj założysz konto w Nest dla lokaty na 4%

Lokata Witaj ma zmienne parametry, ale to od nas zależy jakie sobie wybierzemy. Nie są jakoś szczególnie powalające, ale to jednorazowy wabik z którego warto skorzystać jeśli ktoś tego jeszcze nie zrobił. Jakie to parametry widzimy niżej.


Mamy więc dwie opcje do wyboru na kwartał lub na pół roku. Problem w tym, że opcja na 3 miesiące jest w zasadzie nieopłacalna, gdyż oferuje tylko 2%, a to zdecydowanie za mało by marnować status nowego klienta za takie ochłapy.

Zostaje więc lokata ciekawsza na 4% na pół roku, na której można zdeponować kwotę typową dla wabika czyli 10k. Jak wspomniałem wyżej mamy do niej prawo przez 30 dni od momentu założenia konta, ale każdy kto będzie chciał zapewne założy ją od razu.

Jest tutaj jednak jeden istotny szczegół, którego nie ma w żadnym innym banku. Aby mieć owe 4% musimy spełnić dodatkowy warunek przelania wynagrodzenia w wysokości minimum 1000 zł (lub 6000 zł jeśli posiadacie konto Biznes).

 


Od razu pojawia się tutaj pytanie czy można sobie samemu zrobić taki przelew? Według regulaminu załączonego na końcu artykułu niestety nie, musi to być przelew od pracodawcy, emerytury czy renty, stypendium lub świadczenia 500 plus. Nie muszą to jednak być przelewy przez cały okres trwania lokaty, wystarczy tylko jeden taki przelew. Musi on jednak wpłynąć w ciągu 60 dni od momentu założenia lokaty.


Nie wiem czy przejdzie przelew własny z innego banku. Banki różnie podchodzą do takich przelewów, więc pojawia się pytanie do czytelników, którzy zakładali taką lokatę czy Nest akceptuje taki przelew, jeśli nie i nie wpłynie nic od pracodawcy, wówczas oprocentowanie spadnie do... 0,01% czyli po prostu do zera:(

Tutaj założysz konto w Nest dla lokaty na 4%

Muszę przyznać, że ewakuacja środków z banków sprawia, że zupełnie inaczej patrzy się na promocje. Kiedyś kwota 10k była tak mała, że nie patrzyłem nawet na tę lokatę rozglądałem się raczej za tym gdzie są limity poły czy całego BFG. Dziś wabiki mają znaczenie, ale warunki są dość twarde, chociaż przeniesienie wynagrodzenia na jeden miesiąc to nie jest jakiś wielki problem, który sprowadza się do wypełnienia jednego formularza. 

A co z KO w tym banku? Na chwilę obecną nie wygląda to jakoś rewelacyjnie bo jedynie 1,25% na Nest Skarbonka, ale tylko do 10k oraz tyle samo na Nest Oszczędności za to do większej kwoty bo do 100k. To jednak raczej zbyt mało by skusić do pozostania po lokacie Witaj, chyba że po pół roku coś się tutaj zmieni w stosunku do konkurencji.

Regulamin promocji Nest lokata Witaj ze stawką na 4%

65 komentarzy:

 1. 10k? To w skali miesiąca 15 PLN różnicy w stosunku do np. KO w getinie. I jeszcze trzeba przelac pensję? Dziękuję nie wchodzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno mi jakoś zrozumieć negację przelewu wynagrodzenia, który jest w zasadzie jest jednym z najprostszym warunków do spełnienia. Gdyby bank żądał płątności na x złotych to byłoby to bez sensu, ale żaden bank nie płaci za wynagrodzenie, więc taki warunek jest jak najbardziej ok. Przenosiłem wynagrodzenie do banków które to premiowały: BGŻ, WBK, CA, Eurobanku i nie było z tym nigdy problemu, a nie ma dla mnie znaczenia do jakiego banku przeleje kasę pracodawca.
   Jeśli jest jakaś premia za to, nieważne jak wysoka, warto to zrobić bo i tak za to banki nie płacą, więc taki przelew od pracodawcy po prostu się marnuje.

