środa, 11 stycznia 2023

400 zł do zgarnięcia w noworocznej promocji w Millennium + 8% na KO

Po dłuższej przerwie z promocją swojego konta wraca Millennium. W promocji na nowy rok do zgarnięcia jest teraz w bardzo łatwy sposób 400 zł, a do tego można liczyć na 8% na KO na które można się załapać do 21 stycznia.


Dobra wiadomość to taka, że wreszcie przesunięto nieco karencję, chociaż nie aż tak jak byśmy sobie tego życzyli. W ubiegłym roku bank sięgał wstecz aż do początku 2019. Teraz karencję skrócono o rok i liczy się brak posiadania konta po 1 stycznia 2020. I tak długo, ale być może część z was dzięki tej zmianie się załapie.

Tutaj zgarniesz 400 zł w Millennium i załapiesz się na KO do 8%

Nowa promocja potrwa dość długo bo końca pierwszego kwartału czyli do 31 marca 2023. Bank co prawda ostrzega, że może się ona zakończyć przed czasem, ale wątpię by przygotowane aż 30 tysięcy wniosków mogło się wyczerpać w takim terminie nawet jeśli premia jest łatwa do zgarnięcia.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 400 zł na nowy rok?


1) 200 zł za spełnienie 3 warunków

Promocję podzielono na dwie części z równym podziałem premii. W pierwszej z nich wymgane są tylko 3 warunki:

 • logowanie do apki Millennium
 • wpływ na konto na kwotę 1000 zł w terminie 14 dni od momentu założenia konta
 • zapłacić 5 razy kartą lub BLIKiem

W zasadzie mamy więc te same warunki co zwykły klient posiadający konto od niedawna musi robić co miesiąc. Należy jednak tutaj podkreślić nowość, której nie pamiętam by były w poprzednich tego typu akcjach - krótki termin przelewu.

Każdy posiadający konto w Millennium zobligowany jest na wpływ na 1000 zł, ale nie ma znaczenia kiedy będzie to miało miejsce. Tutaj musimy to zrobić w terminie 14 dni co przypomina warunek mBanku, który swoim klientom daje 7 dni na wykonanie tej czynności. Nie jest to trudny warunek, ale trzeba o nim pamiętać.

W przypadku płatności tego wymogu już nie ma. 5 płatności mamy wykonać do końca miesiąca, 


2) 200 zł w drugiej turze przez 3 kolejne miesiące

Aby otrzymać drugą premię musimy spełnić warunki wymienione w części pierwszej. Trochę to niefajne ze strony banku. Santander ostatnio wysyłał przypominajkę, że dwumiesięczna promocja z przelewem jest niezależna i kto przegapił pierwszą turę może dalej zgarnąć nagrodę w drugiej. U bordowych to niestety nie zadziała.

Poza tym warunki w drugiej turze się nie zmieniły, dalej musimy robić:

 • logowanie do apki Millennium
 • wpływ na konto na kwotę 1000 zł
 • zapłacić 5 razy kartą lub BLIKiem

ale nie musimy już dbać o to by przelew do banku doszedł w określonym terminie, mamy na to cały miesiąc kalendarzowy. Musimy jednak powyższe czynności wykonywać przez 3 kolejne miesiące, więc kto założy w styczniu, to powyższe warunki będziemy musieli spełnić w marcu, kwietniu oraz maju. Premię rzecz jasna dostaniemy do końca czerwca.


3) 100 zł premii za konto dla dziecka

Dodatkowo można zgarnąć 100 zł na karcie podarunkowej do goodie jeśli otworzymy konto dla dziecka 360 Junior. Termin przystąpienia do promocji jest taki sam, a więc 31 marca 2023, przy czym dziecko nie ma tutaj karencji.

Warunkiem otrzymania dodatkowej premii jest zasilenie konta Junior na kwotę 150 zł do dnia 28 kwietnia 2023. Przelew nie musi być jednorazowy, ważne by suma wpłat w podanym terminie wyniosła 150 zł.

Dodatkowo dziecko musi:

 • aktywować apkę w telefonie
 • wykonać 1 transakcję kartą, BLIKiem lub zbliżeniowo telefonem

To dość trudne warunki jak na dzieciaka w porównaniu z innymi bankami. Dodatkowo oczywiście trzeba wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych co już wydaje się lekką przesadą. Można je oczywiście wycofać już po uzyskaniu premii.


4) 8% na KO

Na deser dostajemy oczywiście 8% na KO dla kwoty do 400k. Stawka gwarantowana jest nieco dłużej niż 3 miesiące bo przez 100 dni. Wykonując wymagane 5 płatności kartą dla premii zarazem spełniamy warunek dla stawki 8%, więc nie trzeba robić nic by korzystać z tej fajnej stawki. Pamiętajcie jednak, że stawka obowiązuje do 21 stycznia. Zobaczymy czy uda się je zachować w kolejnej 47 edycji KO.


Regulamin promocji 400 zł za konto w Millennium

Regulamin promocji 100 zł do Goodie za konto dla dziecka

Regulamin 46 edycji KO ze stawką do 8% 

26 komentarzy:

 1. Nic tylko brać. Ale nie każdy może, niestety.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli jedno z gorszych KO na rynku, bo na owe 8%, musimy miesiac w miesiac robic 5 transakcji, gdzie w innych instytucjach, jak lapiemy sie na promocje nie musimy nic robic tylko kasujemy odsetki i mozemy wycofac srodki na koniec promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a gdzie tak jest ???

