środa, 2 lutego 2022

360 zł do zgarnięcia za konto 360 stopni w Millennium z krótszą karencją

Millennium zaczęło ostatnio pozytywne zmiany. Na KO mieliśmy jak się okazuje podwójną podwyżkę bo z jednej strony stawka została podniesiona z 1,20% do 1,50% a z drugiej limit kwotowy podwojono i obecnie można pakować nawet do 100k. Wreszcie. 

Zmieniło się także to co u Portugalczyków wydawało się niemożliwe. Skrócono karencję i to znacznie bo aż o rok w stosunku do poprzedniej edycji konta 360 stopni. W dalszym ciągu zaś w bardzo łatwy sposób do zgarnięcia jest 360 zł, a to dość dużo jak na bordowych, długo bowiem premia wynosiła przecież tylko 200 zł.


Kto może z tego skorzystać? Do niedawna mieliśmy tutaj dożywocie i jak ktoś już skorzystał z premii za otwarcie konta miał pozamiatane. Od mniej więcej roku to się wreszcie zaczęło zmieniać i w stosunku do poprzedniej edycji która trwała od listopada karencję skrócono o rok. Dziś mogą tu wracać osoby, które nie miały konta po 1 stycznia 2019 dalej długo, ale z każdą edycją coraz lepiej.

Tutaj zgarniesz 360 zł za konto w Millennium

W drugiej edycji konta skrócono też czas jej trwania. Poprzednio trwała ona strasznie długo, teraz tylko do końca przyszłego miesiąca czyli do 31 marca 2022. Powyższy link promocyjny zapewne odnowi się automatycznie od kwietnia, tak jak to stało się w artykule z listopada.


 

Jakie warunki mamy do zgarnięcia premii? Premia jest trudna do pokrojenia tworzy bowiem koło, więc bank po prostu przeciął je na dwie połówki serwując chętnym po 180 zł w dwóch turach. Za to warunki są banalne, ale to w Millennium jest tradycją, nie pamiętam bowiem by jakakolwiek promocja miała jakieś wygórowane warunki

1) 180 zł za jedną płatność kartą

Zaczyna się banalnie aż do przesady. Za niemała kasę bo 180 zł bank wymaga abyśmy:

 • aktywowali apkę Millennium
 • wykonali jedną płatność kartą na dowolną kwotę

o wyrażeniu zgód nie piszę, bo to oczywistość, że dla premii zgody są wymagane. Choć warunek spełnimy w minutę, to czasu mamy aż nadto, bank daje nam termin do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto.


2) 180 zł za typową aktywność w Millennium

Potem jest już wieloletnia tradycja. Konto mam tutaj od ponad 10 lat, a warunki są tutaj ciągle takie same i ciągle banalne:

 • wpływ na konto na 1000 zł
 • jedna płatność kartą lub blikiem

powyższe jakże łatwe czynności należy wykonać przez 3 kolejne miesiące. Nagroda podobnie jak w opisanym wczoraj promocji w Santander jest łączna za kwartał.

Tutaj zgarniesz 360 zł za konto w Millennium

Podsumowując nareszcie mamy pozytywne zmiany w banku, który niczym ING tkwił w okowach jednostajności. Zachowano tutaj to co najlepsze czyli banalne warunki dla zgarnięcia premii, a z drugiej wreszcie podniesiono premię i zaczęto skracać karencję, chociaż w tym ostatnim przypadku jeszcze dużo można zmienić na lepsze.

Regulamin II edycji promocji Aż 360 zł z kontem 360 stopni

16 komentarzy:

 1. Uważam podobnie. Warto skorzystać z takiej promocji otwarcia konta w Millennium - jeśli to tylko możliwe. Zaś ci, którzy nie mogą tego zrobić (bo nie są "nowi"), wydaje się, że obecnie Alior ma korzystną ofertę za założenie konta - 300 złotych (chyba że tam również mamy lub mieliśmy konto).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Gesso

   "...wydaje się, że obecnie Alior ma korzystną ofertę za założenie konta - 300 złotych"

   Zgadza się, sam biorę udział jeszcze w poprzedniej edycji - gdzie było "tylko" 200zł (4*50) do zdobycia i to naprawdę w banalny sposób (1 płatność kartą i logowanie do apki). Wydaję jednak kartą Aliora 300zł - żeby nie płacić im 5zł ;)

   Usuń
  2. Mała rzecz a cieszy !

