wtorek, 3 stycznia 2023

Nowa edycja promocji z 10% na lokacie oraz 555 zł premii

Jak było do przewidzenia Credit Agricole od nowego roku wprowadził aktualizację swojej hitowej oferty z rekordową stawką 10% na lokacie. Sprawdziłem swoje linki i co prawda pokazują one jeszcze starą ofertę, ale regulamin już jest nowy i zaczyna się od 1 stycznia 2023, więc warto tutaj odświeżyć tę promocję.


Oferta lokaty pozostaje bez zmian, dalej będzie trwała nawet pół roku. Podobnie jak w przypadku Inbanku jest to wabik, ale grubszego kalibru, bo też pozwala wpakować tutaj 50k, ale na wyższy procent oraz 2x razy dłużej.

Tutaj założysz lokatę na 10% oraz 555 zł na start w Credit Agricole

Lokata na 10% dotyczy aplikacji mobilnej i jest w ofercie z kontem na którym zgarnąć można do 555 zł. Samą lokatę można założyć w terminie do 14 dni po założeniu konta.Promocja konta została od nowego roku zaktualizowana i potrwa przez cały pierwszy kwartał do 31 marca 2023.

Mimo iż jest to nowa edycja, karencję pozostawiono tutaj bez zmian w stosunku do tego co było w poprzednim roku. Nie jest zbytnio długa w porównaniu do innych banków, można wracać po premię jeśli nie mieliśmy tutaj konta po 31 grudnia 2020.Co trzeba zrobić by zgarnąć premię do 555 zł? W zasadzie wszystko jest tutaj bez zmian. Dalej premia jest dość nietypowa dzieli się bowiem na dwie części, przy czy druga część jest wielotorowa. Przy czym wysokość premii zależy od wyboru ścieżki.

 

1) 55 zł na start za przelew na 300 zł

CA nie nagradza nas na start za nadanie PINu do karty, niemniej jednak i tak pierwsza premia jest bardzo łatwa do zgarnięcia. Bank da nam 55 zł jeśli zrobimy przelew na 300 zł. Mamy na to czas najpóźniej do końca następnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto. Słowem łatwo i przyjemnie.


2) Wybór ścieżki z główną premią do 500 zł

Później mamy do wyboru 3 możliwości, które różnią się praktycznie tylko jednym: długością umowy z bankiem o konto. Przywykliśmy do tego, że konto w banku otwieramy na kilka miesięcy, zgarniamy premię i zamykamy konto.

CA wpadł na pomysł, by wydłużyć tę opcję, ale zarazem nie zniechęcać niecierpliwych, który mają dość banku po pół roku. Stąd mamy 3 opcje do wyboru

 • konto na 6 miesięcy
 • konto na 12 miesięcy
 • konto na 20 miesięcy

Bez względu na to który wariant wybierzemy, korzyść z korzystania konta będzie taka sama, a jest nią cashback na poziomie 3% przy czym nie ma znaczenia czy płacimy kartą czy BLIKiem. Z tego prosty wniosek, że im dłuższy wariant posiadania konta wybierzemy, tym wyższą premię możemy zdobyć. 

 

Na dobrą sprawę wariant na pół roku jest nieopłacalny, bo da nam najniższą premię w wysokości zaledwie 50 zł cashback, przy wymogu minimum 3 płatności. Dla takiej premii nikt dziś nie otwiera konta, zresztą jeśli ktoś wybierze dodatkowo lokatę na 8% będzie z bankiem dłużej, więc lepszą opcją będą dłuższe okresy.

Wariant z kontem na rok da na premię 150 zł, przy wymogu wykonania minimum 5 płatności miesięcznie. Ten wariant też nie jest zbyt atrakcyjny nawet po dodaniu 55 zł premii na start. Łączna premia 255 zł za rok bycia klientem CA wygląda lepiej niż 105 zł za pół roku, ale szału nie ma.


Wariant na 20 miesięcy jest z pewnością najlepszy, wymaga on jednak wykonanie minimum 10 płatności kartą. Tylko w tym wariancie możliwa jest do zgarnięcia reklamowana pula 555 zł. Przedstawione pokrótce 3 warianty dobrze podsumowuje powyższa tabela.

UWAGA: zrobienie mniejszej ilości niż wymagana w ostatniej rubryce tabeli skutkuje brakiem wypłaty premii za dany miesiąc. Dotyczy to jednak tylko tego miesiąca w którym płatności było mniej niż 3/5/10. Innymi słowy brak wymaganej ilości płatności nie wyklucza nas z wypłaty premii w kolejnych miesiącach.

Tutaj zgarniesz do 555 zł na start i założysz lokatę na 10%

Powyższy link chociaż pokazuje stare daty, jest aktywny i bierze udział w promocji. Wkrótce zapewne sam się zaktualizuje, ale już dziś pokazuje nowy regulamin, który dla waszej wygody jak zwykle zamieszczam także na końcu artykułu.