   Usuń
  2. Ale jak ktoś ma konto osobiste założone po kwietniu zeszłego roku tj. Konto 360 to i tak te warunki musi spełniać. Dla nich więc pryszcz. Dla reszty - upierdliwość, zgoda...

   Usuń
  3. @18:47
   Pekao, zakladamy promocyjne KO na 183-dni i nie musimy brac zadnej karty. Owe 8% mamy przez okres promocyjny.
   Velo- przystepujemy do promocji i mamy 8% przez 93- dni, nie musimy miec zadnej karty do rach. Czy mam wymieniac dalej?

   Usuń
 3. Dla zakładających teraz konto jest 8% do 400k, a dla obecnych klientów 300k?

  OdpowiedzUsuń
 4. Powinno otwierać roczne lokaty to wtedy będzie lepsze oprocentowanie depozytów był artykuł że bankom kończy darmowy kapitał na 0 procet

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, czy ktos wie moze jakie banki dawaly ubezpieczenie(typu assistance) za darmo jesli sie bylo posiadaczem konta/innego produktu? Kiedys tych ofert bylo mnostwo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W santanderze przy karcie visa platininum masz coś takiego. Oprócz tego ubezpieczenie podróży i dostęp do saloników na lotniskach.

   Usuń
 6. Polcan mistrzu , użyj swych wpływów i daj znać co będzie pojutrze w Getin ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby to był Getin może dałoby się coś podzialać, ale teraz mamy Velo, a tu jest nieco inaczej...

   Usuń
  2. A nie ma możliwości jakichś nieoficjalnych, szczególnych kontaktów z Velo ?

   Usuń
  3. Informacje do tej dostawałem przez pośredników. Odkąd jest Velo takie informacje przestały się pojawiać.

   Usuń
 7. Ponawiam pytanie - czy dla zakładających teraz konto w Mille limit na 8% na KO jest 400k?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie. Jak klikniesz w link zobaczysz dużymi literami reklamę informującą o 400k i to w kilku miejscach, ale w stopce drobnym druczkiem jest już mowa o 300k.
   Jak sądzę na stronie reklamującej ofertę jest błąd, ważniejszy od tego co wypisują reklamodawcy jest regulamin, a tam jest mowa o 300k.

   Usuń
  2. W szczegółach jest link, który kieruje do obecnej 46 edycji - gdzie jest mowa o limicie 300k zł - tak więc to błąd na stronie promocji.

   TomTom

   Usuń
 8. A to ciekawostka. Dziś rano przelew z Facto bank, i...
  Facto oferuje lokaty zatrzymaniowe na 8% na 3 i 6 miesięcy. Nie skorzystałem :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Facto tą ofertę nazywa notą zatrzymaniową. Ale 8 to było dla mnie za mało. Pieniążki poszły dziś na konto powiązane.

   Usuń
  2. Dla mnie by to pasowało.
   @Anonumowy 6:52
   Czy taka oferta się pojawia nawet dla najmniejszych kwot? Moje ostatnie lokaty w Bff kończą się w poniedziałek i wtorek.

   Usuń
  3. U mnie to była oferta dla 50k.

   Usuń
  4. @Polcan
   To nie lepiej dac do spoldzielczakow na 8,2/8,3% niz dla Wlochow? No chyba ze masz szlaban na Nowy lub Ciechanow?

   Usuń
  5. Wychodzę z zalozenia, że jak do nowego banku to po to by wykorzystać cała pulę a nie tylko jednego wabika.
   Pod kątem wygody lokat BFF nie ma sobie równych. Nie blokuje środków i przedłuża lokaty o czas trwania dni wolnych. W innym banku lokata poniedzialkowa skonczylaby się w sobotę. Mam i będę miał nowe środki ponad limit w Nest i gdzieś trzeba to wpakować, tutaj byłoby najlepiej.

   Usuń
  6. Wychodzę z zalozenia, że jak do nowego banku to po to by wykorzystać cała pulę a nie tylko jednego wabika.
   Pod kątem wygody lokat BFF nie ma sobie równych. Nie blokuje środków i przedłuża lokaty o czas trwania dni wolnych. W innym banku lokata poniedzialkowa skonczylaby się w sobotę. Mam i będę miał nowe środki ponad limit w Nest i gdzieś trzeba to wpakować, tutaj byłoby najlepiej.

   Usuń
  7. Uważam tak samo. Dlatego taką "niepełną" pulę dałam do poprzedniej edycji Millennium, zamiast ruszać Ciechanów czy Nowy, które muszą (u mnie) poczekać do skończenia się promocji, gdzie mam "full".

   Usuń
 9. U mnie również oferta "zatrzymaniowa" na 8% (3 lub 6 m-cy) w Facto od min. 50 tys, Podejrzewam, że ta kwota minimalna jest w standardzie dla wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziś zleciłem przelew wewnętrzny z datą przyszłą tj. jutrzejszą z konta oszczędnościowego na ROR a środki pojawiły się od razu na RORze i w historii jest przelew wykonany i data jutrzejsza. Czy ktoś miał podobny przypadek? Napisałem maila w Millenet. Zobaczę co odpowiedzą.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...