   Usuń
  3. Wiadomo, ze jak sie da, to trzeba korzystac. Niestety w wiekszosci bankow poza Paribasem karencje grubo przekraczaja 12-m, stad nie tak czesto skorzystamy.
   Poza tym, gdzies trzeba miec "glowny" rachunek i to tez wyklucza nas z promocji. U mnie podstawowy jest Alior ze starym kontem KWJ, darmowa karta, bankomatami, sorbnetem i expresselixirem.

   Usuń
 2. TOP BANKÓW 2021

  Bank najlepszy pod względem oferty
  (prowizje, warunki bezpłatności, promocje, wybór produktów etc.)

  1. Bank Millennium — 50
  2. Santander Bank Polska — 39
  3. Alior Bank — 32
  4. Getin Noble Bank — 22
  5. ING Bank Śląski — 19
  5. Nest Bank — 19
  6. Aion Bank — 11
  7. mBank — 10
  8. BNP Paribas Bank Polska — 9
  8. Citi Handlowy — 9
  9. Santander Consumer Bank — 5
  10. PKO Bank Polski i Inteligo — 4
  11. Bank Pekao — 2
  11. Toyota Bank — 2
  12. Credit Agricole Bank Polska — 1
  12. Bank Ochrony Środowiska — 1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kogoś to obchodzi? Przecież każdy ma własne doświadczenia z bankami i poda inny od powyższego. Mój różniłby się bardzo znacznie.

   Usuń
  2. Warunki "lepszosci" sa jeszcze trudniejsz do okreslenia, zalezy czesto czy korzystamy z biezacej oferty czy tej wycofanej, ktora jest czesto lepsza.
   Dla mie Milennium znajduje sie w dole zestawienia, bo tam, poza jednorazowym "skasowaniem" 200zl nie mam nic ciekawego.

   Usuń
 3. Bank najgorszy pod względem obsługi
  (popełniane błędy, konieczność składania reklamacji i sposób ich rozpatrywania, poziom wiedzy pracowników, dostępność i przejrzystość dokumentów, stabilność działania systemów informatycznych etc.)

  1. Bank Pekao — 45
  2. BNP Paribas Bank Polska — 28
  3. PKO Bank Polski i Inteligo — 18
  3. Credit Agricole Bank Polska — 18
  4. Bank Pocztowy — 16
  5. mBank — 12
  6. Citi Handlowy — 9
  7. Aion Bank — 8
  8. Santander Consumer Bank — 7
  8. Getin Noble Bank — 7
  8. Toyota Bank — 7
  9. Santander Bank Polska — 5
  9. Nest Bank — 5
  10. Bank Millennium — 4
  11. Bank Ochrony Środowiska — 3
  11. Plus Bank — 3
  12. ING Bank Śląski — 2
  12. Alior Bank — 2
  12. Volkswagen Bank Polska — 2

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wie skad taki ranking, ale to zawsze tez sprawa odczuc indywidualnych. Z moich doswiadczen, to Paribas powinien byc na I miejscu, bo tam, jak cos nie zadziala, to juz koniec, ani przez net nie wyjasnia, ani na infolinii, ani w oddziale.

   Usuń
  2. Czy ta klasyfikacja jest od najgorszego do najlepszego?A co oznaczają punkty przy bankach?

   Usuń
  3. Nie musisz odpowiadać na pierwsze pytanie,już poznałem odpowiedź.Wyżej jest klasyfikacja od najlepszego.Nie zauważyłem wcześniej.:)

   Usuń
  4. Lubię ING za to,że mogę pozamykać rachunki(ROR,konto oszczędnościowe)przez bankowość internetową.Z tego co wiem,to rzadkość.A tak powinno być w każdym banku.:)

   Usuń
  5. Z tym zamykaniem rachunkow przez net nie jest az tak zle, mozna w PKOBP,Aliorze,Getinie, czasami przez mail wewnetrzny, czasami przez specjalne wnioski. Nie da sie zamknac w Santander, Millennium,Pekao,CA.
   Wlsciwie to przydalby sie kiedys tekst od @Polcana o zamykaniu kont w poszczegolnych bankach, ale to wymagaloby duzo pracy detektywistycznej, bo w wielu bankach nie jest nic opisane o zamykaniu zdalnym a jednak sie da.

   Usuń
  6. Słaby wywiad. Da się zamknąć konta przez bankowość elektroniczną.

   Usuń
  7. Anonimowy2 lutego 2022 20:50
   Millennium można bez problemu zamknąć online.

   Usuń
 4. W Millennium jak najbardziej się da. Robiłam to wielokrotnie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...