   Usuń
 2. Hucznie zapowiedziałeś 4% żeby niemal na samym końcu dopowiedzieć że dla 10 tyś. Zmarnowałem 2 minuty swego życia ;)
  Może jeszcze to oferta limitowana ??? Niech se szukają Jeleni. Tu takowych raczej nie znajdą...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znajdą, znajdą... I nie jeleni, a ludzi, którzy chcą korzystnie oszczędzać. Przecież nie każdy dysponuje milionami:). Też zaczynałam kiedyś od mniejszych kwot i dzięki takim właśnie ofertom mi się "uzbierało". A tak w ogóle czuję w Twojej wypowiedzi pewien ton pogardy dla tych biedaków, którzy chcą zainwestować ledwo 10.000,00 zł. I niezbyt mi się to podoba.

   Usuń
  2. @23:08
   To nie kwestia posiadania okreslonej sumy decyduje, tylko "zdroworozsadkowosc". "Biedniejszy" myslacy powinien zapisac sie do promocji bankowej, gdzie za proste czynnosci dostanie 200-300zl a nie gonic za takimi lokatami, bo roznica dla 10 tys. jest znikoma w porownaniu do innych ofert na rynku.

   Usuń
  3. To już prędzej lepiej zarobić/zaoszczędzić na czymś bardziej sensownym niż gimnastykowanie się dla 15 zł w pseudo promocji bankowej.Na promocjach w Biedronce można więcej ugrać...

   Usuń
  4. Pewne rzeczy jakoś trudno zrozumieć...

   Usuń
  5. Anonimowy10 lutego 2022 09:38 - Jedno nie wyklucza drugiego. Promocje oferujące pieniądze za założenie konta z reguły nie wymagają wkładu w okolicy 10.000,00 złotych. I nadal mi się nie podoba nazywanie lokujących takie sumy na 4% procent jeleniami (jam kobieta, to pewnie łania:)) Przed laty też skorzystałam z podobnej propozycji Nest i jakoś się tego nie wstydzę. Wtedy to jeszcze dokładali całą torbę bardzo sympatycznych gadżetów.
   Anonimowy10 lutego 2022 13:19 - Powodzenia w wydawaniu 10.000,00 złotych w Biedronce:).

   Usuń
 3. To promowanie tej oferty to jest jakis zart jest? Taki primaaprilis? Juzem się rozpedzil:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten bank na chwile obecna nie ma nic specjalnego do zaoferowania, jedynie jest interesujacy dla posiadaczy starych KO, ktore juz niebawem dadza (patrzac na WIBOR-3M dzisiaj) ok. 3,2% lub 2,7% bez limitu.

  OdpowiedzUsuń
 5. ... a mnie zastanawia coś innego. Jak w tym kraju ma być dobrze - jak stanowisko na nowego członka RPP wygrywa w sejmie poseł pis - filolog, a przegrywa z nim doktor nauk ekonomicznych - tylko, że zaproponowany przez opozycję:

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Sejm-powolal-Wieslawa-Janczyka-do-Rady-Polityki-Pienieznej-8275054.html

  Czy to szambo pokroju "Polski nie-ład" ma nas zalać już do końca? Powiedzenie "Bierny, mierny, ale wierny" ma się coraz lepiej, ale pozostaje pytanie czy ktoś w końcu się obudzi? (w tym także kilku czytelników tego forum). I proszę nie zarzucać mi teraz "politykowania" na forum. Sprawa bowiem dotyczy obsadzania miernotami pokroju Łona, bardzo ważnych stanowisk w państwie, stricte ekonomicznych, dotyczących obecnie i w przyszłości naszych finansów! Ręce opadają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z twoją opinią.

   Usuń
  2. Ale Polska to taki kraj, nie trzeba wcale zaczynac od najwyzszych stanowisk, bo generalnie wazniejsze sa zawsze "uklady" a nie kompetencje. W innym ukladzie politycznym sa tylko "inni", wiec tej przypadlosci nie wiazalbym z obecnie rzadzacymi.

   Usuń
  3. Najlepszy był niewątpliwie Belka, utytułowany ekonomista z..(wiemy skąd). Wprowadził podatek nomen omen Belki, 19 % od zysków z lokat. I do dziś my oszczędzający bujamy się z tym podatkiem.

   Usuń
  4. Do Anonimowy 10 lutego 2022 10:11

   Nie wspomnę nawet kto obiecywał ten podatek znieść i nawet w obliczu zerowych stóp procentowych przez parę lat do teraz im się to nie udało ;) Propaganda w czystej postaci.