Podsumowując nie jest to jakaś super oferta, a raczej adresowana dla osób, które w większości banków mają odsiadkę, a chciałyby w dalszym ciągu zarabiać na wydaniu kasy. Wszak wydawać kasę będziemy zawsze, a fajnie jest jak bank premiuje każdy zakup bez względu na to w jakim sklepie robimy zakupy 

Regulamin promocji z 555 zł na start - ważny do 31 marca 2023

66 komentarzy:

 1. Wstrzymywałem się w końcówce roku z powrotem do CA, bo liczyłem na zmianę karencji w nowej edycji. I lipa. Natomiast warto może wspomnieć o jeszcze innej ofercie tego banku. Mamy tutaj również 8% także na 180 dni dla 200k, zgadza się? To już pozwala ulokować ćwierć miliona, a i 8%, choć już we wielu miejscach spotykane, tez jest raczej nie do pogardzenia, prawda? I to mnie skłania żeby może jednak tu wrócić, mimo że karencja nie drgnęła...

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki komentarz dałem miesiąc temu. Jakże on jest aktualny...
  Anonimowy 9 grudnia 2022 09:52
  A ja z innej beczki - ale też finansowej.
  24 lutego 2022 - dolar 4,14 zł/USD, ropa 99,28 USD, ON na Orlenie ok. 5,40 zł/l
  09 grudnia 2022 - dolar 4,44 zł/USD, ropa 76,43 USD, ON na Orlenie 7,79 zł/l
  Dolar podrożał o 7%, ale ropa staniała o 23% a w Orlenie ON droższy o 44%
  I kto nas tak goli?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobra zmiana kupuje Starlinki dla Ukrainy od Elona. Mówią że musimy się angażować dla dobra "bratniego" narodu ukraińskiego
   Polacy po mistrzowsku dają się golić, tak było i będzie. Ale Panie co Pan gadasz , wszak dobrodzieje dały 500 Plus, jest dobrze i będzie lepiej :)

   Usuń
  2. Zlecenie partyjne dostałeś aby podjudzać?
   To jest blog o oszczedzaniu a nie o inwestowaniu (nawet w ropę).

   Usuń
 3. @Ptok
  Szkoda, że napisałeś o tej promocji BNP Paribas 1 stycznia, ja w grudniu otrzymałem ostatnią transzę premii i akurat 31 grudnia złożyłem wypowiedzenie, a mogłem też jeszcze zapisać się do tej promocji ale nic o niej nie wiedziałem. A Ty skąd się dowiedziałeś? Może jeszcze warto mi wycofać to wypowiedzenie i zarejestrować się w styczniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto ci broni cofnąć wypowiedzenie? Paribas się ucieszy. Jak zamknąłeś już karte można wyrobić nową.

   Usuń
  2. @kate
   Mogę cofnąć tylko chyba znowu trzeba by było dzwonić do banku, bo w bankowości internetowej raczej nie da się tego załatwić.
   Dodatkowo jakbym zarejestrował się na koniec grudnia to już w styczniu przyszedłby pierwszy kod a tak jest miesiąc do tyłu.
   Skąd wy dowiedzieliście się o tej promocji bo ja na nią nie natrafiłem.

   Usuń
  3. Z internetu :)

   Usuń
 4. Róbta co chceta, jak mówił pewien celebryta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A twoj bożek o długim krzywym nosie co mowi

   Usuń
 5. Przysłali dziś maila z Ciechanowa, że 8,3% i "zapraszamy do korzystania z naszej oferty" itd, tak jakby potrzebowali tych pieniędzy. Ale oni chyba nie potrzebują tych pieniędzy skoro data badania salda sprzed 2 miesięcy. Tak jak pisałem tu wcześniej kij im w oko. Kasa poszła dziś do Nesta na full na 8,25%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie dostałeś żadnej oferty przy próbie przelewu. Przed świętami dostałem 8%.

   Faktycznie - od dziś jest nowa oferta na nowe środki na 8,3% na 3 i 6M ale data badania salda to 3.11.22

   Usuń
 6. Dostałem ofertę 8%. Nie skorzystałem i nie żałuję. Piszę tylko że skoro podwyższają oprocentowanie do 8,3 to chyba potrzebują tej kasy. Ale jak ją chcą pozyskać skoro stosują zaporową datę badania salda.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe, czy PKO BP jutro wyrówna swoje KO do innych banków (czyli do 8%). Na wszelki wypadek tak wyczyściłam swój ROR, że dzisiaj w sklepie zastanawiałam się, czy wystarczy mi na zakupy:).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On chciał tanio, a ty mu darowizny ... :)

   Usuń
 8. W PKO BP w nowej edycji KO - bez zmian.

