sobota, 19 lutego 2022

Kod obfitości czyli 500 zł do zgarnięcia w nowej promocji Paribas

Z nową jeszcze wyższą promocją ruszył dobrze nam znany Paribas. Obok ciekawej promocji z 400 zł oraz konkursem mamy teraz możliwość zgarnięcia 500 zł do popularnej Biedronki. Trzeba się jednak spieszyć, bo pula jest tym razem mniejsza niż zwykle, więc promocja skończy się zapewne przed czasem.


Kto może skorzystać z tej okazji? Tu wszystko jest po staremu, możecie wracać jeśli mieliście tutaj 12 miesięcy przerwy w posiadaniu konta. Jedna z najkrótszych karencji w bankach trwa tutaj w najlepsze.

Tutaj zgarniesz 500 zł do Biedronki w nowej promocji Paribasa

Promocja ma potrwać w teorii do 10 marca, ale pula promocyjnych kont z obfitą premią jest mniejsza niż zwykle. Jest ona o 1000 sztuk mniejsza niż w praktycznie każdej promocji, ale nic dziwnego, pięć stówek raczej rzadko się tutaj pojawia.

Co trzeba zrobić by zdobyć 500 zł? 


1) 100 zł za trzy płatności w marcu

Na początek w przyszłym miesiącu mamy do spełnienia dwa warunki

 • nadać PIN do karty - do 24.03
 • wykonać 3 transakcje BLIK

zwykle przy omawianiu warunków pomijam fakt nadania PINu bo to oczywista oczywistość. Tym razem zrobiłem jednak wyjątek, bo nadanie PINu musimy wykonać najpóźniej do 24 marca. Drugi warunek to banał, zapłacimy przecież blikiem nawet w kasie samoobsługowej, a 3 płatności zajmują mi zwykle około 2 minut.


2) 200 zł za dwa banalne warunki w kwietniu

Kasę za warunki z poprzedniego punktu dostaniemy w kwietniu. W tym samym miesiącu czekają nas kolejne łatwe warunki. Tym razem będą to:

 • 5 płatności kartą na dowolną kwotę
 • przelew do banku na kwotę minimum 700 zł

Kurcze za takie banalne czynności czeka nas aż 200 zł premii. To oznacza, że za jedną płatność kartą dostajemy... 40 zł. Wystarczy kupić np, jabłko za które płaciłem ostatnio 0,25 zł robiąc zakupy na sztuki dla premii w innym banku. Ile by to było tutaj zysku, który przyjdzie rzecz jasna w maju?;)


3) 200 zł za warunki w maju

W ostatnim miesiącu czekają nas podobne banalne czynności w postaci kombinacji poprzednich dwóch punktów. W maju trzeba:

 • zapłacić 3x BLIKIEM
 • zapłacić 5x kartą
 • przelać sobie do Paribasa 700 zł

aż szkoda, że moja karencja dopiero dobiega końca, bo złożyłbym wniosek jako jeden z pierwszych. Polubiłem płatności ilościowe i w samym marcu wykonałem ich 16 w trzech bankach. To tyle ile Paribas wymaga dla premii w wysokości 500 zł. Nieźle.

Tutaj zgarniesz 500 zł do Biedronki w nowej promocji Paribasa

Uprzedzając pytania przypominam, że wybieramy kartę o nazwie Otwarta na Dzisiaj, bo to jedyna darmowa opcja. Jest za free po wykonaniu 3 płatności w miesiącu. Po zgarnięciu premii w czerwcu zamykamy konto i czekamy dalej:)Regulamin promocji Korzystna premia w Paribas

2 komentarze:

 1. Ale mam pytanie. Czy te 500 zł to pieniądze do wydanie w Biedronce i tylko w Biedronce czy też pieniądze , które znajdą się na moim koncie bankowym ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak podałem w tytule artykułu są to środki w postaci kodu do Biedronki, stąd nazwa kod obfitości, bo premia jest duza.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...