   Usuń
 6. Najlepszy będzie bank który da najwyższe oprocentowanie na lokatach i kontach oszczędnościowych. Najważniejsza jest przecież "kasa", a kto tym wszystkim kieruje jest drugorzędne. Aż się łezka w oku kręci na taki SKOK Wołomin. Bo chodzi o to żeby mieć więcej, więcej, więcej i dlatego jak i "diabeł" da dobry procent z BFG to czemu nie skorzystać. Prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz 100 % racji. Są na tym forum tacy, którzy jednego dnia wpłacali ochoczo pieniądze do Alioru, następnego dnia przerzucali je do Getin B.a jeszcze następnego, jeszcze bardziej ochoczo, do Ciechanowa. Ciekawe co zrobią za tydzień - dwa tygodnie ? Ale z pewnością zrobią to ochoczo.

   Usuń
  2. A co w tym złego, że są bardziej zaradni od was i bardziej mobilni?

   Usuń
  3. "Przeskakując" z banku do banku trzeba myśleć trochę perspektywicznie. Czasem warto jednak zatrzymać lokaty na trochę niższy procent, bo potem może się okazać, że we wszystkich możliwych ofertach jesteśmy zablokowani. Czyli - należy postępować jak w gry w szachy - co najmniej kilka ruchów do przodu:).

   Usuń
 7. A ja wspomnę kto ten podatek obiecał znieść. Premier PO - Tusk Donald !
  Tzw. podatek Belki (obecnego szefa NBP) został wprowadzony przez SLD w 2001 r. Jak zapowiadano - na trzy lata. W 2008 r. Donald Tusk obiecał, że będzie chciał w pierwszej połowie kadencji swego rządu uchylić podatek Belki w części opodatkowującej oszczędności. W końcu kadencji - mówił szef PO - rząd będzie chciał zlikwidować ten podatek w części dotyczącej transakcji giełdowych. Obietnice te nie zostały zrealizowane.
  A więc nie uprawiaj Tom propagandy w brudnej postaci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Anonimowy 10 lutego 2022 12:30

   To prawda, Tusk też obiecywał, ale chyba ważne kto zrobił to ostatnio. Sam czytałem w ulotkach programowych pis, że mają go znieść, ale jak na razie nikt się z tego nie wywiązał. Przy zerowych stopach - był do tego najlepszy pretekst, ale niestety nie udało się ;)

   https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pis-nie-wywiazal-sie-jeszcze-z-obietnicy-ws,109,0,2401133.html

   Usuń
  2. Ech, TomTom, niedawno coś obiecałeś...

   Usuń
  3. Ano właśnie, kodziarskie politykierstwo (miłość do Rostowskiego, Giertycha, a może i Niesiołowskiego) ma się tu w najlepsze, a ten blog to ani GW, ani "Trybuna Ludu"... Szkoda, że tak się dzieje.

   Usuń
  4. Tak, tak Marcinie już się zamykam, sorki. Musiałem tylko moje słowa poprzeć artykułami - żeby nie być gołosłowny.

   Usuń
  5. Taka mala dygresja z tym podatkiem "belki".
   Rozumiem po czesci rzadzacych, ze jezeli wszystko wlacznie z praca jest opodatkowane, to trudno zwalniac rentierow "zarabiajach" duze sumy z opodatkowania zyskow. Nie mniej jednak w normalnych krajach (np. UK), nie w PL, taki podatek jest brany jak u nas u zrodla, jednak, jak ktos mam male dochody, to moze zazadac doliczenia odsetek do swojego PIT i wtedy majac male dochody z pracy czy emerytury nie placi podatku lub placi go w niewielkiej wysokosci. U nas w dzikim kraju jest wlasnie taka nienormalnosc, ze uzasadnia sie potrzebe "belkowego", jak wyzej wspomnialem, ale nie ma mozliwosci odzyskania tego podatku przy niskich dochodach.

   Usuń
  6. do TomTom 10 lutego 2022 16:14 TomTom, zdecydowana większość - zdroworozsądkowych - Czytelników Bloga utożsamia się z Twoimi poglądami i spostrzeżeniami - in toto! Dobrze, że zabierasz tu głos. Ważny głos.