  OdpowiedzUsuń
 9. Da się jakoś sprawdzić którą opcję zwrotów za kartę się ma? Jak zakładałem konto, chyba przeoczyłem ten ekran, albo go nie było. I ciekaw jestem czy gdzieś to info mogę sprawdzić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej informacja do zdobycia na infolinii lub placowce.

   Usuń
 10. Stopy procentowe NBP bez zmian.

  OdpowiedzUsuń
 11. Stopy bez zmian. A moja ulubiona drożdżówka podrożała o 80%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas na odchudzanie.

   Usuń
  2. Zmień ulubioną drożdżówkę.

   Usuń
  3. Anonimowy4 stycznia 2023 18:02 - Mam niedowagę...

   Usuń
  4. Anonimowy4 stycznia 2023 19:01 - Ulubiona, czyli nie do zamiany. Nie chcę, żeby było jak w piosence: "Erzatz, cholera, nie życie..."

   Usuń
 12. Byłby ktoś łaskawy powiedzieć jak najszybciej i najtaniej zrealizować 5 wymaganych płatnosci BLIKIEM w Millennium do KO. Ktoś tu się chwalił ale nie było szczegółów. Nie chce mi się latać po sklepach. Myślalem o doładowaniu tel. na kartę ale może jest coś szybciej i taniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Macie problemy. 5 płatności? Daj spokój, wstydu oszczędź.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Idziesz do Lidla i kupujesz w kasie samoobsługowej po jednym orzechu laskowym każdy po 3 grosze. Kilogram orzechów za 7,99 zł.

   Usuń
  4. doladowania tel. tez mozna blikiem przez net np. Orange, najmniejsze 5zl.

   Usuń
  5. W sklepie to wiem. Ale robiąc 5 osobnych transakcji po kolei to wkurzasz tych co czekają za tobą, ochroniarzy itp. Musiałbyś pakować zakupy z wagi samoobsługowej i rozpoczynać kolejna transakcje. To trochę żenada i tak nigdy nie zrobię. Pytam o pomysły przez internet. Ktoś tu kiedyś pisał o darowiznach na fundację ale w regulaminie promocji jest że masz wydać na usługi lub towary...

   Usuń
  6. Płacę za elektrykę via apka bez prowizji ma się rozumieć. Za gaz, telefon i czynsz max. 1 zł.

   Usuń
  7. A nie trzeba ci czasem pieluchy zmienić? W kólko to samo, 5 płatności i 5 płatności. Zamknij to konto jak masz takie problemy.

   Usuń
  8. Anonimowy5 stycznia 2023 09:32
   "Płacę za elektrykę via apka bez prowizji ma się rozumieć. Za gaz, telefon i czynsz max. 1 zł."
   Co to za via apka, możesz podać szczegóły.

   Usuń
 13. Chłopie, ale z Ciebie męczybuła. Wymiksuj się z banku albo zamień konto 360 na Millennium 360 z 1 transakcją i już nie marudź bo zaczynasz być męczący.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idziesz do Biedronki i aby nie wkurzać kasjerki lub klientów za Tobą, w kasie samoobsługowej kasujesz 5 ziemniaków, najlepiej w promocji no bo na być tanio. Każdy ziemniar ważysz osobno rzecz jasna. Szybko, skutecznie, jednorazowo i bez latania. Poza tym jesteś klasyczną mękołą, sam rusz łepetyną i nie zamęczaj problemem wyjętym z d. ludu pracującego miast i wsi.

   Usuń
  2. Czy kupujesz u kasjerki czy w kasie samobsługowej to i tu i tu wkurzasz czekających za tobą w kolejce i ochroniarzy ktorzy obsermują to na miejscu lub przez kamerę.

   Usuń
 14. Promocja na KO nie ma nic wspólnego z rodzajem posiadanego ROR i związanych z nim warunków. Także zatrzymaj swoje uwagi dla siebie jak nie rozumiesz tematu i nie potrafisz czytać postów.

  OdpowiedzUsuń
 15. Hej, dostalem z ING premie 200zl. Konto do zamkniecia? Czy po zlikwidowaniu np. Karty bedzie darmowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie darmowe.

   Usuń
  2. Może warto trochę potrzymać, bo ten bank daj promocje obecnym klientom, jako nieliczny, np. za comiesięczne wpłaty, program poleceń, za otwarcie IKZE, za otwarcie jakiegoś dodatkowego konta itp.

   Usuń
  3. No to moge karte zlikwidowac i wtedy zostawic. Bedzie wtedy za darmo calkowicie?

   Usuń
  4. A nie trzeba miec karty w tej promocji z KO przypadkiem? Tam co 7.5% dawali? Jak zamkne, to nie bedzie jakiejs lipy?

