wtorek, 22 lutego 2022

Podwyżka w Getin od dziś 2% na KO i 3% dla nowych + 50 zł na start za 3 przelewy

No nareszcie. Pierwszy raz udało mi się idealnie wstrzelić z promocjami, gdyż dziś stawkę u melonika zmieniono mi na 0,01% więc środki tak jak zapowiadałem powędrowały do Getin. A tutaj miła niespodzianka, stawką powędrowała w górę i mamy obecnie już 2%.


Miły to powrót, gdyż jak zerowałem tutaj konto we wrześniu, kończąca się wówczas promocyjna stawka wynosiła zaledwie 0,5%. To mój najdłuższy rozbrat z zielonymi, ale wiedziałem że wrócę, bo dla mnie to bank stający tuż za pudłem.

Tutaj założysz konto oszczędnościowe w Getin ze stawkami 2% oraz 3%

Na dziś saldo dla nowych środków badane jest w dniu 16 lutego 2022. W dalszym ciągu stawka 2% obejmuje środki do 400.000 zł czyli jak za najlepszych czasów i obowiązuje przez 3 miesiące. Innymi słowy do maja mam spokój, a konto w Aion idzie dzięki temu do definitywnego zamknięcia.

Nowa edycja nosi numer 2 i kolejne numery będą się pokrywać z liczbą miesięcy. W marcu zapewne rozpocznie się trzecia edycja, bowiem nowa stawka będzie obowiązywać przynajmniej do 24 marca 2022. Krótkie się zrobiły nowe edycje ostatnio.


Do 3% na KO + 50 zł na start dla nowych

Nowi jak zwykle mają lepiej przy czym nowy to dla zielonych osoba, która nie posiadała konta w Getin po 1 września 2019. Innymi słowy karencja dla wracających wynosi nieco ponad 2,5 roku. Dość standardowo jak na banki.

Jak zwykle promocja o nazwie Bonus za aktywność ma swoje terminy, odrębne od zwykłego KO opisanego wyżej i zawsze trwa ona kwartał. Obecna edycja potrwa jeszcze tylko kilka dni do 28 lutego 2022. Wniosek z tego, że warto poczekać do marca, być może coś się tutaj zmieni?

Nic się tutaj za to nie zmienia w warunkach, które pozostają banalne, Bank wymaga bowiem tylko jednej jedynej rzeczy: przelewu co miesiąc na 2000 zł. Od stałych klientów zieloni nie wymagają żadnego przelewu, a szkoda bo fajnie mieć dodatkową korzyść za tak banalną czynność.

Tutaj założysz konto oszczędnościowe w Getin ze stawkami 2% oraz 3%

W zamian za przelew nowi przez 12 miesięcy mogą liczyć na podwyższenie stawki do 3% dla kwoty do 10.000 zł. Na pewno warto z tego skorzystać, bo warunek żaden, a korzyść bardzo przyjemna. 

50 zł na start za 3 przelewy

Cały czas w Getin jest aktywny program poleceń. Jeśli chciałbyś dodatkowo zgarnąć na start 50 zł a nie masz kodu polecającego możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com a udostępnię Ci taki kod. Warunkiem przystąpienia jest bardzo krótka karencja bo tylko brak konta po... 31 maja 2021.


Jakie warunki trzeba spełnić dla dodatkowej kasy? Niezwykle proste:  wystarczy przelać sobie z innego banku 2000 zł przez 3 kolejne miesiące.To wszystko. Żadnych płatności kartą, na określoną kwotę czy ileś tam płatności. Wystarczy przez przelaniem nowych środków na fajne KO przelewu dokonać najpierw na ror, a potem dopiero na KO przelewem wewnętrznym. Koniec

Podsumowując zmienił nam się dzięki temu układ sił. Teraz to Getin pozostaje liderem, nie liczę tu bowiem lepiej oprocentowanych, ale płatnych opcji jakie zapewnia Aion. Konta mają być darmowe, a za takie uważam konta, które wymagają max. 5 płatności w miesiącu. Czekamy na ruch jaki zrobi Alior w marcu.

Regulamin nowej edycji nr 2/2022 z 2% na KO

Regulamin V edycji KO Bonus za aktywność do 3%

Regulamin programu polecającego dla dodatkowych 50 zł

12 komentarzy:

 1. Nie znalazłam informacji więc pytam: Na na jaki dzień liczone są nowe środki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobre pytanie: na 16 lutego. Dopisałem tę informację do artykułu.

   Usuń
 2. Skąd takie informacje? na stronie Getina wisi jeszcze promocja 1,7% na KO do 21.02.2022

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kliknij w link zawarty w artykule. Na nim bazowałem.

   Usuń

 3. Anonimowy22 lutego 2022 10:19 - To ja mam lepszą stronę Getinu:). Dzisiaj już przed godz. 1.00 już pojawiła się u mnie nowa promocja, o czym napisałam pod poprzednim artykułem.
  Polcan - Widzę, że dostosowujesz swoje "pudło" do wymogów Getina. A jeśliby chcieli 7 płatności, to też uznałbyś to za warunek mieszczący się "w normie" dla bezpłatności konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znam banku, który dałby więcej niż 5 płatności. Kiedyś taki warunek miał wbk na swoim koncie, którego nazwy już nie pamiętam i zamknalem tam konto za ten głupi wymóg. Getin jednak traktuje inaczej niż inne banki z innych względów.

   Usuń
 4. To dobry procent Getin daje

  OdpowiedzUsuń
 5. Po co banki mają podnosić oprocentowanie depozytów, jeżeli państwo polskie też ma w d.... ciułaczy i śmieje im się prosto w twarz.

  W czerwcu 2018 inflacja rok do roku 1,9%. Skarb państwa sprzedaje premiowe obligacje 10-mies. (możliwość dodatkowego wylosowania premii pieniężnych) oprocentowane 1,50%.

  Czerwiec 2019 inflacja 2,6%, obligacje premiowe 10 mies. oprocentowane 1,5%.

  Obecna inflacja 9,2%, obligacje premiowe 12 mies. także 1,5%. To jest tragedia, nie wiem jak to jeszcze nazwać. I co najgorsze znajdą dużo klientów którzy wykupią te obligacje. Czy to nie jest złodziejstwo ze strony SP w stosunku do ciułaczy? Jeżeli nie, to jak to nazwać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stopy przed pandemia 1,5% i EDO 2,7% oraz nastepne lata inf+1,5%, za chwile stopy NBP ponad 3% a EDO 2,2%/inf+1,25%. Czego to jest dowodem? Ano wpuszczeniem kasy z dlugu skarbu panstwa do bankow i obecna polityka NBP, ktora niewiele robi, zeby zmniejszyc plynnosc w bankach. NBP powinno jak wiele lat temu wprowadzic depozyty dla ludnosci np. na 4% rocznie i sciagnac kase z bankow od osob prywatnych, wowczas sytuacja moze wrocilaby do jakies tam normy.

   Usuń
 6. Jest nowa promocja konta citigold,przy zamianie ze zwykłego. Tylko 9 dni.
  1000zł do wyrwania, dla tych co mają 400k wolne.
  Ja niestety jestem "za cienki"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypomniałeś mi by zaktualizować ofertę o CitiGold. Dzięki, chociaż na moje oko bank ten powinien trochę zmodyfikować ofertę, która była w miarę ciekawa w 2021, ale dziś już nie wygląda aż tak fajnie. Zobaczymy co wymyślą na wiosnę.

   Usuń
 7. Jak teraz są oferty utrzymaniowe?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...