   Usuń
  7. Gesso mów za siebie a nie w imieniu ogółu i tak jak twoi ulubieńcy nie zaklinaj rzeczywistości. Ten niby "ważny głos" jest jednak tylko jednym głosem. Twój jest drugi. Przy urnach liczą się miliony głosów. Do admina - podobno poglądy mieliśmy zostawić dla siebie ale jak widać ciągle tych dwóch mundrali korci by nauczać innych.

   Usuń
  8. Do Gesso

   Cieszę się, że Ty też myślisz podobnie. Z jednej strony chciałbym czasem wstawić podobny powyższemu komentarz. Z drugiej jednak strony obiecywałem nie raz Marcinowi tego nie robić. Zdarza mi sie to obecnie bardzo rzadko - jak coś niesamowicie mnie zirytuje, a ma jednak tematyczne powiązanie z Polcana blogiem i bezpośrednie przełożenie na nasze finanse.

   Usuń
  9. Dobre:) "Zdecydowana większość"

   Usuń
  10. @Anonimowy13 lutego 2022 09:41
   Ty tez nie mow za innych! Ja akurat calkowicie zgadzam sie z tym co pisze TT. I taka mala dygresja. O jakim ty nauczaniu mowisz? O przedstawianiu suchych, i niestety przykrych dla ciebie faktow? Kazdy i tak sam wyciaga wnioski i przy urnach, tak jak to wyzej napisal Geso kieruje sie tylko i wylacznie swoim zdrowym rozsadkiem. Nawet jak niektorym go brak !

   Usuń
  11. Do Anonimowy 13 lutego 2022 09:41

   Widzę, że już tradycyjnie chcesz "ustawiać w szeregu wszystkich" czytających i próbujesz zdyskredytować osoby, które na szczęście myślą inaczej niż ty. I jeszcze "mają czelność" popierać moje komentarze ;) Mają do tego święte prawo - tak jak ty masz prawo do swoich poglądów, z którymi akurat ja i uwierz w to, że i wiele innych osób się nie zgadza.

   Usuń
  12. Tylko,że ty sam popierasz swoje komentarze pisząc jako anonimowy:))) Dziecinada.Ile ty masz lat?:)😂🤣

   Usuń
  13. Już kiedyś sam sobie dziękował za dobre rady ale wtedy przynajmniej zmienił płeć. Daj mu spokój. Przypadek niereformowalny.

   Usuń
  14. @17.07 dokładnie tak. Te suche "Fakty":) to przecież ta znana retoryka i jeszcze linki do artykułów, gdzie niby sama prawda. Czy bez tego ględzenia tak trudno wytrzymać?

   Usuń
  15. @19:31 Pamiętam,wtedy się wcielił w starszą panią:)

   Usuń
  16. do Anonimowy 13 lutego 2022 13:59 To miłe, że aspirujesz do zacnego grona :) Aspiracje są potrzebne w życiu.

   Usuń
  17. No widzisz Gesso jak się dałeś nabrać,nawet nie zajarzyłeś że to "zacne grono" to jedna i ta sama osoba:)

   Usuń
  18. I to już ostatni komentarz w tym niepotrzebnym wątku.

   Usuń
  19. Polcan napisał:

   "I to już ostatni komentarz w tym niepotrzebnym wątku."

   Po Twojej cenzurze Marcinie mój też ostatni na Twoim blogu. Pewnie ku uciesze Twojej, a na pewno wielu "moim sympatykom", którzy koniecznie chcieli zamknąć mi usta. Udało wam się pisiorki ;)
   Jeszcze chciałbym tylko pozdrowić Gesso, Arka i MM, którzy również zostali zakrzyczeni przez to stadko. 3majcie się!

   Usuń
  20. Zaraz się rozpłacze :) ,Idz na gazwyb, tam cie beda po rekach całowac. Proszę cie, nie wracaj tutaj!

   Usuń
  21. Już to kiedyś obiecywał a i tak wrócił.Teraz pewnie będzie tak samo ale będzie pisał tylko jako anonimowy.I tak go znowu rozszyfrujemy:)

   Usuń
  22. Naczelny krytyk TT ponownie o moim ulubieńcu: Ma chłop zacięcie i jest dociekliwy. Jak pisze o doświadczeniach z boksowaniem z bankami spełnia swoje zadanie. Nie wiedzieć czemu nie może oddzielić bankowych wisienek do rynsztoka politycznej pyskówki. Jest tego wokól tyle, że przenoszenie tej wojny polsko-polskiej na blog finansowy jest niemile widziane. Ale jak widać cieżko mu się powstrzymać.