   Usuń
  5. W Alior Bank karta i KO były potrzebne tylko w promocji dla nowych klientów do wypłaty premii 120 lub 200 zł. Po wypłacie premii kartę można zamknąć i konto osobiste będzie darmowe. Dla promocji KO Bonus karta jest niepotrzebna.

   Usuń
  6. Nie mam karty w ING od wielu lat i biorę udział we wszystkich promocjach dla starych klientów, jakie mi zaproponują. Ostatnio 400 zł z programu poleceń (polecenie ładnie wywiązali się ze swojej części promocji). Trzeba sprawdzać u siebie zakładkę Oferta - Promocje, czy nie ma nowych promocji dla Ciebie.

   Usuń
 16. Jednak głupoty piszą tu ludzie. Karty płatnicze codziennie używa sie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nam mama kupuje rzeczy Krzysiek a tobie nie?

   Usuń
  2. W dzisiejszych czasach największą głupotą to jest posiadanie karty płatniczej. Generuje tylko koszty, zmusza do wykonywania czynności pod groźbą jak na razie niewielkiej kary finansowej. Jeszcze jak masz tylko 1 konto to mogę to zrozumieć ale jak kilka to już nie.

   Usuń
 17. Od 10 stycznia KMO w Alior Banku do 200k na 7,5%!! Czyżby pora na dłuższe lokaty, które jeszcze dają 8%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd info?

   Usuń
  2. Z samego banku.

   Usuń
  3. Ale co? Na stronie gdzieś jest?

   Usuń
  4. I powinniśmy się z tego cieszyć (jak i z inflacji, wyższych rat kredytów itd.). Tak przekonuje nas główny krajowy finansista.

   Usuń
  5. No cóż, trzeba to poobserwować. W tym samym dni żubr też zaryczy - ciekawe jak. Nikt tu na forum ani gdzie indziej nie powiedział po co wogóle banki dają takie procenty. Na chwilę obecną kasa jest im nie potrzebna - mają jej po sufit w skarbcach, kredytów prawie nie udzielają. Jedyne rozsądne tłumaczenie, że zbierają ją dla wskaźników typu Tier. W szczególności te frankowe. Ponieważ % w nich jest zazwyczaj dla nowych to ludzie tacy jak my "biegają" z "reklamówkami" od jednego do drugiego. Jeśli te bieganie powoduje chwilowe nadmiary i niedomiary i stąd te korekty to jescze przez chwilę inne banki będą wyskakiwać z 8-emkami. Jeśli, żubr później mbank, ING itp będą wygasać oferty to już koniec. Kupa osób przeniesie się z powrotem w nieruchomości itp i zaczną się samonapedzające wyścigi po czarnego tulipana.

   Usuń
  6. Trzeba obserwowac, ale szerzej co dzieje sie z innymi aktywami, jezeli USD pojdzie znow na 5zl, to w marcu wroca podwyzki RPP, bo surowce sprowadzane za USD pojda sporo do do grory i napedza inflacje. Jakos nie widze znacznego spadku inflacji przy stopie 6,75% w PL, jezeli w USA stopy maja pojsc nawet do 5,5%, zbyt mala roznica oraz to, ze w PL bedziemy miec duzo bardziej ujemne realne stopy niz za oceanem.

   Usuń
  7. Anonimowy przekazujący info o Aliorze zawsze robi to rzetelnie. Jeśli więc ktoś się zastanawia, czy wskoczyć na obecną promocję, czy czekać, to odpowiedź jest jedna.

   Usuń
 18. Po jakim czasie od złożenia wniosku dostępne jest Konto Oszczędnościowe w Nest Banku? (Nest Konto, czyli ROR i dostęp do serwisu internetowego już mam).

  OdpowiedzUsuń
 19. Polcan czy są jakieś przecieki jaki będzie procent w Pekao na KO od 10.01. ? Może ktoś też coś wie to proszę pilnie o info , bo nie wiem czy wskakiwać już tam teraz czy jeszcze utrzymają te 8% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jezeli Alior faktycznie zejdzie do 7,5%, to z duzym prawdopodobienstwem i Pekao, gdyz juz obnizyli lokaty 12-m, ale oczywiscie nie wiem, jak bedzie.

   Usuń
  2. Obstawiam, że tak jak w przypadku ich lokaty na nowe środki - zejdą do 7,5%. Tym bardziej, że również państwowy Alior ma zjechać na KO do tej stawki :(

   TomTom

   Usuń
  3. Ja wie. Ale nie powiem...

   Usuń
 20. Link pod sekcją UWAGA i tekstem: Tutaj zgarniesz do 555 zł na start i założysz lokatę na 10%
  jest nieaktywny. Ten u góry jeszcze działa. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więc jak sądzę ten u góry wkrótce przestanie działać. Bank ma swoje limity i po ich osiągnięciu wyłącza promocję, a linki pochodzą z dwóch różnych źródeł, wniosek więc jest prosty.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...