czwartek, 10 lutego 2022

Teraz 450 zł w promocji Santandera + lokata na 2,5% i bonusy

 Banki nas ostatnio rozpieszczają. Już nie 300 zł oraz 50 zł na start wraz z lokatą na 2,50% i licznymi bonusami. Od dziś dodatkowo do zdobycia jest 100 zł do Biedronki. A wszystkie te premie można zgarnąć za jednym zamachem.


O tym jak zdobyć 300 zł (wydanie 10 zł + przelew) oraz 50 zł za skorzystanie z polecenia pisałem przed tygodniem, więc kto przegapił może zajrzeć tutaj. Tutaj jak zwykle skupimy się na tym co nowego pojawiło w jednej z najlepszych promocji tego roku.

Tutaj zgarniesz nawet 450 zł za otwarcie konta w Santander

Wszystkie terminy pozostają bez zmian, więc powyższy link będzie aktywny do 28 lutego 2022. Nie ma też znaczenia z którego artykułu skorzystacie, linki automatycznie się aktualizują więc nawet w artykule sprzed tygodnia będzie oferta wraz z Biedronką.


Co trzeba zrobić by zgarnąć dodatkową stówkę do Biedronki?

1) 100 zł do Biedry za odłożenie 50 zł na swój cel

Warunek jest właściwie kopią tego co było w styczniu, ale to nic dziwnego, wszak to druga edycja tej promocji, więc wszystkie terminy przesunęły się o miesiąc. Do 31 marca 2022 należy:

 • dodać cel 'Końcówki transakcji' 
 • uzbierać na ten cel 50 zł

według regulaminu można zrobić to zarówno przez apkę jak z kompa, jak kto woli. Na uzbieranie 50 zł mamy czas aż do 31 lipca 2022. Z czego wynika prosty wniosek, że premię czyli elektroniczną kartę podarunkową dostaniemy w lipcu.

Na czym polega ów tajemniczy cel 'Końcówki transakcji'? Definiuje go regulamin dostępny jak zwykle pod koniec niniejszego artykułu. To nic innego jak znane nam dobrze z CA czy mBanku zaokrąglanie kwot przy zakupach, gdzie wybieraliśmy zaokrąglanie do 1, 2 lub 5 zł.

Innymi słowy kupujemy produkt za 1,10 zł. Bank zaokrągla to do 2 zł i w efekcie płacimy za towar 1,10 zł zaś 0,90 zł trafia na nasze konto na którym mamy uzbierać 50 zł. Gdyby dostępne było tylko zaokrąglanie do 1 zł, musielibyśmy dużo zakupów zrobić, by zgarnąć dodatkową premię.

Na szczęście bank daje możliwość szybszego załatwienia sprawy. Można bowiem ustawić mnożnik 5 lub 10-krotnie. Należy jednak pamiętać, że będzie się to dziać przy każdych zakupach, więc mnożnik 5krotny wydaje się ok. Po kilku miesiącach bez problemu uzbieramy pięć dych.

Tutaj zgarniesz nawet 450 zł za otwarcie konta w Santander

Sami zresztą możemy to kontrolować i po uzbieraniu wymaganych 50 zł po prostu wyłączyć tę opcję jeśli komuś się to znudzi. Ważne że nic nie stracimy, a zyskamy dodatkowe 100 zł do Biedry. Ot promocja podrasowująca i tak fajny już zysk na start.

 


2) 250 zł za łatwe 3 warunki

W marcu za wyrażenie zgód dostajemy już 50 zł czyli właściwie za darmo. Właściwe warunki do spełnienia czekają nas w trzech kolejnych miesiącach, a więc w marcu, kwietniu oraz maju. Musimy wtedy:

 • raz zalogować się do apki Santandera
 • zrobić przelew do Santandera z innego banku
 • wydać kartą zaledwie... 10 zł

Koniec. Za te trzy bardzo banalne czynności wykonane w trzech kolejnych miesiącach zgarniamy do końca czerwca 250 zł czyli całkiem przyjemną premię.

 3) 50 zł za skorzystanie z polecenia i wydanie 300 zł

Powyższe zyski można podkręcić, jeśli podczas składaniu wniosku na ostatnim etapie poda się kod polecający. Jeśli chciałbyś zdobyć taki kod pisz śmiało na marsz1@gmail.com, a udostępnię ci taki kod. Jedynym warunkiem jest wydanie 300 zł w pierwszym pełnym miesiącu od założenia konta. 

 

4) i wiele więcej

A to nie wszystko. Dla przypomnienia mamy tutaj lokatę na 2,50% na 4 miesiące i to nie tylko dla nowych ale także i stałych klientów, są zwroty za płatności za rachunki za gaz, prąd, internet, telewizję czy telefon i to od wielu lat!. Są zwroty za płatności na booking.com i wiele więcej.

Tutaj zgarniesz nawet 450 zł za otwarcie konta w Santander

Santander to jeden z moich głównych banków i to nie tylko od czasu gdy nazywał się tak jak dziś:)

Regulamin promocji 100 zł do Biedronki w Santander

Regulamin promocji Konto z premią 300 zł

Regulamin programu poleceń z 50 zł na start

7 komentarzy:

 1. Dobra promocja ale tylko dla nowych klientów ;) Szkoda, że nie ma nic dla aktualnych

  OdpowiedzUsuń
 2. Nest bank lokaty na 3 procent

  OdpowiedzUsuń
 3. > Właściwe warunki do spełnienia czekają nas w dwóch kolejnych miesiącach, a więc w kwietniu oraz maju.

  A guzik, bo w marcu też to trzeba spełnić. Do poprawki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za zawrócenie uwagi. Jak tylko będę miał możliwość naniosę poprawki.

   Usuń
  2. Korekty naniesione, jeszcze raz dzięki.

   Usuń
 4. Czy Santander przedstawia jakąś ciekawą propozycję na utrzymanie klienta, gdy ten chce zrezygnować z konta osobistego?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...