   Usuń
  23. TOm tom o 9.55. W uzupełnieniu mojego maila sprzed paru chwil (nie wiem czy się ukaże). Jednak doczytałem to co o 9.55 spłodzono i wyliczam, że "wartość dodana" (korzyść z komentarzy bankowych TT minus straty z pyskówek politycznych) jednak poniżej zera. Nie przyklejaj panie TT adwersarzom łatek politycznych stygmatyzując ich jako "pisiorki" tudzież inny ciemnogród czy stadko (baranów?). Nie znasz moich poglądów i sympatii i ich nie poznasz bo ten blog to nie miejsce na "coming-out" to raz a dwa nie mam ochoty na prywatne dysputy z tobą.

   Usuń
  24. Nie będę płakała po Tomie. Przeciwnie, ucieszę się, że go tu nie będzie !

   Usuń
 8. Komisja Europejska podwyższyła w czwartek prognozę wzrostu PKB Polski w 2022 r. z 5,2 proc. na 5,5 proc. Jednocześnie prognozuje, że w 2023 r. polski PKB wzrośnie o 4,2 proc.

  OdpowiedzUsuń
 9. Do Polcana.
  Zdradź nam,gdzie trzymasz swoje oszczędności,skoro w bankach masz tylko kilka procent.Jestem ciekawy.Podpowiedz nam inne sposoby lokowania oszczędności.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety to nie są lokowane oszczędności lecz inwestowane, czyli wiąże się to z ryzykiem, a to już wykracza poza ramy bloga. Trochę ostatnio przesadziłem bo mogłem się spłukać do zera, ale powiedziałem sobie dość, lepsze zyski nie zastąpią spokoju ducha jaki dają banki.

   Usuń
  2. I masz rację, Polcan ! Szacunek.

   Usuń
  3. Do Polcana
   Akcje i(lub)kontrakty terminowe na WIG20?A może Forex?Jak nie chcesz lub uważasz,że nie powinieneś mówić,to nie odpowiadaj.:)

   Usuń
  4. A może kontrakty na indeksy amerykańskich akcji:S&P500 lub Nasdaq?A może kontrakty na DAX? :)))

   Usuń
  5. To jest zbyt obarczone ryzykiem, zbyt abstrakcyjne i podatne na zmiany.

   Usuń
  6. To chyba wiem.To może być Bitcoin.Cokolwiek to jest,życzę Ci szczęścia.:))) Ale uważaj,to się może źle skończyć.

   Usuń
  7. Bitcoin to jakaś plaga ostatnio. Praktycznie każdy mój siostrzeniec w to wszedł i nakłania wujka by zrobił to samo. Już liczą ile im zostało czasu by zarobić pierwszy milion i prawie cała zarobiona kasę dają na Bitcoiny ostatnio w jakieś południowokoreańskie firmy. Są głusi na moje przestrogi i tak dalej robią swoje.
   Cóż niekiedy trzeba się sparzyć by być bardziej ostrożnym. Ja sparzyłem się już wielokrotnie, choć zwykle to państwo stawało mi na drodze swoimi nowymi ustawami ale i sam byłem bardziej naiwny i zbyt ufny inwestując w firmy

   Usuń
  8. Bitcoiny to jest jednak nowoczesna sprawa, starsi ludzie będą się w tym gubić. Nie ogarniasz istagrama i programowania w jednym to trudno zrozumieć ta filozofię i generalne trendy. Znak cyfrowej rewolucji, jak już ktoś tak to nazwał…

   Usuń
 10. Kiedyś mój kolega inwestował w akcje,akcje spółek nisko wycenianych,akcje ze sporym potencjałem wzrostowym.Te akcje były jednak nisko wyceniane nie bez powodu,ale uznał,że spółki pokonają trudności i zostanie krezusem.Stało się inaczej.Z zainwestowanego kapitału zostało mu 10%.Stwierdził,że chcąc odrobić straty musi zagrać va banque.Przerzucił się z akcji na kontrakty terminowe.Dzisiaj jest...golasem.Uważaj!!!Kiepskie oprocentowanie depozytów powoduje,że wiele osób szuka innych,ryzykownych sposobów inwestowania,ale statystycznie rzecz biorąc,tylko niewielu przeżyje.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętam moją przygodę z GPW w latach 2008-2015. mimo dywersyfikacji portfela spółek, czytaniu analiz itp ostatecznie prawie 80k w plecy i całkowite wyleczenie się z tego typu inwestycji. Teraz patrząc w przeszłość pluję sobie w brodę, że tej kasy po prostu nie wrzucałem na lokaty czy konta oszczędnościowe. Zamiast pakować w coraz to nowe akcje to trzeba było pakować w coraz to inne bezpieczne sposoby lokowania pieniędzy. I do tego magia procentu składanego. Człowiek był młody i głupi :)

   Usuń
  2. Szkoda, że nie trafiłeś wtedy tutaj. Na początku były oferty z KO na 10%, więc giełda była właściwie niepotrzebna;)

   Usuń
  3. No i teraz tak samo... Oprocentowanie na depozytach będzie rosło więc chyba maleje sens rozpoczynania wygibasów giełdowych w odniesieniu do tego co było rok, dwa lata temu...

   Usuń
  4. Akcje na GPW wroca do lask, ale to dopiero najwczesniej w 2023. Na razie mamy okres podwyzek bankow centralnych na swiecie, co bedzie dzialalo negatywnie na akcje i zloto.
   Ten rok jest dla KO, lokat, skarbowych obligacji hurtowych notowanych na GPW i obligacji korporacyjnych stabilnych, duzych firm typu Pekao, PZU, itp.

   Usuń
  5. Ja "zainwestowałem" w zakłady u dwóch bukmacherów w grudniu ze R.Lewandowski zostanie sportowcem roku w plebiscycie przeglądu sportowego. "Lokata" na 40k zł wygrana 52,5k zł zysk 12,5k zł. Zysk fajny ale nerwy były a jakby nie wygrał? A jakby buk się przyczepił i nie wypłacił? (musiałem drugi raz wysyłać dowód osobisty z moją twarzą) Mam wrażenie ze każdy mężczyzna w swoim życiu przynajmniej raz w cos ryzykownego zainwestuje.

   Usuń
 11. 15.34. Fantazjujesz? Bajkopisarz na forum? Kurs na to zdarzenie był około 1.2 nie było nawet 1.3 Jak zainwestowałes 40 tys to przy kursie 1.3 na Lewego ledwo wyszedłbyś na swoje. Uwzgledniajac podatek od zakładu 12% i podatek od wygranej 10% wypłata na rękę wyniosłaby 41184. By wygrać na czysto 52.5 kurs musiałby być ok. 1.66 a takiego nie było. Skan kuponu wrzuć a raczej obudź się i nie śnij o wygranej. Raczej chciałeś zagrać ale zabrakło odwagi, a że nie wiesz jak się ustala wygraną to wtopa na forum spektakularna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurs w listopadzie był na sts po 2.0 ja grałem po 1.7-1.4 - https://najlepsibukmacherzy.pl/blog/sportowiec-roku-2021-plebiscyt-przeglad-sportowy-glosowanie-obstawianie-transmisja/ Podaj e-mail wyśle dzisiaj po pracy skany dowodów wygranej.

   Usuń
  2. Dodam jeszcze że podatek 10% można ominąć nie grasz całej kwoty tylko dzielisz po 500zł lub 1000zł aby nie przekroczyło 2280zł.

   Usuń
  3. Długo ci zeszło by znaleźć artykuł w sieci:) ad rem.. może się w końcu zdecyduj? Grałeś w grudniu czy w listopadzie? I jak podzieliłeś 52.5 tys na dwóch buków że ci wyszła wyplata poniżej 2280? Myślę, że lepiej skończyć ten wątek poboczny bo im dalej w las..

   Usuń
  4. Nie wchodzę codziennie na ten blog. Udowodniłem że były kursy po 2.0. Nigdy nie grałeś u buka? To nie wiesz ze mniejsze kwoty sie dzieli zeby uniknac podatku? Wysyłam screeny wygranej: https://www.szybkiplik.pl/ZhrCnVFaMV https://www.szybkiplik.pl/dUrg2qrq6A https://www.szybkiplik.pl/mabduHp3uy https://www.szybkiplik.pl/mmggSKzyNu Oczekuje teraz przeprosin mnie :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...